Estrada

Sandra Afrika otvoreno o ljubavi i kolegama: Priznala da nema dečka već dve godine

Pevačica je u emisiji Amidži šou govorila o svom emotivnom životu, bakšišu i zanimljivim situacijama sa estrade

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica je u emisiji Amidži šou govorila o svom emotivnom životu, bakšišu i zanimljivim situacijama sa estrade

Sandra Afrika ponovo je privukla pažnju javnosti svojim gostovanjem u popularnoj emisiji Amidži šou. U razgovoru sa voditeljem, pevačica je bez zadrške otkrila detalje o svom trenutnom emotivnom statusu, ali i prokomentarisala ponašanje pojedinih kolega sa estrade kada je reč o novcu.

Na pitanje da li ima dečka, Sandra je iskreno odgovorila da je već dve ili tri godine bez emotivnog partnera i da za to vreme nije doživela ništa što bi mogla nazvati iskrenom ljubavlju. “Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi”, bila je otvorena pevačica u svom odgovoru.

Tokom emisije, Sandra se dotakla i teme finansija na estradi, otkrivši da je imala prilike da vidi i one koji, uprkos popularnosti, paze na svaki dinar. Ispričala je kako je svedočila situacijama u kojima pojedini pevači moraju da pitaju roditelje koliko novca smeju da potroše, što je iznenadilo i publiku u studiju.

Pevačica je pričala i o najvećem bakšišu koji je dobila tokom karijere, ali detalje o toj sumu nije otkrivala u ovom gostovanju. Njena iskrenost naišla je na simpatije gledalaca, koji su na društvenim mrežama komentarisali njen nastup i pohvalili je zbog otvorenog pristupa.

Sandra Afrika se često nalazi u centru pažnje zbog svojeg karakterističnog stava i direktnosti. S obzirom na to da je i ovog puta otvoreno govorila o privatnim i poslovnim temama, očekuje se da će njene izjave izazvati još mnogo reakcija među fanovima i kolegama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U Trendu

Exit mobile version