Naša pevačica Mina Kostić danas je, nakon dužeg boravka u klinici za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, napustila kliniku, a sada se eksluzivno za naš portal oglasio njen partner Mane Ćuruvija.
Pre nešto manje od mesec dana pevačica Mina Kostić je u, kako su prenosili mediji, pratnji policije dovedena u kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, gde je zadržana zbog zdravstvenog stanja sve do danas. Nju je danas ispred klinike sačekao njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper.
TV Pink Printscreen
Kasper se sada oglasio eksluzivno za naš portal i otkrio kako se Mina sada oseća, a osvrnuo se i na neistine koje su ih pratile u poslednje vreme.
– Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima lazi koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optuzbi bez ikakvih povoda, nicim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru – poručio je Kasper za Press.rs