Connect with us

Estrada

Tina Ivanović ostala u luksuznoj vili nakon razvoda od Zvezdana Anđića

Pevačica i dalje živi u raskošnoj kući u Malom Mokrom Lugu, dok bivši suprug boravi u hotelu pored

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica i dalje živi u raskošnoj kući u Malom Mokrom Lugu, dok bivši suprug boravi u hotelu pored

Tina Ivanović, folk pevačica sa više od dve decenije karijere, i dalje privlači pažnju javnosti, ovoga puta zbog svog privatnog života. Nakon razvoda od Zvezdana Anđića, sa kojim je izgradila luksuznu vilu u Malom Mokrom Lugu, Tina je ostala da živi u toj impozantnoj nekretnini, čija se vrednost procenjuje na oko 650.000 evra.

Iako su se u javnosti pojavile spekulacije o eventualnoj prodaji kuće za čak dva miliona evra, pevačica i dalje boravi u domu koji se prostire na 1.800 kvadratnih metara stambenog i poslovnog prostora, uz dvorište od 20 ari. Snimci koje je ekipa emisije “Paparaco lov” zabeležila, prikazuju eksterijer kuće, koja odiše luksuzom i privatnošću, dok se ispred vile nalazi radnja opreme za vodovod, a nije poznato da li je ona deo njihovog vlasništva.

Nakon razvoda, Zvezdan Anđić napustio je porodičnu kuću i preselio se u hotel koji se nalazi odmah pored imanja. Ovakva situacija dodatno je zainteresovala javnost, budući da bivši supružnici sada žive praktično jedan pored drugog, ali potpuno odvojeno.

Iako se Tina Ivanović i Zvezdan Anđić retko oglašavaju o razlozima razvoda ili budućim planovima, jasno je da njihova svakodnevica i dalje budi interesovanje fanova i medija. Sudbina luksuzne vile ostaje neizvesna, a pevačica nastavlja svoj život u istom domu, dok se Zvezdan privremeno smestio u blizini.

Fotografije eksterijera kuće prikazuju raskošnu i dobro očuvanu nekretninu, a detalji o eventualnoj prodaji za sada nisu zvanično potvrđeni.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Pitanja gledalaca se nastavljaju uživo na Pinku – ne propustite nastavak emisije

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Published

on

By

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Popularna emisija “Pitanja gledalaca” nastavlja se danas uživo na televiziji Pink. Nakon veoma uzbudljive noći u Beloj kući, verni gledaoci su i ovog puta dobili odgovore na mnoga pitanja koja su ih interesovala. Program se nastavlja upravo sada, a pitanja koja je publika postavila učesnicima biće izneta kroz razgovor sa voditeljkom Mašom Mihailović tokom ovog popodneva. Emisija je poznata po tome što gledaoce aktivno uključuje u dešavanja u Beloj kući, a današnje izdanje obećava još zanimljivih odgovora i reakcija.

Pročitaj još

Estrada

Nataša Rodić objavila emotivnu poruku povodom gubitka svog psa Pabla

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Published

on

By

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Nataša Rodić, najstarija sestra Bogdane Ražnatović, podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu veoma emotivnu objavu povodom smrti svog psa Pabla. Ova vest rasplakala je mnoge, a Nataša je iskreno govorila o tome koliko joj je ljubimac značio i koliko ju je naučio kroz godine koje su proveli zajedno.

Na fotografiji koju je objavila na Instagramu vidi se njen pas Pablo, a u opisu je Nataša napisala dirljive reči zahvalnosti za svu ljubav i vernost koju je dobijala od njega. Ona je naglasila da ju je Pablo naučio šta znači borba i da je uvek uspevao da prevaziđe poteškoće, čak i kad su drugi mislili da nema nade.

“Naučio si me šta znači borba. I kada su svi mislili da nema nade, ti si se uvek izdizao iz pepela. Bio si hrabriji nego što će mnogi ljudi ikada biti. Hvala ti za svu bezuslovnu ljubav, vernost i svaki trenutak koji smo delili, zauvek ćeš biti deo mene. Počivaj u miru moj Pablo”, napisala je Nataša uz emotikon srca.

Natašina objava izazvala je brojne reakcije njenih pratilaca, koji su joj u komentarima pružili podršku i izrazili saučešće. Fotografija i reči koje je podelila ostavile su snažan utisak na sve koji je prate, a mnogi su se poistovetili sa njenim osećanjima.

Ovaj događaj ponovo je pokazao koliko su emocije prema kućnim ljubimcima snažne i koliko su oni važan deo života svojih vlasnika.

Pročitaj još

Estrada

I druga sezona holivudske serije snimaće se u Pinkovom studiju u Srbiji – Mitrović izrazio ponos zbog ćerke Sandre

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Published

on

By

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Posle izuzetno uspešne prve sezone serije Robin Hood, poznate svetske produkcijske kuće MGM i Lionsgate odlučile su da i drugu sezonu ovog popularnog projekta snimaju u Srbiji. Produkcija će se ponovo odvijati u filmskim studijima Pink u Šimanovcima, uz angažman srpskih produkcionih timova, što potvrđuje sve veće poverenje holivudskih kompanija u domaće stručnjake i kapacitete.

Kompletni kadrovi, scene i epizode serije Robin Hood realizovani su u Srbiji za potrebe velikih američkih produkcija MGM i Lionsgate, a na čelu projekta je kreator Džonatan Ingliš, koji je okupio srpsku ekipu za ostvarenje ovog međunarodnog poduhvata.

Povodom nastavka saradnje, vlasnik Pink televizije Željko Mitrović istakao je koliko je ponosan što se snimanje nastavlja upravo u njegovim studijima i to pod rediteljskom palicom njegove ćerke Sandre. On se javno obratio Sandri, ističući: „Veoma sam ponosan tata.”

Pročitaj još

U Trendu