Poznati pevač u emisiji ‘Amidži šou’ odgovarao na pitanja gledalaca i otkrio zanimljive detalje iz života
Uroš Živković, popularni pevač, gostovao je u emisiji ‘Amidži šou’, gde je odgovarao na niz zanimljivih pitanja koja su mu postavljali gledaoci putem Instagrama. Tom prilikom, Živković je otkrio čime bi se bavio da nije krenuo muzičkim putem, ali i podelio detalje iz svoje mladosti.
Na pitanje da li je ikada razmišljao o drugoj profesiji osim pevanja, Uroš je priznao da je fudbal bio njegova prva ljubav. ‘Verovatno bi bio golman pošto sam ostavio rukavice zbog mikrofona. Fudbal sam počeo da treniram sa osam godina, sa devet sam upisao muzičku školu. Posle sam imao neku povredu ozbiljniju, posle sam zaglibio u kafani i to je to’, rekao je Živković u emisiji.
Pevač se tokom gostovanja prisetio i svojih muzičkih početaka, napominjući da mu je prelazak iz sporta u muziku bio prekretnica u životu. Njegova iskrenost i neposrednost naišle su na pozitivne reakcije publike, a njegovi odgovori su izazvali brojne komentare gledalaca na društvenim mrežama.
Emisija ‘Amidži šou’ poznata je po tome što gosti često otkrivaju detalje iz privatnog života, a Uroš Živković je i ovog puta pokazao da nema problem da otvoreno govori o svom detinjstvu i karijeri. Fanovi su pohvalili njegovu iskrenost i smisao za humor, dok su u komentarima izražavali podršku njegovom daljem radu.