Connect with us

Estrada

Sanja Marinković otvoreno o pauzi u karijeri i odlasku iz emisije

Voditeljka je u podkastu otkrila zašto je napustila ‘Sve za ljubav’ i kako je izgledao njen povratak na male ekrane

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs/M. Vicović

Voditeljka je u podkastu otkrila zašto je napustila ‘Sve za ljubav’ i kako je izgledao njen povratak na male ekrane

Sanja Marinković, poznata srpska voditeljka, godinama je prisutna na javnoj sceni, a nedavno je u iskrenom razgovoru podelila detalje o prelomnim trenucima u svojoj karijeri. Gostujući u podkastu, Sanja je govorila o periodu kada je radila gotovo bez predaha, obilazeći gradove širom Srbije i snimajući emisije, što je rezultiralo neočekivanim finansijskim uspehom.

Voditeljka se prisetila zanimljive situacije iz tog vremena: „Svaki dan drugi grad, ‘Magazin In’, pa vozi, pa hodaj, pa snimaj… Ja vidim moj bankovni račun i kažem: ‘Jeste li vi sigurni da je ovo moj račun?’“, rekla je Sanja, dodajući kako nije imala vremena da potroši zarađeni novac jer je stalno radila.

Upravo zbog takvog tempa, u 36. godini odlučila je da napravi veliku promenu. „Rekla sam: ‘E, sad je tačka!’“, otkrila je Sanja. Njena odluka da napusti popularnu emisiju „Sve za ljubav“, koju je vodila sa Milanom Kalinićem na vrhuncu gledanosti, mnoge je iznenadila, ali Sanja ističe da je želela da se posveti majčinstvu i napravi pauzu od godinu dana pre povratka na televiziju.

Osim toga, Sanja je govorila i o odnosima sa gostima iz sveta estrade, naglašavajući razumevanje za njihove privatne trenutke. „Svako ima trenutak kada mu nije dan… Ja uvek isečem sve što moji gosti nisu želeli“, iskrena je Marinkovićeva, ističući da u njenoj emisiji ne postoji „crna lista“ gostiju.

Iskustva iz dugogodišnje karijere i otvorenost prema sagovornicima doprineli su njenoj popularnosti, a Sanja se uspešno vratila na male ekrane nakon pauze, ostajući prepoznatljivo lice domaće televizije.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Doris Bizetić otvorila dušu o borbi sa bolešću: Najponosnija sam što hodam

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Published

on

By

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Doris Bizetić, poznata pevačica i ćerka Borisa Bizetića, ponovo je u centru pažnje javnosti zbog emotivnog svedočenja o svojoj borbi sa multipla sklerozom. U intervjuima za domaće medije, Doris je podelila potresne detalje o periodu nakon rođenja ćerke Anabele, kada su se pojavili prvi simptomi bolesti.

Pevačica je ispričala da je nakon porođaja počela da oseća slabost, a stanje se pogoršalo tokom leta 2011. godine, kada se jednog jutra probudila gotovo potpuno bez vida na jednom oku. Odmah se obratila lekarima, ali dijagnoza nije bila jasna sve do dve godine kasnije, kada je nakon brojnih pregleda konačno potvrđeno da boluje od multipla skleroze.

“Ponekad mi se tresu ruke, cimne mi se koleno, ali sam to krila… Sada želim da probudim svest kod ljudi da se i sa multipla sklerozom može živeti i misliti pozitivno”, rekla je Doris u jednom od ranijih intervjua. Ona je istakla da je tokom dve godine išla na kontrole i preglede, dok su lekari sumnjali na različite bolesti, sve dok analiza tečnosti iz kičme nije potvrdila dijagnozu.

Doris je posebno naglasila na šta je najponosnija: “Najponosnija sam na to što još hodam. Ljudi sa ovom bolešću najčešće završe u invalidskim kolicima. Ja još hodam!” Dodala je da se trudi da ćerki pruži srećno detinjstvo uprkos svakodnevnim izazovima koje donosi bolest.

Njena iskrena ispovest naišla je na podršku javnosti, a mnogi su pohvalili njenu hrabrost i optimizam u teškim trenucima.

Pročitaj još

Estrada

Milena Kačavenda žestoko napala Anitu Stanojlović, takmičari ostali u šoku

Sukob u Beloj kući eskalirao nakon uvredljivih reči, Luka Vujović i ostali takmičari reagovali burno

Published

on

By

Sukob u Beloj kući eskalirao nakon uvredljivih reči, Luka Vujović i ostali takmičari reagovali burno

Milena Kačavenda izazvala je buru u rijalitiju Elita nakon što je u žestokoj raspravi iznela niz uvreda na račun trudne Anite Stanojlović i njenog nerođenog deteta. Sukob se dogodio pred kamerama TV Pink, a reakcije takmičara Bele kuće nisu izostale.

