Connect with us

Estrada

Sanja Maletić otkrila kako usklađuje roditeljstvo i nastupe: Ćerku čuva suprug

Pevačica je na proslavi u Šapcu govorila o izazovima majčinstva i bliskosti sa Ivanom Šašić

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je na proslavi u Šapcu govorila o izazovima majčinstva i bliskosti sa Ivanom Šašić

Sanja Maletić, poznata pevačica, pojavila se na rođendanskoj proslavi sina Ivane Šašić u Šapcu i tom prilikom otvoreno govorila o tome kako kombinuje roditeljstvo sa nastupima i obavezama. Maletićeva je istakla da joj razdvajanje od ćerke teško pada, ali da porodica ima dobar sistem dogovora o čuvanju deteta.

“Umorno sam, došla sam danas iz Crne Gore sa puta, danas sam sa svojom ćerkom provela dan i spremala se pa na veselje došla. Ćerkica raste, trči, zna mnogo toga već, dobro je dete. Još nije krenula sa mnom na veselja, kakvi. Nije nemirna, prosto detetu nije mesto gde je buka i galama. Ja sam tog mišljenja da deci ne treba kvariti sluh, to je moje mišljenje. Svako od nas bira, dok se ja pitam i dok ja odlučujem biće tako, nema potrebe”, rekla je Sanja.

Na pitanje o izazovima roditeljstva, Maletićeva je dodala da se ceo život spremala za tu ulogu i da je unapred isplanirala kako će izgledati naredni period dok dete ne krene u školu. “Imamo kuću na moru, na planini, imamo Beograd, biće nam zanimljivo”, istakla je pevačica.

Kada je reč o organizaciji čuvanja deteta dok je ona odsutna, Sanja je naglasila da nema dadilju i da sve funkcioniše zahvaljujući dogovoru sa suprugom: “Teško mi je, ali dobra stvar u tome je da dete ima dva roditelja, tata ostaje sa njom. Ili smo muž ili ja sa njom. Mi se uklapamo. Ništa ne dogovaramo i ne obećavamo ljudima dok ne vidimo planove. Tako smo odlučili da budemo takvi roditelji. Nemamo dadilju. Ako nešto zatreba nije problem, ali dok možemo sami da se dogovorimo biće tako. Uskoro će da napuni dve godine, guramo lepo. Idemo često u šetnje, aktivni smo. Ona je živahna na majku.”

Maletićeva je istakla i dugogodišnje prijateljstvo sa Ivanom Šašić, navodeći da su uvek bile tu jedna za drugu: “Ivanu poznajem 30 godina, i moj muž je drugar sa njom toliko. Ona je uvek tu, kao i ja za nju. Kao porodica smo. Bili smo uvek tu jedna za drugu. U tih 30 godina se dešavalo svašta nešto, ali je bitno da smo tu bili. Ja kad sam dobila Vanju ona je znala da dođe iz Šapca, ona je znala da dođe i uzme je da ja odmorim. Dobar je drug.”

Sanja Maletić nastavlja da balansira između porodičnih i poslovnih obaveza, a podrška supruga i prijatelja joj, kako kaže, mnogo znači.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja Marinković i Stanija Dobrojević u žestokoj svađi tokom emisije Pitanja gledalaca

Sukob između Maje i Stanije eskalirao pred kamerama, pale su teške reči i međusobne prozivke

Published

on

By

Sukob između Maje i Stanije eskalirao pred kamerama, pale su teške reči i međusobne prozivke

Maja Marinković i Stanija Dobrojević ponovo su izazvale pažnju gledalaca tokom najnovijeg izdanja emisije ‘Pitanja gledalaca’ na TV Pink. Tokom emisije, voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje za Luku Vujovića koje je pokrenulo lavinu komentara i uvreda među zadrugarima.

Na pitanje o njegovom odnosu sa Majom, Luka je priznao da je imao kontakte sa njom, ali je naglasio da je sada u vezi sa Anitom i da se na prethodne događaje više ne osvrće. Maja je dodala da između nje i Luke nema ničega i da su sve reakcije posledica tuđih komentara.

Nakon toga, pitanje je upućeno i Maji, gde su joj upućene kritike na račun fizičkog izgleda i komentara o Staniji. Maja je odgovorila oštro, iznoseći mišljenje o Staniji i njenoj porodici, nazvavši je “glavata baba”. Stanija joj nije ostala dužna, uzvrativši uvredama i podsećanjem na ranije sukobe sa drugim učesnicama.

