Connect with us

Estrada

Marko Pantić preminuo u Beogradu: Estradni novinar i humanitarac ostavio snažan trag

Poznati novinar i voditelj, omiljen među estradom, iznenada je preminuo u 36. godini

Published

on

Foto Izvor:

Poznati novinar i voditelj, omiljen među estradom, iznenada je preminuo u 36. godini

Marko Pantić, poznat kao Ludo Pero, iznenada je preminuo u 36. godini života. Ovaj poznati novinar i voditelj, čiji su profesionalizam i energija ostavili trag na domaćoj javnoj sceni, preminuo je sinoć u Beogradu. Kolege i saradnici pamte ga kao osobu sa neiscrpnom strašću prema novinarstvu, ali i kao velikog humanitarca.

Marko je karijeru započeo na lokalnoj televiziji RTV Mag u Obrenovcu, a potom je radio u brojnim štampanim i onlajn medijima, uključujući Srpski telegraf i portal Novosti. Svoj pečat je ostavio i na televiziji Studio B, gde je bio poznat po angažmanu kao novinar, reporter, ali i urednik video produkcije. U digitalnim formatima izdvajao se autorskim podkastom “Ludoperovanje”.

Njegove britke kolumne i autentičan stil doneli su mu poštovanje estradnih zvezda, sa kojima je rado sarađivao. Bio je poznat i po tome što je koristeći svoj uticaj i kontakte, organizovao humanitarne koncerte za pomoć teško obolelim osobama, okupljajući najpoznatije muzičke zvezde.

Pored novinarstva, Marko je godinama radio kao PR menadžer mnogih poznatih ličnosti sa domaće estrade. Njegova predanost poslu i humanitarni rad ostavili su neizbrisiv trag među kolegama i javnosti. Kolege ga opisuju kao vernog prijatelja i izuzetnog profesionalca, a njegova smrt je duboko potresla domaću medijsku i estradnu scenu.

Marko Pantić će ostati upamćen kao čovek velikog srca, posvećen poslu i humanosti, koji je živeo svoju profesiju i pomagao drugima kada je to bilo najpotrebnije.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ana Pašić snimila prvi spot na Zakintosu dok je u drugom stanju

Mlada pevačica predstavila pesmu ‘Golube’, spot nastao na grčkom ostrvu uz podršku poznatog producenta

Published

on

By

Mlada pevačica predstavila pesmu ‘Golube’, spot nastao na grčkom ostrvu uz podršku poznatog producenta

Ana Pašić, mlada pevačica koja se tek probija na domaćoj muzičkoj sceni, privukla je pažnju javnosti svojim prvim zvaničnim singlom pod nazivom ‘Golube’. Ono što je dodatno zainteresovalo publiku jeste činjenica da je Ana spot za ovu pesmu snimila na prelepom grčkom ostrvu Zakintos, i to dok je u poodmakloj trudnoći.

Spot za pesmu ‘Golube’ nastao je na atraktivnim lokacijama Zakintosa, koji je poslužio kao autentična scenografija za emotivnu priču koju numera nosi. Video je objavljen na YouTube kanalu Ane Pašić, a prepoznatljiv pečat modernog zvuka dao je autor i producent Saško Nikolić, koji potpisuje muziku i produkciju.

Publika je imala priliku da uživa u kadrovima sa grčkog ostrva, kao i u Aninoj interpretaciji, a pesma je naišla na pozitivne reakcije već nakon prvog emitovanja. Mnogi ističu spoj emotivnog teksta i upečatljivih vizuala kao razlog zbog koga bi ‘Golube’ mogao postati hit među ljubiteljima domaće pop muzike.

‘Golube’ predstavlja Anin debi na muzičkoj sceni, a saradnja sa iskusnim producentom Nikolićem najavljuje ozbiljan pristup i kvalitetan zvuk. S obzirom na interesovanje publike i uspešan početak, očekuje se da Ana Pašić nastavi da gradi karijeru i donosi nove autorske pesme.

