Connect with us

Estrada

Sanja Maletić otkrila kako usklađuje roditeljstvo i nastupe: Ćerku čuva suprug

Pevačica je na proslavi u Šapcu govorila o izazovima majčinstva i bliskosti sa Ivanom Šašić

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je na proslavi u Šapcu govorila o izazovima majčinstva i bliskosti sa Ivanom Šašić

Sanja Maletić, poznata pevačica, pojavila se na rođendanskoj proslavi sina Ivane Šašić u Šapcu i tom prilikom otvoreno govorila o tome kako kombinuje roditeljstvo sa nastupima i obavezama. Maletićeva je istakla da joj razdvajanje od ćerke teško pada, ali da porodica ima dobar sistem dogovora o čuvanju deteta.

“Umorno sam, došla sam danas iz Crne Gore sa puta, danas sam sa svojom ćerkom provela dan i spremala se pa na veselje došla. Ćerkica raste, trči, zna mnogo toga već, dobro je dete. Još nije krenula sa mnom na veselja, kakvi. Nije nemirna, prosto detetu nije mesto gde je buka i galama. Ja sam tog mišljenja da deci ne treba kvariti sluh, to je moje mišljenje. Svako od nas bira, dok se ja pitam i dok ja odlučujem biće tako, nema potrebe”, rekla je Sanja.

Na pitanje o izazovima roditeljstva, Maletićeva je dodala da se ceo život spremala za tu ulogu i da je unapred isplanirala kako će izgledati naredni period dok dete ne krene u školu. “Imamo kuću na moru, na planini, imamo Beograd, biće nam zanimljivo”, istakla je pevačica.

Kada je reč o organizaciji čuvanja deteta dok je ona odsutna, Sanja je naglasila da nema dadilju i da sve funkcioniše zahvaljujući dogovoru sa suprugom: “Teško mi je, ali dobra stvar u tome je da dete ima dva roditelja, tata ostaje sa njom. Ili smo muž ili ja sa njom. Mi se uklapamo. Ništa ne dogovaramo i ne obećavamo ljudima dok ne vidimo planove. Tako smo odlučili da budemo takvi roditelji. Nemamo dadilju. Ako nešto zatreba nije problem, ali dok možemo sami da se dogovorimo biće tako. Uskoro će da napuni dve godine, guramo lepo. Idemo često u šetnje, aktivni smo. Ona je živahna na majku.”

Maletićeva je istakla i dugogodišnje prijateljstvo sa Ivanom Šašić, navodeći da su uvek bile tu jedna za drugu: “Ivanu poznajem 30 godina, i moj muž je drugar sa njom toliko. Ona je uvek tu, kao i ja za nju. Kao porodica smo. Bili smo uvek tu jedna za drugu. U tih 30 godina se dešavalo svašta nešto, ali je bitno da smo tu bili. Ja kad sam dobila Vanju ona je znala da dođe iz Šapca, ona je znala da dođe i uzme je da ja odmorim. Dobar je drug.”

Sanja Maletić nastavlja da balansira između porodičnih i poslovnih obaveza, a podrška supruga i prijatelja joj, kako kaže, mnogo znači.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Pitanja gledalaca se nastavljaju uživo na Pinku – ne propustite nastavak emisije

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Published

on

By

Verna publika i danas ima priliku da postavi svoja pitanja učesnicima, dok Maša Mihailović vodi emisiju uživo iz Bele kuće.

Popularna emisija “Pitanja gledalaca” nastavlja se danas uživo na televiziji Pink. Nakon veoma uzbudljive noći u Beloj kući, verni gledaoci su i ovog puta dobili odgovore na mnoga pitanja koja su ih interesovala. Program se nastavlja upravo sada, a pitanja koja je publika postavila učesnicima biće izneta kroz razgovor sa voditeljkom Mašom Mihailović tokom ovog popodneva. Emisija je poznata po tome što gledaoce aktivno uključuje u dešavanja u Beloj kući, a današnje izdanje obećava još zanimljivih odgovora i reakcija.

Pročitaj još

Estrada

Nataša Rodić objavila emotivnu poruku povodom gubitka svog psa Pabla

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Published

on

By

Najstarija sestra Bogdane Ražnatović podelila je tužne vesti na Instagramu, pratitelji je podržavaju

Nataša Rodić, najstarija sestra Bogdane Ražnatović, podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu veoma emotivnu objavu povodom smrti svog psa Pabla. Ova vest rasplakala je mnoge, a Nataša je iskreno govorila o tome koliko joj je ljubimac značio i koliko ju je naučio kroz godine koje su proveli zajedno.

Na fotografiji koju je objavila na Instagramu vidi se njen pas Pablo, a u opisu je Nataša napisala dirljive reči zahvalnosti za svu ljubav i vernost koju je dobijala od njega. Ona je naglasila da ju je Pablo naučio šta znači borba i da je uvek uspevao da prevaziđe poteškoće, čak i kad su drugi mislili da nema nade.

“Naučio si me šta znači borba. I kada su svi mislili da nema nade, ti si se uvek izdizao iz pepela. Bio si hrabriji nego što će mnogi ljudi ikada biti. Hvala ti za svu bezuslovnu ljubav, vernost i svaki trenutak koji smo delili, zauvek ćeš biti deo mene. Počivaj u miru moj Pablo”, napisala je Nataša uz emotikon srca.

Natašina objava izazvala je brojne reakcije njenih pratilaca, koji su joj u komentarima pružili podršku i izrazili saučešće. Fotografija i reči koje je podelila ostavile su snažan utisak na sve koji je prate, a mnogi su se poistovetili sa njenim osećanjima.

Ovaj događaj ponovo je pokazao koliko su emocije prema kućnim ljubimcima snažne i koliko su oni važan deo života svojih vlasnika.

Pročitaj još

Estrada

I druga sezona holivudske serije snimaće se u Pinkovom studiju u Srbiji – Mitrović izrazio ponos zbog ćerke Sandre

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Published

on

By

Nakon velikog uspeha prve sezone serije Robin Hood, MGM i Lionsgate ponovo biraju Pinkove studije u Šimanovcima za nastavak projekta, dok je Željko Mitrović javno pohvalio svoju ćerku Sandru, rediteljku serije.

Posle izuzetno uspešne prve sezone serije Robin Hood, poznate svetske produkcijske kuće MGM i Lionsgate odlučile su da i drugu sezonu ovog popularnog projekta snimaju u Srbiji. Produkcija će se ponovo odvijati u filmskim studijima Pink u Šimanovcima, uz angažman srpskih produkcionih timova, što potvrđuje sve veće poverenje holivudskih kompanija u domaće stručnjake i kapacitete.

Kompletni kadrovi, scene i epizode serije Robin Hood realizovani su u Srbiji za potrebe velikih američkih produkcija MGM i Lionsgate, a na čelu projekta je kreator Džonatan Ingliš, koji je okupio srpsku ekipu za ostvarenje ovog međunarodnog poduhvata.

Povodom nastavka saradnje, vlasnik Pink televizije Željko Mitrović istakao je koliko je ponosan što se snimanje nastavlja upravo u njegovim studijima i to pod rediteljskom palicom njegove ćerke Sandre. On se javno obratio Sandri, ističući: „Veoma sam ponosan tata.”

Pročitaj još

U Trendu