Connect with us

Estrada

Viktor Gagić, Sandra Todić i Sara Stojanović kažnjeni zbog kršenja pravila u Eliti 9

Veliki šef je brzo reagovao nakon što su učesnici ostali da spavaju uprkos jasno istaknutim pravilima

Published

on

Foto Izvor:

Veliki šef je brzo reagovao nakon što su učesnici ostali da spavaju uprkos jasno istaknutim pravilima

Učesnici aktuelne sezone rijaliti programa “Elita 9”, koji se snima na imanju u Šimanovcima, još jednom su se našli pod lupom zbog nepoštovanja pravila. Pravila ponašanja i života u Beloj kući jasno su istaknuta, a na pojedinim mestima na imanju postoje i plakati koji podsećaju učesnike na njihove obaveze.

Prema informacijama sa portala Pink.rs, nakon što je emitovana muzika za buđenje, što je znak da svi moraju ustati i biti budni, troje učesnika – Viktor Gagić, Sandra Todić i Sara Stojanović – odlučili su da ostanu u krevetu i ignorišu pravilo. Veliki šef nije imao razumevanja za ovakvo ponašanje i odmah je reagovao izricanjem kazne za ove učesnike.

“Ovakvo ponašanje se ne toleriše!” poručeno je iz produkcije, uz podsećanje da su svi stanari više puta upozoreni na važnost poštovanja pravila programa.

Iako detalji kazne nisu navedeni, jasno je da produkcija ne želi da dozvoli opuštanje kada je reč o disciplini u Beloj kući. Pravila su tu da bi se poštovala, a svaki pokušaj njihovog kršenja odmah se sankcioniše.

Ovaj potez Velikog šefa poslužio je kao upozorenje svim ostalim učesnicima da će svako ignorisanje pravila biti adekvatno kažnjeno. U Beloj kući se strogo vodi računa o redu i disciplini, a atmosfera među takmičarima nakon ove odluke dodatno je podgrejana.

Za sada nije poznato da li će biti novih sankcija, ali jasno je da će Veliki šef i dalje budno pratiti ponašanje svih učesnika.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, uz podršku verenika i brata na izlasku

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Published

on

By

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Mina Kostić, poznata pevačica, danas je po prvi put viđena u javnosti nakon što je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti ‘Dr Laza Lazarević’, gde je boravila od kraja maja. Na izlasku iz bolnice, Minu su dočekali njen verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, i brat, koji su joj pružili punu podršku.

Fotografi su zabeležili trenutak kada je Mina, obučena u crno, sa kačketom i naočarima, izašla iz ustanove držeći brata za ruku. Na pitanje novinara kako se oseća, pevačica je kratko odgovorila: “Odlično sam”, i potom zajedno sa svojim najbližima ušla u automobil.

Verenik Mane Ćuruvija se prethodnih dana oglasio za Pink.rs, ističući važnost podrške porodice i prijatelja kroz ovaj period, ali nije želeo da iznosi detalje o Mininom zdravstvenom stanju. “Što se tiče Mine, sve što je snašlo nije ni blizu onoga kako su neki, zna se koji mediji prenosili, kako o Mini, tako i o meni. U Srbiji, nažalost, još uvek, kada je nekome neophodan savet i pomoć stručnjaka, to se smatra i karakteriše kao vid neke sramote i poniženja. Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, pojedinih pravih prijatelja-njenih kolega i na kraju medija”, rekao je Mane.

Ovaj izlazak iz bolnice za Minu Kostić predstavlja novi početak, uz podršku najbližih i želju da se što pre vrati svakodnevnom životu. Javnost i fanovi sa pažnjom prate njene prve korake nakon ovog perioda.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila bolnicu: Sa kačketom i naočarima, uz podršku porodice

Pevačica izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’, kratko poručila da se dobro oseća i napustila ustanovu u društvu partnera i braće

Published

on

By

Pevačica izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’, kratko poručila da se dobro oseća i napustila ustanovu u društvu partnera i braće

Mina Kostić, poznata folk pevačica, danas je napustila Bolnicu za psihijatrijske bolesti ‘Laza Lazarević’ u Beogradu. Na izlasku iz bolnice, Kostić je bila u crnoj haljini, sa kačketom i naočarima na glavi, dok je za ruku držala svog brata. Došla je i podrška partnera Manea Ćuruvije, koji je bio uz nju tokom celog procesa.

Nakon što su je novinari dočekali ispred ustanove, Mina se kratko obratila prisutnima i poručila: ‘Odlično sam, dobro se osećam.’ Pevačica nije želela da daje duže izjave, već je zajedno sa Kasperom i braćom brzo ušla u automobil i odvezla se u nepoznatom pravcu.

Odlazak iz bolnice prvobitno je bio planiran za prethodni dan, ali je otpust morao biti odložen zbog nepredviđenih okolnosti. Tokom njenog boravka, Kasper je svakodnevno dolazio u posetu i donosio joj sve što joj je bilo potrebno.

Na fotografijama sa lica mesta vidi se kako Mina napušta bolnicu u pratnji najbližih. Iako novinari nisu uspeli da dobiju duže izjave, njen kratak komentar i podrška porodice jasno su pokazali da se pevačica nalazi u stabilnom stanju.

Detalji o budućim planovima Mine Kostić nisu poznati, a ona se posle izlaska iz bolnice povukla iz javnosti i nije dodatno komentarisala svoju situaciju.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, dočekali je verenik i brat

Pevačica se nakon boravka u bolnici pojavila u pratnji porodice, kratko poručila da se oseća odlično

Published

on

By

Pevačica se nakon boravka u bolnici pojavila u pratnji porodice, kratko poručila da se oseća odlično

Mina Kostić, popularna pevačica, danas je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević” nakon što je u njoj provela određeni period zbog zdravstvenih razloga. Njeno pojavljivanje ispred bolnice zabeležili su fotoreporteri, a društvo su joj pravili verenik Mane Ćuruvija, poznat kao Kasper, i brat, koji ju je držao za ruku.

Na fotografijama koje su zabeležene po izlasku iz bolnice, Mina je bila odevena u crno, nosila je kačket i naočare, a uz osmeh je na pitanje novinara kratko poručila: “Odlično sam”. Nakon toga uputila se ka automobilu, zajedno sa Kasperom i bratom.

Verenik pevačice Kasper je prethodnih dana za Pink.rs istakao važnost podrške i privatnosti u ovakvim trenucima, naglašavajući da je situacija u javnosti često predstavljena drugačije nego što jeste. “Sve što je snašlo, nije ni blizu onoga kako su neki, zna se koji mediji, prenosili, kako o Mini, tako i o meni… Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, prijatelja i kolega”, izjavio je Kasper.

Boravak Mine Kostić u bolnici pratile su brojne reakcije javnosti i medija, ali je pevačica po izlasku dala do znanja da je bolje i da je okružena najbližima. Njena porodica i partner su joj tokom ovog perioda bili velika podrška, što je i sama istakla.

Za sada nema najava o planovima Mine Kostić nakon napuštanja bolnice, ali je jasno da je spremna da nastavi dalje uz podršku svojih najmilijih.

Pročitaj još

U Trendu