Sukob između Maje i Stanije izazvao je burne reakcije među ostalim zadrugarima, a komentari publike na društvenim mrežama ne prestaju. Emisija je još jednom pokazala koliko su tenzije visoke i koliko malo treba da dođe do otvorenog sukoba među učesnicima.

Elita 9: Najbrutalniji rat Maje i Stanije, ovakve uvrede još niste čuli – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Goran Ratković Rale otkrio potresnu priču o svojoj najvećoj ljubavi iz Austrije

Kompozitor je u emisiji podelio emotivne detalje iz mladosti, kada je izgubio devojku Endži

Published

on

By

Kompozitor je u emisiji podelio emotivne detalje iz mladosti, kada je izgubio devojku Endži

Goran Ratković Rale, poznati kompozitor i producent, otvoreno je progovorio o jednom od najtežih perioda u svom životu. Gostujući u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović”, Rale je ispričao emotivnu priču o svojoj prvoj velikoj ljubavi, devojci po imenu Endži, koju je upoznao tokom boravka u Austriji krajem osamdesetih godina.

Rale je dve godine živeo u Austriji, gde je, kako kaže, doživeo kulturni šok i upoznao Endži. Otkrio je da je ona bila zavisnica, što ga je posebno pogodilo jer, kako ističe, nikada nije imao iskustva sa takvim načinom života. Nakon što se vratio u Srbiju, izgubio je kontakt sa njom, a po povratku u Austriju saznao je da je doživela tešku nesreću.

“Jednostavno nisam poznavao čoveka koji se nije drogirao u Austriji. Ja sa sela nikad u životu ništa probao nisam. I onda tako upoznam nju, ona je bila teška narkomanka. Došao sam u Srbiju i kada sam se vratio u Austriju nje nema kod kuće”, prisetio se Rale.

Na jednom gradskom festivalu ponovo ju je video, ali tada je saznao istinu o njenoj nesreći – bila je teško povređena nakon što ju je udario voz, a kasnije je preminula od sepse. Rale je opisao susret sa njom, kao i emotivni slom koji je usledio nakon svega što je saznao.

„Ne, moraš da živiš, ja sam gotova, pusti me, moraš da živiš”, bila je njena poruka Raletu u tom teškom trenutku.

Ova priča ostavila je dubok trag na njega, a poznato je i da je po Endži dao ime svojoj ćerki. Raletovo svedočenje pokazuje koliko su ga događaji iz mladosti oblikovali, te koliko je ljubav i gubitak ostavio pečat na njegov privatni život.

Pročitaj još

Estrada

Emina Jahović priznala da se pokajala zbog korekcije usana: Odmah je sve vratila na staro

Pevačica otvoreno govorila o estetskoj proceduri koja joj nije odgovarala i objasnila kako je rešila problem

Published

on

By

Pevačica otvoreno govorila o estetskoj proceduri koja joj nije odgovarala i objasnila kako je rešila problem

Emina Jahović, poznata pevačica i jedna od najstilizovanijih dama domaće scene, podelila je svoje iskustvo sa estetskim korekcijama, otkrivši da je u jednom periodu podlegla trendu uvećanja usana hijaluronom. U iskrenom razgovoru u jednoj emisiji, Emina je objasnila da je želela da vidi kako bi izgledala sa punijim usnama, ali je ubrzo shvatila da to nije za nju i da joj rezultat nije odgovarao.

“Jesu, usne su mi prirodne. U jednom trenutku sam otišla da ih radim, kada je bio onaj hajp oko hijalurona da se stavlja u usne. Ja sam otišla i malo sam probala, međutim izgledala sam katastrofalno. Onda sam ja otišla i istopila sam ih hijaluronidazom – to se ubrizga i onda sve nestane”, ispričala je Jahović.

Njena otvorenost o ovoj temi naišla je na podršku i razumevanje, a mnogi su pohvalili njenu iskrenost i hrabrost da javno progovori o temi o kojoj se često ćuti. Emina je ovim potezom još jednom pokazala da stoji iza svojih odluka i da ne beži od javnog priznanja grešaka.

Ova situacija dodatno je podstakla diskusiju među njenim pratiocima i javnosti o trendovima estetskih zahvata i važnosti samopouzdanja, a Emina je svojim primerom pokazala kako je ponekad najbolje vratiti se prirodnom izgledu.

Pročitaj još

U Trendu