Connect with us

Estrada

Bora Santana i još troje učesnika kažnjeni zbog kršenja pravila u Eliti

Veliki šef doneo odluku nakon izostajanja sa ‘Igre istine’, učesnici suočeni sa sankcijama

Published

on

Foto Izvor:

Veliki šef doneo odluku nakon izostajanja sa ‘Igre istine’, učesnici suočeni sa sankcijama

Veliki šef rijaliti programa ‘Elita’ ponovo je reagovao na nepoštovanje pravila, pa su ovog puta sankcije pogodile četvoro učesnika. Bora Santana, Uroš Stanić, Mina Vrbaški i Anastasija Brčić kažnjeni su zbog toga što nisu prisustvovali ‘Igri istine’, što predstavlja jasno definisano pravilo u ovom formatu.

Pravila ponašanja u ‘Eliti’ već su više puta naglašavana svim učesnicima, ali i pored toga, pomenuti takmičari nisu se pojavili na dogovorenoj aktivnosti. Veliki šef je zbog toga odlučio da im izrekne kazne, jasno stavljajući do znanja da će se svako kršenje pravila i ubuduće sankcionisati.

Na platformi Pink.rs objavljeno je da su upravo Bora Santana, Uroš Stanić, Mina Vrbaški i Anastasija Brčić bili među onima koji su zanemarili svoje obaveze prema produkciji. Fotografije koje prate vest prikazuju atmosferu iz rijalitija, dok su gledaoci mogli da prate razvoj situacije u direktnom prenosu.

Iako nije navedeno kakve su konkretno kazne izrečene, jasno je da produkcija nastavlja sa striktim sprovođenjem pravila, bez izuzetaka. Ovakva odluka izazvala je brojne reakcije među fanovima rijalitija koji pažljivo prate svaki potez svojih favorita.

Ovo nije prvi put da su učesnici ‘Elite’ sankcionisani zbog sličnih prekršaja, a produkcija je i ranije naglašavala važnost discipline i poštovanja postulata igre. Učesnici će očigledno morati da obrate više pažnje na svoja ponašanja kako bi izbegli slične situacije u budućnosti.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Milena Kačavenda žestoko napala Anitu Stanojlović, takmičari ostali u šoku

Sukob u Beloj kući eskalirao nakon uvredljivih reči, Luka Vujović i ostali takmičari reagovali burno

Published

on

By

Sukob u Beloj kući eskalirao nakon uvredljivih reči, Luka Vujović i ostali takmičari reagovali burno

Milena Kačavenda izazvala je buru u rijalitiju Elita nakon što je u žestokoj raspravi iznela niz uvreda na račun trudne Anite Stanojlović i njenog nerođenog deteta. Sukob se dogodio pred kamerama TV Pink, a reakcije takmičara Bele kuće nisu izostale.

U toku rasprave, Milena je iznela tvrdnje na račun Anite, upućujući joj uvredljive komentare i aludirajući na njenu prošlost. “Ona je bajadera, afera ‘Bajadera’. Ja sam klip gledala kao mnogi. Nikad nisam rekla da je prostitutka, ali je bila sa dva matorca i k*rala se u hotelu. Oženiće k*rvu i ljuljaće buduću k*rvu! Ne zanima me da se pravdam”, rekla je Milena pred ostalim učesnicima.

Takmičari su burno reagovali na ove reči, a atmosfera u Beloj kući bila je napeta. Stanija je istakla: “Nosi titulu broj jedan monstruma! Luka je u velikim problemima, u rastrojstvu je i na sve to mu ona ovo izgovara.” Luka Vujović, partner Anite, doživeo je nervni slom i javno osudio Milenino ponašanje.

Janjuš je takođe kritikovao Milenu, naglašavajući da je spremna na sve i podsetio na njene ranije sukobe. “Ta žena je spremna na sve! Za mene si ti najjasnija osoba na svetu. Aludirala si na Vanju da Bog da nikad nemala dete. Ovo zlo na vratima je spremno na sve!”, rekao je on tokom rasprave.

Sukob između Milene i Anite dodatno je produbio podelu među takmičarima, a događaji iz Bele kuće i dalje su glavna tema među gledaocima rijalitija.

