Connect with us

Estrada

Rada Manojlović otvoreno o borbi sa anksioznošću: Lekovi za smirenje nisu rešenje

Pevačica je u emisiji iskreno govorila o korišćenju Ksanaksa i emotivnim izazovima nakon raskida

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica je u emisiji iskreno govorila o korišćenju Ksanaksa i emotivnim izazovima nakon raskida

Rada Manojlović ponovo je privukla pažnju javnosti svojom iskrenošću. Popularna pevačica gostovala je u poznatoj televizijskoj emisiji, gde je otvoreno govorila o teškoćama koje je doživela tokom emotivnih turbulencija, ali i o periodu kada je koristila lekove za smirenje. Njena ispovest izazvala je brojne reakcije među gledaocima i fanovima.

Tokom razgovora, Manojlovićeva je priznala da se suočila sa ozbiljnim problemima vezanim za upotrebu lekova. “To je mnogo nezgodna stvar. Baš sam se bila navukla. Šest meseci nisam mogla da se skinem sa Ksanaksa. Pričam ovo javno jer svako ko pomisli uzeću, pa ću da se skinem kada ocenim da ne treba više, vara se. Nije to tako lako. Bilo mi je veoma teško da se skinem sa tableta. Lekove bih preporučila samo u krajnjoj nuždi”, istakla je pevačica i dodala da je koristila i usluge psihijatra.

Rada je otkrila i da su problemi u emotivnom životu dodatno uticali na njeno mentalno zdravlje. Posebno je govorila o raskidu sa kolegom Harisom Berkovićem i izazovima koje je taj period doneo. “Osoba kojoj je potreban Ksanaks, koja ne može sama da reši taj neki verbalni problem, odnos sa ljudima, ne mislim da je spremna za dete i za vaspitanje deteta, ja koja bežim od svega”, izjavila je Manojlovićeva.

Fanovi su pohvalili Radinu iskrenost, dok su pojedini komentatori na društvenim mrežama izrazili razumevanje za njenu borbu. Pevačica je na kraju poručila da bi lekove za smirenje preporučila samo osobama koje su u krajnjoj nuždi, poput gubitka člana porodice, i istakla važnost stručne pomoći.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Kaja Ostojić kupila luksuznu vilu u Maloj Ivanči za roditelje, komšije otkrivaju detalje

Pevačica je novu nekretninu platila 80.000 evra, a komšije tvrde da kuća još nije useljena

Published

on

By

Pevačica je novu nekretninu platila 80.000 evra, a komšije tvrde da kuća još nije useljena

Kaja Ostojić, popularna pevačica, proširila je svoju imovinsku listu kupovinom luksuzne vile u naselju Mala Ivanča, koje se nalazi u blizini Beograda. Prema navodima portala Pink.rs, ova nekretnina bila je namenjena njenim roditeljima, a za nju je izdvojila 80.000 evra.

Kako se nezvanično saznaje iz lokalnog komšiluka, Kaja je vilu kupila pre nekoliko godina, a zanimljivo je da je nekretnina kupljena po sistemu “ključ u ruke”. To je značilo da nije bilo potrebe za većim preuređivanjem ili dodatnim ulaganjima, što je dodatno olakšalo proces kupovine.

Komšije otkrivaju da u luksuznoj vili trenutno niko ne živi, iako je objekat u potpunosti spreman za useljenje. Takođe, neki od stanara iz kraja nagađaju da vila možda ima i bazen u dvorištu, što ovu nekretninu čini još atraktivnijom i luksuznijom.

Inače, naselje Mala Ivanča poznato je po tome što većinu kuća poseduju gastarbajteri, a ovakva investicija Kaje Ostojić privukla je pažnju lokalne zajednice. Fotografije koje su se pojavile na društvenim mrežama pokazuju da pevačica ponosno stoji iza svog izbora i trudi se da roditeljima obezbedi što bolji dom.

Trenutno nije poznato kada će porodica Ostojić useliti u novu vilu, ali komšije očekuju da će ova luksuzna nekretnina uskoro dobiti svoje prve stanare.

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović otkrio najneobičniji poklon: Fanovi ga iznenadili na nastupu u Kragujevcu

Pevač je na Instagramu podelio anegdotu o neobičnom poklonu koji je dobio od publike, a reakcije ne prestaju

Published

on

By

Pevač je na Instagramu podelio anegdotu o neobičnom poklonu koji je dobio od publike, a reakcije ne prestaju

Sloba Radanović, jedan od najtraženijih pevača na domaćoj sceni, poznat je po velikoj podršci fanova i rasprodatim nastupima širom Srbije. Ovoga puta, pevač je na Instagramu odgovarao na pitanja svojih pratilaca i otkrio detalj koji je mnoge iznenadio. Naime, kada su ga pitali koji je najčudniji poklon koji je dobio od fanova, Sloba je podelio zanimljivu priču sa jednog nastupa u Kragujevcu.

“Verovali ili ne, na jednom nastupu u Kragujevcu dobio sam DVA tostera! Kad sam otpakovao kod kuće, bio sam vrlo iznenađen”, napisao je Sloba u odgovoru na pitanje. Ova anegdota brzo je privukla pažnju pratilaca, a mnogi su se u komentarima našalili i pohvalili njegov odnos sa publikom.

Sloba je i ranije isticao koliko mu znači podrška publike, ali ovakav poklon svakako se ne viđa često na muzičkim nastupima. Iako nije otkrio šta je uradio sa tosterima, priznao je da mu je ova situacija ostala u posebnom sećanju. Fanovi su u komentarima poželeli Slobi još mnogo uspešnih nastupa i neobičnih poklona, a pevač je zahvalio svima na pažnji i podršci koju svakodnevno dobija.

Ova simpatična priča još jednom potvrđuje koliko su domaći izvođači povezani sa svojom publikom i spremni da podele i najsvakodnevnije trenutke iz svog života.

Pročitaj još

Estrada

Emina Jahović otkrila iskustvo sa hijaluronom: Izgledala sam katastrofalno i odmah sam ga uklonila

Pevačica je iskreno ispričala kako je podlegla trendu uvećanja usana, ali se brzo predomislila i vratila prirodan izgled

Published

on

By

Pevačica je iskreno ispričala kako je podlegla trendu uvećanja usana, ali se brzo predomislila i vratila prirodan izgled

Emina Jahović, jedna od najpoznatijih pevačica na domaćoj sceni, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa estetskim zahvatima. U intervjuu za domaće medije, Emina je priznala da je pre nekoliko godina pokušala da isprati popularni trend uvećanja usana hijaluronom, ali da joj rezultat nije odgovarao.

Kako je sama objasnila, želela je da vidi kako će izgledati sa punijim usnama, ali se ubrzo pokajala. “Jesu, usne su mi prirodne. U jednom trenutku sam otišla da ih radim, kada je bio onaj hajp oko hijalurona da se stavlja u usne. Ja sam otišla i malo sam probala, međutim izgledala sam katastrofalno. Onda sam ja otišla i istopila sam ih hijaluronidazom – to se ubrizga i onda sve nestane”, ispričala je pevačica.

Njena iskrenost naišla je na pozitivne reakcije u javnosti, a fanovi su cenili što je bez ulepšavanja podelila svoje iskustvo. Emina je dodala da su njene usne sada potpuno prirodne i da više ne eksperimentiše sa estetskim procedurama.

Ova otvorena ispovest još jednom je pokazala da i poznate ličnosti prolaze kroz slične dileme i odluke kao i svi drugi, a Emina je svojim primerom želela da poruči da je najvažnije osećati se dobro u svojoj koži.

Pročitaj još

U Trendu