Connect with us

Estrada

Mane Ćuruvija (Kasper) progovorio o boravku Mine Kostić u bolnici: Otkrio šta se zapravo dešava

Nakon što je navodno posetio Minu Kostić u bolnici, Kasper se oglasio na Instagramu i otkrio pravu istinu o njenom stanju

Published

on

Foto Izvor:

Nakon što je navodno posetio Minu Kostić u bolnici, Kasper se oglasio na Instagramu i otkrio pravu istinu o njenom stanju

Pevačica Mina Kostić nalazi se od nedelje u psihijatrijskoj ustanovi “Dr Laza Lazarević”, gde je smeštena nakon što je, prema proceni lekara, pokazivala znake agresivnog ponašanja. Njeno zdravstveno stanje se poboljšalo, te je prebačena sa intenzivne nege na žensko odeljenje ove ustanove.

Nakon što su se u pojedinim medijima pojavile informacije da je njen verenik Mane Ćuruvija, poznat kao Kasper, posetio Minu na intenzivnoj nezi, oglasio se i sam Kasper na društvenim mrežama. Iz bolnice je nezvanično potvrđeno da su posete na intenzivnoj nezi strogo zabranjene, te da niko, osim medicinskog osoblja, ne može imati kontakt sa pacijentima dok su na tom odeljenju. Jedino što je potvrđeno jeste da je Kasper došao do klinike i razgovarao sa osobljem, ali nije imao mogućnost da vidi Minu.

Minin brat Milan takođe je izjavio za Pink da pevačica boluje od anksioznosti i da je to razlog što je zadržana na lečenju. “Od srede do nedelje sam bio sa njom. Rešili su da je zadrže zbog anksioznosti. Sve se to nakupljalo godinama, tuđi problemi su razlog. Kasper ju je danas posetio”, kratko je rekao Milan.

Kasper se na Instagramu obratio pratiocima rečima: “Pošto se plasiraju razne neistine, dužan sam da vas obavestim o pravoj i jedinoj istini. Mina je dugo godina nosila teret raznih nepravdi koji je nosila sama na svojim malim leđima. Sve to je dovelo do velike iscrpljenosti i umora. Sve što joj se desilo je sada iza nje… Danas smo se videli, i sve što ću reći je da u sebi imam veliku smirenost, jer moja Mina je dobro i nije onako kako se predstavljalo u medijima. Nije ni blizu”, napisao je Kasper.

U daljem obraćanju istakao je da je ova situacija privatna stvar Mine i njene porodice i zamolio javnost za razumevanje i poštovanje privatnosti: “Mina je uvek bila otvorena i dostupna da priča otvoreno o svom životu celoj javnosti. Ova situacija je nešto što je samo stvar Mine i njene porodice… Poštujte privatnost Mine i njene porodice i svih nas koji smo sastavni i neraskidivi deo njenog života. Ovo je privatna stvar i tako će ostati. Hvala unapred na razumevanju i poštovanju privatnosti”, zaključio je Kasper.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Lepa Lukić pretrpela pad u prodavnici: Otkrila kako se sada oseća

Pevačica se oglasila nakon što je završila u Urgentnom, otkrila detalje nezgode i zahvalila na podršci

Published

on

By

Pevačica se oglasila nakon što je završila u Urgentnom, otkrila detalje nezgode i zahvalila na podršci

Lepa Lukić, kraljica narodne muzike, pretrpela je nezgodu tokom svakodnevne kupovine kada je pala usred prodavnice i povredila nogu. Nakon što je završila u Urgentnom centru, pevačica se oglasila i podelila svoje prve utiske o nesrećnom događaju.

“Trenutno sam kod kuće, snajka me previja. Pala sam i ubila sam se! Nije ništa slomljeno jer ne bih mogla da stanem na nogu. Skakućem i mora neko da me vodi do toaleta”, ispričala je Lepa za domaće medije, ističući da je i dalje u bolovima ali da ozbiljnijih povreda nema.

Pevačica je otkrila da je tokom noći na lice mesta stigla Hitna pomoć, koja joj je dala injekciju protiv bolova i proveravala njeno stanje. “Došla je noćas Hitna pomoć i dali su mi injekciju, a sad su me zvali da vide da li sam dobro. Mislili su da me vode jer sam slomila nešto, ali nisam slomila ništa. Ne bih mogla uopšte da funkcionišem, ni da ustanem na noge”, ispričala je Lukićeva.