ANA PASIC – GOLUBE (OFFICIAL VIDEO 2026)


Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović pevao Sinanove pesme na koncertu Južnog vetra u Beogradu

Popularni pevač otkrio neobičan plan za dolazak, dok je ćerka Sinana Sakića govorila o porodičnim odnosima

Published

on

By

Popularni pevač otkrio neobičan plan za dolazak, dok je ćerka Sinana Sakića govorila o porodičnim odnosima

Sloba Radanović, poznati folk pevač, prisustvovao je koncertu Južnog vetra održanom sinoć u Beogradu, gde je pred novinarima podelio zanimljiv detalj o tome kako je planirao da stigne na događaj. Sa osmehom je otkrio da je razmišljao da dođe jašući konja, ali je od te ideje odustao jer, kako je rekao, konj je bio gladan i ostao je kod kuće.

Na samom koncertu Sloba je potvrdio da će nastupiti i otpevati pesme legendarnog Sinana Sakića. “Pevam Sinanove pesme, samo Sinan! Hvala vam,” rekao je raspoloženi pevač novinarima dok je žurio na binu.

Posebnu pažnju izazvala je i pojava Đulkice, ćerke Sinana Sakića, koja je među prvima stigla na koncert. Pred okupljenim novinarima podelila je otvoreno svoja osećanja o trenutnim porodičnim odnosima i istakla da nema komunikaciju sa Medom i Alenom, članovima porodice koji su takođe povezani sa muzičkom scenom.

“Ja nisam u kontaktu sa Medom koji će večeras pevati, neće doći do pomirenja. Nisam ni sa Alenom u kontaktu,” izjavila je Đulkica.

Koncert Južnog vetra na Tašmajdanu okupio je brojne zvezde i zaljubljenike u folk muziku, a nastupi izvođača i emotivne izjave obeležili su veče puno nostalgije i sećanja na Sinana Sakića.

Pročitaj još

Estrada

Rimski i Korona otkrili detalje odnosa sa Tanjom Savić nakon duge pauze

Reperi su na Belgrade Music Week festivalu govorili o privatnom životu, nastupima i odnosu sa pevačicom

Published

on

By

Reperi su na Belgrade Music Week festivalu govorili o privatnom životu, nastupima i odnosu sa pevačicom

Poznati muzički dvojac Rimski i Korona nastupili su pred beogradskom publikom na drugoj večeri festivala Belgrade Music Week. Nakon energičnog nastupa, reperi su u razgovoru za Pink.rs sumirali utiske i otkrili kako izgleda njihov svakodnevni život, ali i progovorili o odnosu sa koleginicom Tanjom Savić.

Rimski je istakao da je nastup bio jedan od najboljih do sada, naglašavajući da im je bilo posebno drago što su uživali na sceni. On je otkrio da rade na novim projektima, dok je o medijskoj prisutnosti rekao: “Pa prosto ni ne živimo nešto mnogo intresantno.” Korona je dodao da vode uobičajen život repera, kombinujući rad u studiju, druženje sa porodicom i prijateljima, kao i odlazak u teretanu. “Fokusirani smo na muziku, gledamo da se maksimalno posvetimo muzici, pa se to na kraju dana i oseti po publici, videli smo i večeras”, rekao je Rimski.

Govoreći o razlikama na sceni i privatno, Korona je istakao: “Ja mislim da nema razlike, što smo na sceni, to smo i privatno, ljudi pokušavaju to da odvoje, ali je to naš život. Nemoguće je to odvojiti, ali u svakom slučaju uživamo i u životu i u ljubavi.”

Upitani o navodnoj “krizi nastupa” na estradi, Rimski je rekao da oni takvih problema nemaju i da su tokom prethodnih godina imali dobar odziv publike. “Mi smo izgradili publiku već godinama i publika koja nas voli, vidi i čuje je uvek na našim nastupima.”

Na temu odnosa sa Tanjom Savić, dvojac je rekao da se nisu čuli sa pevačicom, a Rimski je prokomentarisao: “Ko kome tu treba da se izvini, smatram da ne, to je posao, mi smo uradili jedan vrhunski album, nema potrebe za bilo čim, prosto su nam se putevi razišli, a i muzika se prosejala na rep muziku i na taj folk, tako da nije vreme za saradnje sa Tanjom Savić.”

Podsetimo, Rimski je još ranije izjavio: “Mene je iskustvo naučilo jednu stvar u životu – nikada ne pljujem u tanjir iz kojeg sam jeo jer možda ću opet biti gladan.” Reperi su istakli da su preokupirani nastupima i privatnim obavezama, te da za sada ne planiraju nove saradnje sa Savićevom.

PINK.RS INTERVJU: Rimski i Korona o Tanji Savić, privatnom žviotu i “krizi” na estradi


Pročitaj još

U Trendu