Connect with us

Estrada

Maja Marinković i Luka Vujović komunicirali tajno preko Milana Stojičkovića

Gostovanje u emisiji otkrilo detalje o kontaktu dvoje bivših učesnika rijalitija, a javnost iznenađena otkrićem

Published

on

Foto Izvor:

Gostovanje u emisiji otkrilo detalje o kontaktu dvoje bivših učesnika rijalitija, a javnost iznenađena otkrićem

Maja Marinković i Luka Vujović našli su se u centru pažnje nakon što je u emisiji ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji otkriveno da su tokom boravka u rijalitiju tajno komunicirali, i to preko zajedničkog prijatelja Milana Stojičkovića. Gostujući kod voditelja Stefana Miloševića Pande i Jovana Ilića, Milan je podelio kako je upravo on bio posrednik između Maje i Luke, dok su drugi ukućani bili potpuno neupućeni u ovu situaciju.

“Luka je potajno komunicirao sa Majom preko mene. Aneli je rekla da je videla to kad je ušla, da se gledaju, komuniciraju. Ja sam mu bio najbliži i ona je preko mene ispitivala šta on govori, a Luka je preko mene govorio da joj prenesem”, izjavio je Milan u emisiji.

Ova informacija izazvala je veliko interesovanje gledalaca, s obzirom na to da su Maja i Luka ranije negirali bilo kakav kontakt tokom rijalitija. Komentari na društvenim mrežama su brojni, a mnogi se pitaju kako će njihove kolege iz rijalitija reagovati na ovo otkriće.

Voditelji su tokom emisije dali prostora i ostalim gostima da podele svoje viđenje ove situacije, ali je Milanov iskaz bio u centru pažnje. Za sada, ni Maja ni Luka nisu dali javni komentar na ove navode, a fanovi sa nestrpljenjem očekuju njihovu reakciju.

PZD: Milan otkrio da su Luka i Maja tajno komunicirali preko njega – 23.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Zdravko Čolić kupio stan u luksuznom kompleksu u Puli: Pogled na more i ekskluziva

Popularni pevač investirao u jednu od najprestižnijih zgrada u blizini marine Veruda, radovi su u toku

Published

on

By

Popularni pevač investirao u jednu od najprestižnijih zgrada u blizini marine Veruda, radovi su u toku

Zdravko Čolić, jedan od najpoznatijih muzičkih zvezda regiona, odlučio je da uloži u luksuznu nekretninu na jadranskoj obali. Poznati pevač je još 2023. godine kupio stan u okviru ekskluzivnog stambenog projekta na granici između marine Veruda i Peščane uvale u Puli, jednom od najatraktivnijih delova grada.

U pitanju je kompleks od pet modernih zgrada koje se nalaze na brdu iznad marine, a iz svakog stana pruža se impresivan pogled na zaliv, brodiće, hotel, Verudu Porat, Verudelu, Pješčanu Uvalu i Fratarski otok. Iako su radovi na izgradnji i dalje u početnoj fazi, interesovanje za stanove u ovom projektu je veliko, a Čolić je među prvima obezbedio svoj deo luksuza na moru.

Cena kvadrata u ovim zgradama dostiže i do 6.000 evra, a u ponudi su stanovi različitih veličina, uključujući i one od preko 100 kvadrata sa prostranim terasama. Prema dostupnim informacijama, ukupna vrednost pojedinih stambenih jedinica može premašiti i pola miliona evra, zavisno od pozicije i površine.

Ovaj projekat se smatra jednim od najvećih i najskupljih u Puli u poslednje vreme, sa planiranih oko 150 stanova. Luksuz, savremena arhitektura i fantastičan pogled čine ga privlačnim mnogim javnim ličnostima i kupcima sa regiona. Radovi se nastavljaju, a završetak izgradnje očekuje se u narednim godinama.

Čolićeva investicija još jednom potvrđuje njegovu sklonost ka atraktivnim lokacijama i želju da uživa u vrhunskom komforu na Jadranu.

Pročitaj još

Estrada

Silvija Nedeljković i Saša Stamenković očekuju blizance nakon dugog čekanja

Pevačica i fudbaler prvi put snimljeni zajedno, trudnički stomak u fokusu paparaca

Published

on

By

Pevačica i fudbaler prvi put snimljeni zajedno, trudnički stomak u fokusu paparaca

Silvija Nedeljković, nekadašnja pevačica, i njen suprug, bivši fudbaler i golman Saša Stamenković, podelili su srećne vesti – posle 17 godina zajedništva, par čeka blizance. Njih dvoje su nedavno usnimljeni objektivom ekipe “Paparaco lova” dok su zajedno odlazili na redovnu ginekološku kontrolu, u klinici specijalizovanoj za vantelesnu oplodnju.

Na snimcima koji su zabeleženi prilikom ove posete, u prvom planu je trudnički stomak Silvije Nedeljković, što je ujedno i prvi put da su paparaci ovakav trenutak zabeležili. Prema dostupnim informacijama, Silvija je trenutno u šestom mesecu trudnoće, a fotografije su izazvale veliku pažnju javnosti, s obzirom na to da je par dugo priželjkivao potomstvo.

Silvija i Saša nisu davali izjave za medije povodom ovog događaja, ali su najnoviji snimci izazvali talas pozitivnih reakcija na društvenim mrežama. Fanovi i poznanici para šalju čestitke i izraze podrške, radujući se njihovoj sreći nakon višegodišnje borbe za potomstvo.

Ovaj par poznat je javnosti po svojoj diskretnosti i retkim pojavljivanjima u medijima, ali vest o trudnoći i dolasku blizanaca bila je povod da se nađu u centru pažnje. Njihov put do roditeljstva dodatno je inspirisao mnoge, a podrška koju dobijaju pokazuje koliko su voljeni u javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić podelila emotivnu ispovest o ocu i porodici: Ćerku je rodila u Nemačkoj

Pevačica retko govori o privatnom životu, a sada je otkrila kako je proživela porođaj i odnos sa ocem

Published

on

By

Pevačica retko govori o privatnom životu, a sada je otkrila kako je proživela porođaj i odnos sa ocem

Marta Savić, poznata pevačica, već duže vreme se ne pojavljuje često u javnosti i retko deli detalje iz privatnog života. Ipak, jednom prilikom je otvoreno govorila o emotivnim izazovima kroz koje je prolazila nakon što je rodila ćerku Elenu sa kolegom Miletom Kitićem.

Marta je ispričala da se ćerka Elena rodila 11. avgusta 1998. godine u Nemačkoj, a već mesec dana kasnije porodica se preselila u Beograd. U toj životnoj fazi, kako je navela, suočila se sa velikim strahovima i emotivnim promenama koje su je pratile nakon porođaja.

“Kada se za neku ženu kaže da je u drugom stanju, tada se ne misli samo na to da ima veliki stomak. To drugo stanje ujedno je i splet psiholoških promena koje žena proživljava. Nešto od toga ostane i posle porođaja i tako je bilo i sa mnom. Ja sam jedno vreme bukvalno bila opsednuta strahom da se detetu nešto ne dogodi. Naročito sam se bojala za Elenu”, ispričala je Marta.

U javnosti je poznato i da Marta i dalje nosi osećaj kajanja jer nije ispunila očevu poslednju želju da vidi svoju unuku. O ovoj temi pevačica nije često govorila, ali je jednom prilikom priznala da joj je žao što nije obišla oca dok je bio bolestan.

Marta Savić ostaje posvećena porodici, a ćerka Elena je nastavila muzički put svojih roditelja. Fanovi su njenu iskrenost pozdravili, a priča o emotivnim izazovima mnogima je bila bliska.

Pročitaj još

U Trendu