Connect with us

Estrada

Eva Ras otkrila iskustvo sa narkoticima: Prvi put probala drogu sa 20 godina

Glumica je u otvorenom razgovoru ispričala kako je došla u kontakt sa kokainom tokom studentskih dana, a otkrila je i kakve posledice je tada trpela

Published

on

Foto Izvor:

Glumica je u otvorenom razgovoru ispričala kako je došla u kontakt sa kokainom tokom studentskih dana, a otkrila je i kakve posledice je tada trpela

Eva Ras, poznata srpska glumica, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa nedozvoljenim supstancama tokom mladosti. U intervjuu je ispričala kako je prvi put probala kokain još dok je studirala na Fakultetu dramskih umetnosti. Tom prilikom otkrila je da je njen prvi suprug bio korisnik droge, ali da o tome nije znala dok nisu stupili u brak.

Glumica je istakla da je u to vreme, tokom šezdesetih godina, postojalo drugačije shvatanje zavisnosti, te da su narkomanima smatrani samo oni koji su se lečili, a ne i korisnici. Eva je naglasila da je njen suprug nikada nije nagovarao da proba, ali da je droga bila prisutna u njihovom stanu. “Jednom sam mu rekla da hoću i ja da probam. Odgovorio mi je da ne želi da bude svedok tome i da to uradim dok on nije kod kuće. Tako sam i učinila. Ušmrkala sam taj prašak, bio je to kokain. Imala sam 20 godina kada sam prvi put probala drogu”, ispričala je Eva Ras.

Nakon tog iskustva, glumica je navela da je danima imala neobične osećaje, nije spavala ni jela, a zidovi su joj delovali mekani. “Kad bih se nadrogirala, mislila bih da mogu da prođem kroz zid. Pipala bih zidove i činili su mi se mekani. Taj čudan osećaj u glavi trajao bi danima. Dva dana ne bih jela, pila, spavala, niti išla u kupatilo. Nisam imala nikakve fiziološke potrebe. Kad bih sklopila oči, ukazivala bi mi se čudna priviđenja. To je bilo jezivo! Povraćala sam od psihičkog gađenja, jer sam izgubila sebe u svemu tome. Prošle su nedelje dok nisam došla sebi”, ispričala je Eva.

Glumica je naglasila da je nakon razvoda od prvog supruga prestala sa konzumacijom narkotika i odlučila da više ne govori o njegovom identitetu, štiteći njegovu privatnost.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Maja Marinković i Filip Đukić pod lupom u Eliti: Suparnice otvoreno iznele mišljenje

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Published

on

By

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Subotnja noć u rijalitiju ‘Elita’ prošla je u znaku emisije ‘Nominacije’, tokom koje su učesnici imali priliku da iznesu otvoreno mišljenje o ovonedeljnim potrčcima, Maji Marinković i Filipu Đukiću. Tokom večeri, voditeljka Ivana Šopić otkrila je ko ima najmanji broj glasova publike i koga su nominovali odabrani takmičari.

Aneli Ahmić, poznata kao Maja Marinković suparnica, iskoristila je priliku da bez ustručavanja komentariše Maju. Aneli je iznela lično mišljenje o njenom ponašanju, primećujući da Maja nije srećna osoba i dodala da joj se Asmin Durdžić stalno dodvorava kako bi izbegao raskid. Aneli je takođe naglasila da će se zauvek distancirati od Filipa Đukića.

Stanija Dobrojević bila je još direktnija u komentarima na račun Maje Marinković, ističući da Maja treba da poradi na sebi kako bi osetila pravo zadovoljstvo i sreću.

Učešće Marka Janjuševića Janjuša, koji se obratio Maji, dodatno je podiglo tenziju, dok su bivše partnerke Filipa Đukića takođe komentarisale njegovu poziciju u rijalitiju.

Na kraju večeri, proglašeno je ko je dobio najmanje glasova publike, što je izazvalo dodatnu neizvesnost među takmičarima. Veče je bilo ispunjeno iskrenim izjavama i oštrim ocenama, a naredni dani pokazaće da li će ovi komentari uticati na dalji tok takmičenja.

