Domaće

Policija uhapsila dva crnogorska državljanina u Beogradu zbog kokaina

Služba za borbu protiv organizovanog kriminala zaplenila više od 850 grama droge, osumnjičenima određeno zadržavanje

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Služba za borbu protiv organizovanog kriminala zaplenila više od 850 grama droge, osumnjičenima određeno zadržavanje

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su dva crnogorska državljanina, P. L. (26) i M. L. (31), u naselju Beograd na vodi, zbog sumnje da su neovlašćeno proizvodili i prodavali opojne droge, saopšteno je iz policije. Hapšenje je obavljeno po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu.

Prema navodima iz istrage, osumnjičeni su tokom dužeg vremenskog perioda nabavljali kokain od za sada nepoznatih osoba, koji su potom skladištili u stanu na teritoriji Beograda i prodavali kupcima u glavnom gradu i drugim gradovima Srbije.

Policija je prilikom hapšenja u automobilu kod M. L. pronašla kesu sa oko 150 grama kokaina. Dodatnim pretresom stana, koji je, kako se sumnja, koristio M. L. za skladištenje i pripremu narkotika, zaplenjeno je još 850 grama kokaina i vaga za precizno merenje.

“Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu”, navedeno je u zvaničnom saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova.

Slučaj se vodi pod nadzorom Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, a policija nastavlja istragu radi identifikacije svih lica povezanih sa nabavkom i distribucijom narkotika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U Trendu

Exit mobile version