Elita 9: Kačavenda dotakla dno, kaže da je Anita nerođena ćerka buduća prostitutka – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Asmin Durdžić otvoreno o Staniji Dobrojević u emisiji Pitanja novinara

Učesnici rijalitija Elita izneli stavove pred kamerama, a voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu odnosa Asmina i Stanije

Published

on

By

Učesnici rijalitija Elita izneli stavove pred kamerama, a voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu odnosa Asmina i Stanije

Asmin Durdžić našao se u centru pažnje tokom najnovijeg izdanja emisije “Pitanja novinara” na TV Pink, kada je voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu njegovog odnosa sa Stanijom Dobrojević. Učesnici rijalitija Elita nisu štedeli reči, a posebno su se izdvojili komentari Asmina i Aneli na račun Stanije.

Tokom emisije, Asmin je otvoreno govorio o situaciji sa Stanijom, ističući da smatra da ona pokušava da predstavi sebe kao žrtvu. “Ona ovo radi jer samo želi da glumi žrtvu po svaku cenu, a više žrtva nije. Ona je sad samo sa Filipom u nekoj vezici bez obaveza. Asmin joj je dao sve što je želela i šta više Stanija?”, rekla je Aneli, dok je Asmin dodao: “Ona samu sebe ubacuje u priču sa Norom i glumi žrtvu kad joj neko udara na biološki sat. U kakvom god da sam ja odnosu sa Takijem, ali svako ko kaže da je Taki loš otac treba da ga bude sramota. Ja znam kako je meni bilo kad sam ostajao sam sa Norom dva ili tri dana. Ona od sebe pravi žrtvu, pa i ja sam dete iz rata. Otkud mi možemo da znamo da je njen tata nestao u ratu? Možda je on pobegao od njenih kurvarluka. Lako je ponižavati druge. Ona udara na tuđe roditelje. Prva uvek udara na porodice i gazi, a kad nju neko čačne odmah plače.”

U nastavku, Stanija je uzvratila komentarom: “Crkotino, na mrtve udaraš.” Asmin je potom objasnio svoj stav o odnosima u rijalitiju, rekavši da ne želi više da ima veze sa Stanijom i da je sam odgovoran za završetak prethodnih odnosa. “Jedini krivac sam ja. Ne želim više da imam sa njom ništa. Kad je Stanija ušla rekla je da je Aneli za sve u pravu, a ja sam lagao. Napadala je mene zajedno sa Aneli i potvrđivala njene priče i mene ponižavala, a da li je neko primetio da danas Stanija priča Aneli ono što sam ja pričao tri godine. Stanija je mene danas dva i po sata branila”, zaključio je on.

Gledaoci su imali priliku da prate sve uživo, dok je emisija izazvala brojne reakcije na društvenim mrežama.

Elita 9: Asmin nemilosrdno gazi Staniju, dok njenu sliku i dan danas drži na ruci – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović ostale bez honorara zbog kršenja pravila

Veliki šef doneo odluku nakon nepoštovanja pravila tokom emisije ‘Pitanja novinara’ u Beloj kući

Published

on

By

Veliki šef doneo odluku nakon nepoštovanja pravila tokom emisije ‘Pitanja novinara’ u Beloj kući

Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović našle su se u centru pažnje nakon što im je, zbog kršenja osnovnih pravila u ‘Eliti’, Veliki šef izrekao kaznu. Ova odluka usledila je nakon što pomenute učesnice nisu bile prisutne za Crnim stolom tokom trajanja emisije ‘Pitanja novinara’, što je jedno od najstrožih pravila na ovom rijaliti formatu.

Veliki šef poznat je po tome što ne toleriše kršenje pravila, a ovoga puta reagovao je hitno i odlučno. Učesnice su kažnjene oduzimanjem honorara, čime im je jasno stavljeno do znanja da se ovakvo ponašanje neće tolerisati. Fotografije sa emisije brzo su se pojavile na društvenim mrežama i izazvale brojne komentare gledalaca.

Kao deo svakodnevnog života u Beloj kući, prisustvo za Crnim stolom tokom važnih emisija smatra se obaveznim. Ova mera trebalo bi da posluži kao podsetnik svim učesnicima da poštuju pravila takmičenja.

Za sada nije poznato da li će Veliki šef preduzeti dodatne mere, ali ovakva reakcija šalje jasnu poruku svim takmičarima u Eliti da su pravila ista za sve i da izostanci neće proći bez posledica.

Pročitaj još

U Trendu