Connect with us

Estrada

Ceca Ražnatović posetila porodicu Rodić u Titelu: Kratko zadržavanje na slavlju

Pevačica uživala u slavskom ručku kod Veljka i Bogdane, slavlje se nastavilo i posle njenog odlaska

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica uživala u slavskom ručku kod Veljka i Bogdane, slavlje se nastavilo i posle njenog odlaska

Svetlana Ceca Ražnatović danas je bila gošća na krsnoj slavi porodice Rodić u Titelu, gde je provela nekoliko prijatnih sati u društvu domaćina i prijatelja. Pevačica je u popodnevnim časovima stigla u dom Veljka i Bogdane, vidno raspoložena i spremna za proslavu, ali se zbog poslovnih obaveza nije dugo zadržala. Nakon slavskog ručka i druženja, Ceca je u elegantnom izdanju napustila Titel i vratila se za Beograd u pratnji vozača, dok su ostali članovi porodice nastavili proslavu.

Slavlje kod Rodića se nije zaustavilo njenim odlaskom – u njihovom domu su se i dalje čuli muzika i smeh, a okupljeni su uživali u dolasku trubača i veselju koje je potrajalo do kasno u noć. Među prvim gostima na slavlju bili su Bojana i Mirko Šijan, pri čemu je Bojana privukla pažnju izborom udobne i elegantne kombinacije.

Naselje u kome žive Veljko i Bogdana opisano je kao mirno, a komšije ističu da su Rodići i Ražnatovići dobri susedi i korektni poslodavci. Veljko se nedavno vratio iz Rusije i najviše vremena provodi u Titelu, gde je, pored porodičnog doma, izgradio i farmu prasića koja je postala uspešan porodični biznis.

Meštani Titela pohvalili su Veljka i njegovu porodicu zbog normalnog i pristupačnog odnosa prema komšijama i zaposlenima. Slavlje kod Rodića još traje, a Titel je danas bio mesto okupljanja brojnih prijatelja i članova porodice.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Pitanja gledalaca se nastavljaju uživo na Pinku – ne propustite nastavak emisije

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Published

on

By

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Popularna emisija “Pitanja gledalaca” nastavlja se danas uživo na televiziji Pink. Nakon veoma uzbudljive noći u Beloj kući, verni gledaoci su i ovog puta dobili odgovore na mnoga pitanja koja su ih interesovala. Program se nastavlja upravo sada, a pitanja koja je publika postavila učesnicima biće izneta kroz razgovor sa voditeljkom Mašom Mihailović tokom ovog popodneva. Emisija je poznata po tome što gledaoce aktivno uključuje u dešavanja u Beloj kući, a današnje izdanje obećava još zanimljivih odgovora i reakcija.

Pročitaj još

Estrada

Nataša Rodić objavila emotivnu poruku povodom gubitka svog psa Pabla

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Published

on

By

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Nataša Rodić, najstarija sestra Bogdane Ražnatović, podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu veoma emotivnu objavu povodom smrti svog psa Pabla. Ova vest rasplakala je mnoge, a Nataša je iskreno govorila o tome koliko joj je ljubimac značio i koliko ju je naučio kroz godine koje su proveli zajedno.

Na fotografiji koju je objavila na Instagramu vidi se njen pas Pablo, a u opisu je Nataša napisala dirljive reči zahvalnosti za svu ljubav i vernost koju je dobijala od njega. Ona je naglasila da ju je Pablo naučio šta znači borba i da je uvek uspevao da prevaziđe poteškoće, čak i kad su drugi mislili da nema nade.

“Naučio si me šta znači borba. I kada su svi mislili da nema nade, ti si se uvek izdizao iz pepela. Bio si hrabriji nego što će mnogi ljudi ikada biti. Hvala ti za svu bezuslovnu ljubav, vernost i svaki trenutak koji smo delili, zauvek ćeš biti deo mene. Počivaj u miru moj Pablo”, napisala je Nataša uz emotikon srca.

Natašina objava izazvala je brojne reakcije njenih pratilaca, koji su joj u komentarima pružili podršku i izrazili saučešće. Fotografija i reči koje je podelila ostavile su snažan utisak na sve koji je prate, a mnogi su se poistovetili sa njenim osećanjima.

Ovaj događaj ponovo je pokazao koliko su emocije prema kućnim ljubimcima snažne i koliko su oni važan deo života svojih vlasnika.

Pročitaj još

Estrada

I druga sezona holivudske serije snimaće se u Pinkovom studiju u Srbiji – Mitrović izrazio ponos zbog ćerke Sandre

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Published

on

By

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Posle izuzetno uspešne prve sezone serije Robin Hood, poznate svetske produkcijske kuće MGM i Lionsgate odlučile su da i drugu sezonu ovog popularnog projekta snimaju u Srbiji. Produkcija će se ponovo odvijati u filmskim studijima Pink u Šimanovcima, uz angažman srpskih produkcionih timova, što potvrđuje sve veće poverenje holivudskih kompanija u domaće stručnjake i kapacitete.

Kompletni kadrovi, scene i epizode serije Robin Hood realizovani su u Srbiji za potrebe velikih američkih produkcija MGM i Lionsgate, a na čelu projekta je kreator Džonatan Ingliš, koji je okupio srpsku ekipu za ostvarenje ovog međunarodnog poduhvata.

Povodom nastavka saradnje, vlasnik Pink televizije Željko Mitrović istakao je koliko je ponosan što se snimanje nastavlja upravo u njegovim studijima i to pod rediteljskom palicom njegove ćerke Sandre. On se javno obratio Sandri, ističući: „Veoma sam ponosan tata.”

Pročitaj još

U Trendu