Elita 9: Aneli bez dlake na jeziku, Asmin sve otkrio – 07.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Irfan Mensur progovorio o vezi sina Pavla sa Jelisavetom Orašanin: Njegov izbor, njegova stvar

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Published

on

By

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Irfan Mensur, poznati glumac i otac Pavla Mensura, prvi put je javno prokomentarisao vezu svog sina sa glumicom Jelisavetom Orašanin, koja je od njega starija jedanaest godina. Nakon što se u medijima pojavila vest o njihovoj romansi, Irfan je za domaće medije istakao da mu je ova informacija potpuno nova i da nema komentar na odnos svog sina i Jelisavete.

„Vi ste me obavestili. Prvi put čujem. Nemam šta da komentarišem kad prvi put čujem, u svakom slučaju ja njemu želim sreću, mislim nemam nikakav komentar“, rekao je Irfan Mensur, dodajući da se ne meša u Pavlove izbore.

Glumac je naglasio da njegov sin ima svoj život i karijeru, te da mu nikada ne bi davao savete ni o poslu, ni o emotivnom životu: „Njegovi izbori su njegova stvar, on ima svoj život, pobogu, čovek živi svoj život, pravi svoju karijeru. Ja se tu ne bih petljao nikada.“

Irfan je otkrio i da među njima postoji dogovor: „Ne dajem mu savete. Odlučili smo nas dvojica da se ne savetujemo, možemo samo da pomognemo jedan drugome, ništa više.”

Podsećamo, Jelisaveta Orašanin nedavno se razvela od košarkaša Miloša Teodosića, sa kojim je ostala u dobrim odnosima zbog zajedničke dece. Ona je nastavila da živi u porodičnom stanu sa decom, dok je Teodosić prešao u drugi stan. Jelisaveta i Pavle su nedavno viđeni zajedno u Zemunu, a njihova veza više nije tajna u javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Tea Tairović održala rekordni koncert u Pirotu i dobila pirotski ćilim od fanova

Pevačica je prvi put nastupila na Omladinskom stadionu, doživela emotivne trenutke i podelila utiske sa publikom

Published

on

By

Pevačica je prvi put nastupila na Omladinskom stadionu, doživela emotivne trenutke i podelila utiske sa publikom

Tea Tairović, popularna regionalna muzička zvezda, juče je priredila spektakularan koncert na Omladinskom stadionu “Svetislav Kari Pešić” u Pirotu, u okviru svoje aktuelne turneje. Publika je pevačicu dočekala ovacijama, a koncert je otvorila pesmom “Bonita” sa novog albuma “Dominantna”, koji je već osvojio simpatije širom regiona.

Jedan od najupečatljivijih trenutaka večeri bio je kada je Tea na poklon dobila čuveni pirotski ćilim, simbol ovog grada. U intervjuu nakon nastupa pevačica je priznala da ju je ovaj gest ganutio i da će ćilim krasiti zid njenog stana: “Ovo je uramljeni pirotski ćilim, koji je simbol ovog grada, mogu da kažem da će se sigurno naći na zidu u mom stanu. Bila sam veoma iznenađena kada sam ovo dobila i veoma ganuta tim gestom. Po prvi put sam u Pirotu, odnosno nastupam ovde po prvi put.”

Tokom razgovora za medije, Tea je otkrila da pred nastup jede samo laganu hranu, ali da će čuvenu pirotsku peglanu kobasicu i kačkavalj poneti kući. Istakla je i koliko joj znači što publika zna tekstove svih pesama: “Osećaj je fenomenalan. Volim da zastanem kada čujem da svi pevaju u glas, da taj momenat zadržim u sećanju i veoma sam ponosna na to. Najviše sam zahvalna svojoj publici i Bogu jer sam to doživela. Imaću čega da se sećam za mnogo, mnogo godina.”

Koncert je trajao više od dva sata, bez pauze, a Tea je naglasila da nije imala osećaj za vreme i da je izdržala do kraja nastupa. Pevačica je otkrila i da planira naredni koncert u Beogradu na otvorenom, ističući da želi da ispuni svoje fantazije kada je reč o nastupima u glavnom gradu. Na pitanje o eventualnom učešću na Evroviziji, Tea je odgovorila da će publika odlučiti o tome, te da će se pojaviti ukoliko nastane prava pesma.

Tea Tairović slegla utiske nakon koncerta u Pirotu koji je oborio sve rekorde


Pročitaj još

U Trendu