Connect with us

Estrada

Marija Šerifović i Jovana Pajić razgledale vilu na Baliju: Pevačica oduševljena lokacijom i ponudom

Poznata pevačica i njena prijateljica obišle luksuznu nekretninu vrednu 215.000 evra, razmišljaju o kupovini

Published

on

Foto Izvor:

Poznata pevačica i njena prijateljica obišle luksuznu nekretninu vrednu 215.000 evra, razmišljaju o kupovini

Marija Šerifović poslednjih godina često boravi na Baliju, a ova egzotična destinacija postala je njeno omiljeno mesto za odmor i pronalaženje unutrašnjeg mira. Tokom najnovijeg boravka na ostrvu, pevačica je zajedno sa bliskom prijateljicom Jovanom Pajić razgledala nekoliko nekretnina, sa posebnim akcentom na vilu u izgradnji vrednu 215.000 evra.

Kako prenosi izvor blizak Šerifovićevoj, Marija je zainteresovana za kupovinu kuće na Baliju jer je to ostrvo posećuje više puta godišnje, a smatra da je praktičnije imati svoj prostor nego stalno plaćati smeštaj. Jovana Pajić i Marijina majka Verica pružile su joj punu podršku, a tokom obilaska su upoznale i agenta za nekretnine koji im je predstavio nekoliko opcija.

Posebno im se dopala vila u okviru novog klupskog kompleksa koji se trenutno gradi, sa planiranim useljenjem u avgustu. Kuća ima 111 kvadrata stambenog prostora i nalazi se na parceli od 195 kvadrata, a kompleks nudi brojne pogodnosti poput bazena, restorana, spa centra i prodavnica, dok se u blizini nalazi plaža i čuveni rizort.

“Prelepa je i savršeno odgovara njihovim potrebama. Kada je videla dečju zonu, Marija je odmah znala da je to prava kuća za njenog sina”, rekao je izvor za medije.

Marija je često delila utiske sa Balija na društvenim mrežama. U jednom od svojih video snimaka priznala je da joj je ova destinacija mesto za duboko preispitivanje i da bi mogla da provede mesece na ostrvu. “Razmišljala sam da se ne vratim nikada, ali otom-potom. To sam malo prolongirala”, poručila je pevačica svojim pratiocima.

Ostaje da se vidi da li će Šerifovićeva uskoro postati vlasnica nekretnine na Baliju, ali je sigurno da egzotično ostrvo zauzima posebno mesto u njenom životu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Jelisaveta Orašanin i Pavle Mensur sve češće zajedno, osmesi govore više od reči

Glumački par privukao pažnju paparaca, Irfan Mensur im poželeo sreću

Published

on

By

Glumački par privukao pažnju paparaca, Irfan Mensur im poželeo sreću

Jelisaveta Orašanin i Pavle Mensur poslednjih meseci ne prestaju da budu tema domaće javnosti. Nakon što je vest o razvodu glumice i Miloša Teodosića odjeknula kao bomba, pažnja se preusmerila na njen odnos sa 11 godina mlađim kolegom Pavlom Mensurom. Paparaco fotografije koje je Pink.rs objavio prikazuju njih dvoje u prisnom razgovoru, a osmesi i pogledi koje su razmenjivali pokrenuli su priče o novoj romansi na domaćoj glumačkoj sceni.

Prema objavljenim slikama, par je uslikan još pre dva meseca, u trenucima za koje se tada verovalo da su samo prijateljski. Međutim, sada se sve češće može čuti da njihova bliskost traje duže nego što se mislilo, a fotografije dodatno podgrevaju spekulacije javnosti.

Povodom navoda o odnosu Jelisavete i Pavla, oglasio se i Pavlov otac, poznati glumac Irfan Mensur, koji je kratko izjavio da im želi svu sreću. Ova podrška iz porodice Mensur dodatno je zaintrigirala fanove oba glumca.

U medijima se svakodnevno pojavljuju komentari na račun njihove veze, dok se bivši košarkaš Miloš Teodosić povukao iz žiže interesovanja. Jelisaveta i Pavle, iako nisu javno komentarisali svoj odnos, deluju nerazdvojno, što pokazuju i najnovije paparaco fotografije.