Kako navodi, u trenutku pada bila je veoma uplašena, ali su joj ljudi iz prodavnice, kao i taksista, nesebično pomogli da stigne kući. “Pomogli su mi i ubacili me u taksi da dođem kući, čak mi je i taksista pomogao da dođem do vrata. Nisam slomila ništa i nema potrebe za terapijama. Jedino me baš boli kada ustanem i oslonim se na nogu, zato moram da mirujem. Hvala vam puno što brinete, dobro sam”, završila je Lepa Lukić.

Nakon nezgode, pevačica se oporavlja kod kuće i zahvaljuje svima na brizi i podršci.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković i Filip Đukić pod lupom u Eliti: Suparnice otvoreno iznele mišljenje

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Published

on

By

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Subotnja noć u rijalitiju ‘Elita’ prošla je u znaku emisije ‘Nominacije’, tokom koje su učesnici imali priliku da iznesu otvoreno mišljenje o ovonedeljnim potrčcima, Maji Marinković i Filipu Đukiću. Tokom večeri, voditeljka Ivana Šopić otkrila je ko ima najmanji broj glasova publike i koga su nominovali odabrani takmičari.

Aneli Ahmić, poznata kao Maja Marinković suparnica, iskoristila je priliku da bez ustručavanja komentariše Maju. Aneli je iznela lično mišljenje o njenom ponašanju, primećujući da Maja nije srećna osoba i dodala da joj se Asmin Durdžić stalno dodvorava kako bi izbegao raskid. Aneli je takođe naglasila da će se zauvek distancirati od Filipa Đukića.

Stanija Dobrojević bila je još direktnija u komentarima na račun Maje Marinković, ističući da Maja treba da poradi na sebi kako bi osetila pravo zadovoljstvo i sreću.

Učešće Marka Janjuševića Janjuša, koji se obratio Maji, dodatno je podiglo tenziju, dok su bivše partnerke Filipa Đukića takođe komentarisale njegovu poziciju u rijalitiju.

Na kraju večeri, proglašeno je ko je dobio najmanje glasova publike, što je izazvalo dodatnu neizvesnost među takmičarima. Veče je bilo ispunjeno iskrenim izjavama i oštrim ocenama, a naredni dani pokazaće da li će ovi komentari uticati na dalji tok takmičenja.

Elita 9: Aneli bez dlake na jeziku, Asmin sve otkrio – 07.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Irfan Mensur progovorio o vezi sina Pavla sa Jelisavetom Orašanin: Njegov izbor, njegova stvar

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Published

on

By

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Irfan Mensur, poznati glumac i otac Pavla Mensura, prvi put je javno prokomentarisao vezu svog sina sa glumicom Jelisavetom Orašanin, koja je od njega starija jedanaest godina. Nakon što se u medijima pojavila vest o njihovoj romansi, Irfan je za domaće medije istakao da mu je ova informacija potpuno nova i da nema komentar na odnos svog sina i Jelisavete.

„Vi ste me obavestili. Prvi put čujem. Nemam šta da komentarišem kad prvi put čujem, u svakom slučaju ja njemu želim sreću, mislim nemam nikakav komentar“, rekao je Irfan Mensur, dodajući da se ne meša u Pavlove izbore.

Glumac je naglasio da njegov sin ima svoj život i karijeru, te da mu nikada ne bi davao savete ni o poslu, ni o emotivnom životu: „Njegovi izbori su njegova stvar, on ima svoj život, pobogu, čovek živi svoj život, pravi svoju karijeru. Ja se tu ne bih petljao nikada.“

Irfan je otkrio i da među njima postoji dogovor: „Ne dajem mu savete. Odlučili smo nas dvojica da se ne savetujemo, možemo samo da pomognemo jedan drugome, ništa više.”

Podsećamo, Jelisaveta Orašanin nedavno se razvela od košarkaša Miloša Teodosića, sa kojim je ostala u dobrim odnosima zbog zajedničke dece. Ona je nastavila da živi u porodičnom stanu sa decom, dok je Teodosić prešao u drugi stan. Jelisaveta i Pavle su nedavno viđeni zajedno u Zemunu, a njihova veza više nije tajna u javnosti.

Pročitaj još

U Trendu