U toku rasprave, Milena je iznela tvrdnje na račun Anite, upućujući joj uvredljive komentare i aludirajući na njenu prošlost. “Ona je bajadera, afera ‘Bajadera’. Ja sam klip gledala kao mnogi. Nikad nisam rekla da je prostitutka, ali je bila sa dva matorca i k*rala se u hotelu. Oženiće k*rvu i ljuljaće buduću k*rvu! Ne zanima me da se pravdam”, rekla je Milena pred ostalim učesnicima.

Takmičari su burno reagovali na ove reči, a atmosfera u Beloj kući bila je napeta. Stanija je istakla: “Nosi titulu broj jedan monstruma! Luka je u velikim problemima, u rastrojstvu je i na sve to mu ona ovo izgovara.” Luka Vujović, partner Anite, doživeo je nervni slom i javno osudio Milenino ponašanje.

Janjuš je takođe kritikovao Milenu, naglašavajući da je spremna na sve i podsetio na njene ranije sukobe. “Ta žena je spremna na sve! Za mene si ti najjasnija osoba na svetu. Aludirala si na Vanju da Bog da nikad nemala dete. Ovo zlo na vratima je spremno na sve!”, rekao je on tokom rasprave.

Sukob između Milene i Anite dodatno je produbio podelu među takmičarima, a događaji iz Bele kuće i dalje su glavna tema među gledaocima rijalitija.

Elita 9: Kačavenda dotakla dno, kaže da je Anita nerođena ćerka buduća prostitutka – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Asmin Durdžić otvoreno o Staniji Dobrojević u emisiji Pitanja novinara

Učesnici rijalitija Elita izneli stavove pred kamerama, a voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu odnosa Asmina i Stanije

Published

on

By

Učesnici rijalitija Elita izneli stavove pred kamerama, a voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu odnosa Asmina i Stanije

Asmin Durdžić našao se u centru pažnje tokom najnovijeg izdanja emisije “Pitanja novinara” na TV Pink, kada je voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu njegovog odnosa sa Stanijom Dobrojević. Učesnici rijalitija Elita nisu štedeli reči, a posebno su se izdvojili komentari Asmina i Aneli na račun Stanije.

Tokom emisije, Asmin je otvoreno govorio o situaciji sa Stanijom, ističući da smatra da ona pokušava da predstavi sebe kao žrtvu. “Ona ovo radi jer samo želi da glumi žrtvu po svaku cenu, a više žrtva nije. Ona je sad samo sa Filipom u nekoj vezici bez obaveza. Asmin joj je dao sve što je želela i šta više Stanija?”, rekla je Aneli, dok je Asmin dodao: “Ona samu sebe ubacuje u priču sa Norom i glumi žrtvu kad joj neko udara na biološki sat. U kakvom god da sam ja odnosu sa Takijem, ali svako ko kaže da je Taki loš otac treba da ga bude sramota. Ja znam kako je meni bilo kad sam ostajao sam sa Norom dva ili tri dana. Ona od sebe pravi žrtvu, pa i ja sam dete iz rata. Otkud mi možemo da znamo da je njen tata nestao u ratu? Možda je on pobegao od njenih kurvarluka. Lako je ponižavati druge. Ona udara na tuđe roditelje. Prva uvek udara na porodice i gazi, a kad nju neko čačne odmah plače.”

U nastavku, Stanija je uzvratila komentarom: “Crkotino, na mrtve udaraš.” Asmin je potom objasnio svoj stav o odnosima u rijalitiju, rekavši da ne želi više da ima veze sa Stanijom i da je sam odgovoran za završetak prethodnih odnosa. “Jedini krivac sam ja. Ne želim više da imam sa njom ništa. Kad je Stanija ušla rekla je da je Aneli za sve u pravu, a ja sam lagao. Napadala je mene zajedno sa Aneli i potvrđivala njene priče i mene ponižavala, a da li je neko primetio da danas Stanija priča Aneli ono što sam ja pričao tri godine. Stanija je mene danas dva i po sata branila”, zaključio je on.

Gledaoci su imali priliku da prate sve uživo, dok je emisija izazvala brojne reakcije na društvenim mrežama.

Elita 9: Asmin nemilosrdno gazi Staniju, dok njenu sliku i dan danas drži na ruci – 27.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu