Connect with us

Estrada

Saša Popović provodio leta u Opatiji, Suzana prodala apartmane nakon njegove smrti

Poznati estradni mag imao je dva stana na atraktivnoj lokaciji, koje je njegova supruga prodala posle njegove smrti

Published

on

Foto Izvor:

Poznati estradni mag imao je dva stana na atraktivnoj lokaciji, koje je njegova supruga prodala posle njegove smrti

Saša Popović, jedan od najpoznatijih ljudi domaće estrade, često je boravio u Opatiji gde je sa porodicom posedovao dva apartmana. Novinar Joca Novinar uključio se uživo iz Opatije i obišao zgradu u kojoj su se nalazili stanovi poznatog muzičkog producenta. Nakon Popovićeve smrti, njegova supruga Suzana Jovanović odlučila je da proda oba apartmana, što je potvrdila u jednom od svojih intervjua, ali nije otkrivala razloge za tu odluku.

Kako je otkriveno u emisiji ‘Premijera vikend specijal’, porodica Popović je imala dva stana – jedan na prvom, a drugi na drugom spratu zgrade. Popovićev kum, Dejan Ćirković Ćira, izjavio je da su stanovi prodati prijatelju iz Beograda, a da Suzana više nije želela da posećuje Opatiju posle smrti supruga, kao i da njihova deca nisu dolazila u ove apartmane.

Joca Novinar je razgovarao i sa komšijama, koji su o Popovićima imali samo reči hvale. Fotografije iz emisije pokazuju impozantan pogled sa terasa apartmana, koji su bili omiljeno mesto porodice tokom letnjih meseci.

Iako Suzana nije želela da javno govori o razlozima prodaje, poznato je da su apartmani bili značajan deo porodičnih uspomena. Ova odluka izazvala je brojne komentare u estradnim krugovima, dok komšije i danas pamte Popoviće kao dobre i prijatne susede.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Danilo Ikodinović otvoreno o nesreći: Leteo sam 86 metara, nisam kočio

Bivši vaterpolista se prisetio teškog udesa i otkrio kako je preuzeo odgovornost za svoje postupke

Published

on

By

Bivši vaterpolista se prisetio teškog udesa i otkrio kako je preuzeo odgovornost za svoje postupke

Danilo Dača Ikodinović, nekadašnji vaterpolista, ponovo je u fokusu javnosti nakon što je u emisiji govorio o saobraćajnoj nesreći iz 2008. godine koja mu je promenila život. Ikodinović je iskreno ispričao sve detalje događaja i otvoreno preuzeo odgovornost za svoje postupke.

Bivši sportista je ispričao da je kobne večeri pijan seo na motor i da je imao 1,70 promila alkohola u krvi. “Seo sam pijan na motor. Imao sam 1,70 promila alkohola u krvi. Hteo sam malo da se opustim, pred prvenstvo, Malaga je bila u pitanju. Ne znam kako bih živeo sa tim da sam, daleko bilo, nekog ubio. Sebi sam sve uradio. Preticao sam celu kolonu, kad sam pao sa motora takva kiša je krenula da pada… Na sudu sam rekao da je sve krivica moja. Nisam ni kočio, trag kočenja je bio minimalan. Policajac koji je vršio uviđaj mi je jednom prišao u nekom lokalu posle i rekao mi da je to bio on i da sam leteo 86 metara, to je, čoveče, fudbalski teren. Hitna pomoć je došla za 15 minuta. Doktori nisu znali kako sam ostao živ. Bio sam u nikad boljoj formi fizički, to me je spasilo. Istina je da su se doktori oko mene malo više potrudili, antibiotik je doveden hitno iz inostranstva”, ispričao je Ikodinović.

On je istakao da je svu krivicu priznao na sudu, svesno preuzevši odgovornost za svoje postupke. Iako su posledice nesreće bile ozbiljne, Dača je naglasio da mu je fizička spremnost bila ključna za preživljavanje, kao i brza reakcija medicinskog osoblja.

Ova ispovest još jednom pokazuje koliko su posledice neodgovornog ponašanja u saobraćaju ozbiljne, a Ikodinovićev primer može biti upozorenje svima koliko je važno donositi ispravne odluke.

Pročitaj još

Estrada

Marko Janjušević Janjuš otvoreno o Filipu i Aneli: Odlučio da se povuče iz rijalitija

Rijaliti učesnik iskreno govorio u Rajskom vrtu, osvrnuo se na najlepše trenutke i emotivne datume

Published

on

By

Rijaliti učesnik iskreno govorio u Rajskom vrtu, osvrnuo se na najlepše trenutke i emotivne datume

Marko Janjušević Janjuš ponovo je u žiži interesovanja, nakon što je u Rajskom vrtu najgledanijeg rijalitija u regionu bez ustručavanja komentarisao aktuelna dešavanja i odnos sa ostalim učesnicima. Njegovo gostovanje pred Drvetom mudrosti izazvalo je pažnju gledalaca, a Janjuš je otvoreno govorio o svom stavu prema Filipu i Aneli, kao i o razmišljanju da se povuče iz daljeg učešća.

Janjuš je istakao da mu je dan bio posebno težak, s obzirom na tužnu godišnjicu lične tragedije. “Danas mi je bezveze dan, prošlo je dve i po godine otkako mi je brat stradao i danas je sve bezveze. Ne volim ovaj datum 25. tad se bezveze osećam”, rekao je Janjuš tokom razgovora, ne skrivajući emocije.

Govoreći o trenutnim temama u rijalitiju, Janjuš je bio direktan u oceni ponašanja nekih učesnika, a posebno je istakao svoj odnos prema Filipu i Aneli. Njegove reči odjeknule su među fanovima, ali i među ostalim zadrugarima, čime je još jednom potvrdio da ne voli da prećutkuje svoje mišljenje.

Janjuš je najavio i da razmišlja o povlačenju iz rijalitija, a u razgovoru je podelio i najlepše trenutke koje pamti iz dosadašnjeg učešća. Ova izjava izazvala je lavinu komentara u javnosti, dok su mnogi fanovi putem društvenih mreža izrazili razumevanje i podršku za njegovu odluku.

Podsećamo, Marko Janjušević Janjuš već godinama je prepoznatljivo lice domaćih rijalitija, poznat po iskrenim stavovima i emotivnim istupima. Njegova najnovija izjava još jednom je potvrdila da ne beži od izazova, ali i da zna kada treba da stavi tačku.

Elita 9: Janjuš rešio da digne ruke od rijalitija, ovo su mu najlepši momenti – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Marko Janjušević Janjuš otvoreno o gubitku brata: Potresne scene u Eliti

Rijaliti učesnik se rasplakao pred kamerama, tražio pesmu u znak sećanja, podrška kolega izostala

Published

on

By

Rijaliti učesnik se rasplakao pred kamerama, tražio pesmu u znak sećanja, podrška kolega izostala

Marko Janjušević Janjuš doživeo je emotivni slom u rijalitiju Elita, što su kamere zabeležile. Pred Drvetom mudrosti otvoreno je priznao da mu je danas posebno težak dan jer se navršilo dve i po godine od smrti njegovog rođenog brata. Upravo iz tog razloga, Janjuš je zamolio produkciju da mu ispuni muzičku želju i pusti pesmu Džeja Ramadanovskog “Nedelja” kako bi mogao da se povuče i sam prebrodi tugu.

U trenutku kada je pesma počela da svira, Janjuševe emocije su preplavile studio – jecao je na sav glas i nije mogao da zaustavi suze. Svi u Eliti su jasno osetili koliko mu je teško, pa su ga ostavili da tuguje sam, bez pokušaja utehe ili razgovora.

Kamere TV Pink-a su zabeležile ove potresne trenutke, koji su ubrzo postali tema među gledaocima rijalitija. Ovaj emotivni izlazak nije prošao nezapaženo, a mnogi su komentarisali Janjuševu otvorenost i ranjivost pred kamerama.

Ovakve scene su retkost i pokazuju koliko su pojedini dani za učesnike rijalitija posebno izazovni. Janjuš se ovom prilikom nije dalje oglašavao niti je davao dodatne izjave.

Pročitaj još

U Trendu