Domaće

Sudar kombija i vozila putarske službe na mostu Beška, povređeno pet osoba

Policija sprovodi istragu, saobraćaj na autoputu bio obustavljen više od pola sata

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Policija sprovodi istragu, saobraćaj na autoputu bio obustavljen više od pola sata

Pet osoba povređeno je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas nešto pre 11 časova na auto-putu Novi Sad–Beograd, na mostu Beška, saopšteno je iz policijskih izvora. U sudaru su učestvovali kombi i priključno vozilo putarske službe koje se nalazilo na putu.

Dve osobe, muškarci starosti 46 i 58 godina, zadobile su povrede i prevezene su u Urgentni centar Kliničkog centra Vojvodine. Prvi je hospitalizovan sa višestrukim kontuzionim povredama, dok je drugi imao lakše povrede. Preostale tri povređene osobe zbrinula je ekipa Hitne pomoći iz Inđije, a potom su prevezene u nadležnu zdravstvenu ustanovu.

Saobraćaj na ovom delu auto-puta bio je potpuno obustavljen između 10:45 i 11:20 časova radi policijskog uviđaja i uklanjanja vozila. Nakon toga, saobraćaj se odvijao otežano uz povremene zastoje, dok se situacija na putu nije normalizovala.

“Istraga je u toku, utvrđuju se sve okolnosti pod kojima je došlo do nesreće. Apelujemo na sve vozače da poštuju signalizaciju putarskih službi, posebno na auto-putevima”, naveli su iz policije.

Nadležni podsećaju da su slične nesreće na ovoj deonici u prošlosti najčešće uzrokovane nepažnjom vozača i nepoštovanjem saobraćajne signalizacije. Prema dosadašnjim informacijama, istraga će utvrditi tačne uzroke današnjeg udesa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U Trendu

Exit mobile version