Connect with us

Estrada

Lena Čolak progovorila o povredama sa snimanja spota: Opekotine trećeg stepena zbog suvog leda

Pevačica je otkrila kroz šta je prošla tokom snimanja pesme ‘Majko’, a danas je ponovo u drugom stanju

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je otkrila kroz šta je prošla tokom snimanja pesme ‘Majko’, a danas je ponovo u drugom stanju

Lena Čolak, popularna pevačica, nedavno je otvoreno govorila o nezgodi koju je doživela dok je snimala spot za pesmu ‘Majko’. U intervjuu za Pink otkrila je da je tokom snimanja na niskoj temperaturi zadobila opekotine trećeg stepena, zbog scene u kojoj je klečala na površini nalik suvom ledu.

Pevačica je ispričala da u trenutku snimanja, zbog adrenalina, nije ni primetila koliko je situacija opasna, ali da su se posledice pojavile tek kasnije, kada je krenula kući. “Ja sam za spot ‘Majko’ dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena. To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao, kada sam krenula ka kući”, izjavila je Lena.

Podsetimo, Lena Čolak je prošle godine u tajnosti izgovorila sudbonosno ‘da’ svom izabraniku, a venčanje je obavljeno i u crkvi i pred matičarem. Sada je ponovo u drugom stanju i uskoro očekuje dolazak drugog deteta.

Lena je ranije bila poznata i po vezi sa Viktorom Živojinovićem, sinom Lepe Brene, a upoznali su se dok je radila na veselju u kući Živojinovića. Ipak, u fokusu ovog intervjua bila je njena posvećenost muzici i izazovima sa kojima se suočava tokom karijere.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Kaja Ostojić kupila luksuznu vilu u Maloj Ivanči za roditelje, komšije otkrivaju detalje

Pevačica je novu nekretninu platila 80.000 evra, a komšije tvrde da kuća još nije useljena

Published

on

By

Pevačica je novu nekretninu platila 80.000 evra, a komšije tvrde da kuća još nije useljena

Kaja Ostojić, popularna pevačica, proširila je svoju imovinsku listu kupovinom luksuzne vile u naselju Mala Ivanča, koje se nalazi u blizini Beograda. Prema navodima portala Pink.rs, ova nekretnina bila je namenjena njenim roditeljima, a za nju je izdvojila 80.000 evra.

Kako se nezvanično saznaje iz lokalnog komšiluka, Kaja je vilu kupila pre nekoliko godina, a zanimljivo je da je nekretnina kupljena po sistemu “ključ u ruke”. To je značilo da nije bilo potrebe za većim preuređivanjem ili dodatnim ulaganjima, što je dodatno olakšalo proces kupovine.

Komšije otkrivaju da u luksuznoj vili trenutno niko ne živi, iako je objekat u potpunosti spreman za useljenje. Takođe, neki od stanara iz kraja nagađaju da vila možda ima i bazen u dvorištu, što ovu nekretninu čini još atraktivnijom i luksuznijom.

Inače, naselje Mala Ivanča poznato je po tome što većinu kuća poseduju gastarbajteri, a ovakva investicija Kaje Ostojić privukla je pažnju lokalne zajednice. Fotografije koje su se pojavile na društvenim mrežama pokazuju da pevačica ponosno stoji iza svog izbora i trudi se da roditeljima obezbedi što bolji dom.

Trenutno nije poznato kada će porodica Ostojić useliti u novu vilu, ali komšije očekuju da će ova luksuzna nekretnina uskoro dobiti svoje prve stanare.

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović otkrio najneobičniji poklon: Fanovi ga iznenadili na nastupu u Kragujevcu

Pevač je na Instagramu podelio anegdotu o neobičnom poklonu koji je dobio od publike, a reakcije ne prestaju

Published

on

By

Pevač je na Instagramu podelio anegdotu o neobičnom poklonu koji je dobio od publike, a reakcije ne prestaju

Sloba Radanović, jedan od najtraženijih pevača na domaćoj sceni, poznat je po velikoj podršci fanova i rasprodatim nastupima širom Srbije. Ovoga puta, pevač je na Instagramu odgovarao na pitanja svojih pratilaca i otkrio detalj koji je mnoge iznenadio. Naime, kada su ga pitali koji je najčudniji poklon koji je dobio od fanova, Sloba je podelio zanimljivu priču sa jednog nastupa u Kragujevcu.

“Verovali ili ne, na jednom nastupu u Kragujevcu dobio sam DVA tostera! Kad sam otpakovao kod kuće, bio sam vrlo iznenađen”, napisao je Sloba u odgovoru na pitanje. Ova anegdota brzo je privukla pažnju pratilaca, a mnogi su se u komentarima našalili i pohvalili njegov odnos sa publikom.

Sloba je i ranije isticao koliko mu znači podrška publike, ali ovakav poklon svakako se ne viđa često na muzičkim nastupima. Iako nije otkrio šta je uradio sa tosterima, priznao je da mu je ova situacija ostala u posebnom sećanju. Fanovi su u komentarima poželeli Slobi još mnogo uspešnih nastupa i neobičnih poklona, a pevač je zahvalio svima na pažnji i podršci koju svakodnevno dobija.

Ova simpatična priča još jednom potvrđuje koliko su domaći izvođači povezani sa svojom publikom i spremni da podele i najsvakodnevnije trenutke iz svog života.

Pročitaj još

Estrada

Emina Jahović otkrila iskustvo sa hijaluronom: Izgledala sam katastrofalno i odmah sam ga uklonila

Pevačica je iskreno ispričala kako je podlegla trendu uvećanja usana, ali se brzo predomislila i vratila prirodan izgled

Published

on

By

Pevačica je iskreno ispričala kako je podlegla trendu uvećanja usana, ali se brzo predomislila i vratila prirodan izgled

Emina Jahović, jedna od najpoznatijih pevačica na domaćoj sceni, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa estetskim zahvatima. U intervjuu za domaće medije, Emina je priznala da je pre nekoliko godina pokušala da isprati popularni trend uvećanja usana hijaluronom, ali da joj rezultat nije odgovarao.

Kako je sama objasnila, želela je da vidi kako će izgledati sa punijim usnama, ali se ubrzo pokajala. “Jesu, usne su mi prirodne. U jednom trenutku sam otišla da ih radim, kada je bio onaj hajp oko hijalurona da se stavlja u usne. Ja sam otišla i malo sam probala, međutim izgledala sam katastrofalno. Onda sam ja otišla i istopila sam ih hijaluronidazom – to se ubrizga i onda sve nestane”, ispričala je pevačica.

Njena iskrenost naišla je na pozitivne reakcije u javnosti, a fanovi su cenili što je bez ulepšavanja podelila svoje iskustvo. Emina je dodala da su njene usne sada potpuno prirodne i da više ne eksperimentiše sa estetskim procedurama.

Ova otvorena ispovest još jednom je pokazala da i poznate ličnosti prolaze kroz slične dileme i odluke kao i svi drugi, a Emina je svojim primerom želela da poruči da je najvažnije osećati se dobro u svojoj koži.

Pročitaj još

U Trendu