Pročitaj još

Estrada

Marko Bojković dao izjavu u policiji nakon incidenta sa ćerkom Dejana Petrovića

MMA borac opisao šta se desilo u klubu u Užicu, Petrović izneo svoju stranu priče

Published

on

By

MMA borac opisao šta se desilo u klubu u Užicu, Petrović izneo svoju stranu priče

MMA borac Marko Bojković našao se u centru pažnje nakon što je dao izjavu u policiji povodom incidenta u kojem je učestvovala ćerka poznatog trubača Dejana Petrovića. U izveštaju iz policije, Bojković je detaljno opisao događaje iz jedne večeri u užičkom klubu, ističući da su on i njegov brat bili napadnuti od strane lokalnih dilera i osoba na odsluženju zatvorske kazne, a da se slučaj u javnosti prikazuje drugačije.

Prema Bojkovićevim rečima, incident je počeo kada je dečko Jovane Petrović, izvesni Marković, koji se nalazi na izdržavanju kazne i ima kriminalni dosije, napao njega i njegovog brata zbog navodne ljubomore. Bojković tvrdi da je pokušao da smiri situaciju, ali da je Marković pretio nožem, dok je Jovana Petrović spominjala poznanstva sa visokim državnim funkcionerima.

“Pretio je da će nas ubiti”, rekao je Bojković u svojoj izjavi. On je naveo i da je Jovana Petrović fizički napala njegovog brata, a da je njen dečko sa društvom nastavio pretnje ispred lokala, nakon čega je intervenisala policija.

S druge strane, Dejan Petrović je za “Blic” izjavio da je njegova ćerka napadnuta i da je udarena pesnicom u grkljan, ističući da nema razloga da se prikrivaju imena napadača. On tvrdi da su Bojković i njegova ekipa provocirali devojke tokom večeri i da je incident kulminirao napadom dok su izlazile iz kluba.

Slučaj je izazvao veliku pažnju javnosti, a obe strane iznose oprečne tvrdnje. Policija je uzela izjave i pokrenula istragu kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog događaja.

Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević otvoreno o sukobima u Eliti: Osećam se usamljeno i neshvaćeno

Učesnica rijalitija u emisiji ‘Izbacivanje’ otkrila zbog čega joj je teško, dok su drugi takmičari nastavili sa tenzijama

Published

on

By

Učesnica rijalitija u emisiji ‘Izbacivanje’ otkrila zbog čega joj je teško, dok su drugi takmičari nastavili sa tenzijama

Stanija Dobrojević ponovo je privukla pažnju tokom najnovije emisije “Izbacivanje” na TV Pink, koju su vodili Dušica Jakovljević i Darko Tanasijević. U razgovoru sa Darkom, Stanija je iskreno progovorila o svom trenutnom raspoloženju i odnosima sa ostalim učesnicima rijalitija Elita.

Stanija je istakla da se poslednjih dana oseća loše i da nema s kim da razgovara, navodeći da je atmosfera među takmičarima napeta i da se svaki komentar izvrće. Prema njenim rečima, pojedini učesnici poput Maje, Uroša i Lepog Miće često je omalovažavaju i nazivaju nebitnom, dok su nekadašnji odnosi bili spontaniji.

“Ovih dana sam malo u daunu, postalo mi je sve mučno, ali držim se. Nemam s kim da razgovaram, svi su nabrijani na rijaliti, plašim se da komentarišem onako kako mislim. Maja kaže: ‘ti si komentator moje veze’, Uroš kaže: ‘ti si fikus’, a Lepi Mića kaže da sam nebitna”, izjavila je Stanija u emisiji.

Tokom razgovora osvrnula se i na odnos sa Asminom, navodeći da je povređena njegovim rečima i ponašanjem. Posebno je naglasila da bi volela da zatvori to poglavlje svog života i okrene novi list. Komentarisala je i aktuelne odnose između drugih učesnika, posebno ističući tenzije oko Hane i Nerija, kao i Majinu ulogu u novim dešavanjima.

Emisija je dodatno podgrejala već postojeće tenzije među učesnicima, a izneti su i stavovi koji ukazuju na moguća dalja previranja u Eliti. Stanija je ostala dosledna svom stavu da želi da se distancira od konflikata, dok je atmosfera u kući i dalje napeta.

Elita 9: Stanija nablatila Asmina i Maju u paketu, pa progovorila o Aneli – 07.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu