Connect with us

Estrada

Goca Tržan iskreno o razvodu sa Ivanom Marinkovićem: Oboje smo snosili deo krivice

Pevačica je u emisiji otkrila nepoznate detalje iz braka, dok je o bivšem mužu govorila bez zadrške

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je u emisiji otkrila nepoznate detalje iz braka, dok je o bivšem mužu govorila bez zadrške

Goca Tržan, poznata pevačica, otvorila je dušu o svom razvodu sa bivšim suprugom Ivanom Marinkovićem tokom gostovanja u emisiji „Preživeli” na televiziji K1. Iskreno je govorila o razlozima zbog kojih je donela odluku da se rastanu, ističući da su oboje snosili deo odgovornosti za krah braka.

Tržan je objasnila da je Ivan bio nezadovoljan i poročan tokom njihove zajedničke veze, dok je ona često pokušavala da pronađe grešku u sebi. “Nisam mogla da budem sa čovekom koji se kocka i pije. Stalno sam tražila greške u sebi, ali za tako nešto je potrebno dvoje”, rekla je Goca u emisiji.

Pevačica je detaljno opisala kako je odlazak u rijaliti “Survivor” bio pokušaj da popravi odnos, ali da je nakon povratka shvatila da se situacija nije promenila. “Udavio se pored mene, oboje smo krivi. Kada sam shvatila da ga više ne poštujem, odlučila sam da stavim tačku na brak”, istakla je Tržan.

Govoreći o razvodu, Goca je dodala da je proces bio težak i da je pokušala da sve sakrije od javnosti, ali da je bivši suprug želeo da svoju stranu priče iznese kroz medije. Ipak, zaključila je da ne žali zbog prošlosti, jer iz tog odnosa ima ćerku Lenu.

Ivan Marinković se u aktuelnoj sezoni rijalitija „Elita 9″ osvrnuo na svoj odnos sa Gocom i ćerkom, navodeći da deset godina nije video dete i da mu je to teško palo. Oboje su se složili da je prošlost ostavila traga, ali i da su danas fokusirani na svoje živote.

Elita 9: Potresna ispovest Ivana Marinkovića o Goci i ćerki Leni – 11.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Rimski i Korona otkrili detalje odnosa sa Tanjom Savić nakon duge pauze

Reperi su na Belgrade Music Week festivalu govorili o privatnom životu, nastupima i odnosu sa pevačicom

Published

on

By

Reperi su na Belgrade Music Week festivalu govorili o privatnom životu, nastupima i odnosu sa pevačicom

Poznati muzički dvojac Rimski i Korona nastupili su pred beogradskom publikom na drugoj večeri festivala Belgrade Music Week. Nakon energičnog nastupa, reperi su u razgovoru za Pink.rs sumirali utiske i otkrili kako izgleda njihov svakodnevni život, ali i progovorili o odnosu sa koleginicom Tanjom Savić.

Rimski je istakao da je nastup bio jedan od najboljih do sada, naglašavajući da im je bilo posebno drago što su uživali na sceni. On je otkrio da rade na novim projektima, dok je o medijskoj prisutnosti rekao: “Pa prosto ni ne živimo nešto mnogo intresantno.” Korona je dodao da vode uobičajen život repera, kombinujući rad u studiju, druženje sa porodicom i prijateljima, kao i odlazak u teretanu. “Fokusirani smo na muziku, gledamo da se maksimalno posvetimo muzici, pa se to na kraju dana i oseti po publici, videli smo i večeras”, rekao je Rimski.

Govoreći o razlikama na sceni i privatno, Korona je istakao: “Ja mislim da nema razlike, što smo na sceni, to smo i privatno, ljudi pokušavaju to da odvoje, ali je to naš život. Nemoguće je to odvojiti, ali u svakom slučaju uživamo i u životu i u ljubavi.”

Upitani o navodnoj “krizi nastupa” na estradi, Rimski je rekao da oni takvih problema nemaju i da su tokom prethodnih godina imali dobar odziv publike. “Mi smo izgradili publiku već godinama i publika koja nas voli, vidi i čuje je uvek na našim nastupima.”

Na temu odnosa sa Tanjom Savić, dvojac je rekao da se nisu čuli sa pevačicom, a Rimski je prokomentarisao: “Ko kome tu treba da se izvini, smatram da ne, to je posao, mi smo uradili jedan vrhunski album, nema potrebe za bilo čim, prosto su nam se putevi razišli, a i muzika se prosejala na rep muziku i na taj folk, tako da nije vreme za saradnje sa Tanjom Savić.”

Podsetimo, Rimski je još ranije izjavio: “Mene je iskustvo naučilo jednu stvar u životu – nikada ne pljujem u tanjir iz kojeg sam jeo jer možda ću opet biti gladan.” Reperi su istakli da su preokupirani nastupima i privatnim obavezama, te da za sada ne planiraju nove saradnje sa Savićevom.

PINK.RS INTERVJU: Rimski i Korona o Tanji Savić, privatnom žviotu i “krizi” na estradi


Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević i Maja Marinković u žestokoj raspravi, Aneli i Asmin uneli dodatnu tenziju

Učesnice Elita su iznele međusobne optužbe, dok su novinari dodatno podgrejali atmosferu pitanjima

Published

on

By

Učesnice Elita su iznele međusobne optužbe, dok su novinari dodatno podgrejali atmosferu pitanjima

Tokom burne noći u rijalitiju Elita, poznate učesnice Stanija Dobrojević i Maja Marinković suočile su se sa nizom provokativnih pitanja novinara, što je rezultiralo otkrivanjem brojnih neprijatnih detalja iz njihove prošlosti. U studiju je domaćin bila Ana Radulović, dok su novinari Darko Tanasijević sa portala Pink.rs i Jovan Ilić iz Red portala vodili razgovor koji je podstakao brojne sukobe među takmičarima.

Stanija Dobrojević nije štedela reči na račun Maje Marinković, nazvavši je neškolovanom frizerkom i dodajući kako smatra da Majino ponašanje negativno utiče na njenog oca, Takija Marinkovića. Sukob se dodatno rasplamsao kada su obe iznele niz optužbi i uvreda, što je dovelo do otvorenog iznošenja “prljavog veša” pred kamerama.

U drugom delu emisije, Aneli Ahmić je izrazila nezadovoljstvo ponašanjem Stanije Dobrojević, ističući koliko je povređena njenim komentarima. Stanija joj je odgovorila savetom da se fokusira na svoj život i majčinstvo, nagoveštavajući da Aneli nije pogodna da brine o detetu.

Atmosfera u studiju bila je napeta, a pitanja novinara dodatno su doprinosila raspravi među učesnicima. Gledaoci su imali priliku da vide još jednu večer ispunjenu sukobima, ličnim optužbama i emotivnim reakcijama, što je dodatno podiglo interesovanje za ovaj popularni rijaliti.

Ovakvi sukobi i otvorene rasprave među učesnicima doprinose dinamičnosti emisije, a ostaje da se vidi da li će naredne epizode doneti smirivanje strasti ili još više napetosti.

Elita 9: Stanija ispljuvala Takija, pa se dotakla Majinog morala – 26.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Marko Pantić preminuo u Beogradu: Estradni novinar i humanitarac ostavio snažan trag

Poznati novinar i voditelj, omiljen među estradom, iznenada je preminuo u 36. godini

Published

on

By

Poznati novinar i voditelj, omiljen među estradom, iznenada je preminuo u 36. godini

Marko Pantić, poznat kao Ludo Pero, iznenada je preminuo u 36. godini života. Ovaj poznati novinar i voditelj, čiji su profesionalizam i energija ostavili trag na domaćoj javnoj sceni, preminuo je sinoć u Beogradu. Kolege i saradnici pamte ga kao osobu sa neiscrpnom strašću prema novinarstvu, ali i kao velikog humanitarca.

Marko je karijeru započeo na lokalnoj televiziji RTV Mag u Obrenovcu, a potom je radio u brojnim štampanim i onlajn medijima, uključujući Srpski telegraf i portal Novosti. Svoj pečat je ostavio i na televiziji Studio B, gde je bio poznat po angažmanu kao novinar, reporter, ali i urednik video produkcije. U digitalnim formatima izdvajao se autorskim podkastom “Ludoperovanje”.

Njegove britke kolumne i autentičan stil doneli su mu poštovanje estradnih zvezda, sa kojima je rado sarađivao. Bio je poznat i po tome što je koristeći svoj uticaj i kontakte, organizovao humanitarne koncerte za pomoć teško obolelim osobama, okupljajući najpoznatije muzičke zvezde.

Pored novinarstva, Marko je godinama radio kao PR menadžer mnogih poznatih ličnosti sa domaće estrade. Njegova predanost poslu i humanitarni rad ostavili su neizbrisiv trag među kolegama i javnosti. Kolege ga opisuju kao vernog prijatelja i izuzetnog profesionalca, a njegova smrt je duboko potresla domaću medijsku i estradnu scenu.

Marko Pantić će ostati upamćen kao čovek velikog srca, posvećen poslu i humanosti, koji je živeo svoju profesiju i pomagao drugima kada je to bilo najpotrebnije.

Pročitaj još

U Trendu