Connect with us

Estrada

Luka Vujović rasplakan zbog Biljanine poruke, emotivno se obratio sinu

Poznati učesnik Elita 9 pročitao čestitku porodice, suze ga savladale pred prijateljima

Published

on

Foto Izvor:

Poznati učesnik Elita 9 pročitao čestitku porodice, suze ga savladale pred prijateljima

Luka Vujović, poznat javnosti po učešću u popularnom rijalitiju Elita 9, doživeo je emotivan trenutak kada je pročitao čestitku koju mu je poslala Biljana Vujović. Na okupljanju sa Anitom Stanojlović i prijateljima, Luka nije mogao da sakrije suze dok je čitao dirljive reči upućene od strane porodice.

Poruka ga je posebno pogodila kada je pročitao deo namenjen njegovom sinu, gde se isticalo da je porodica ponovo na okupu, sada bogatija za dvoje novih članova, Kseniju i Anitu. U emotivnoj čestitci stoji i želja da sledeći rođendan provedu svi zajedno, kao i da je Noa, čije se ime pominje, trenutno u Bankoku i uskoro putuje za Vijetnam.

“Dragi moj sine, pišem ti u ime svih nas. Porodica je ponovo na okupu, ali ovog puta sa dva člana više – Ksenijom i Anitom. Svima nam nedostaješ, očekujemo da sledeće godine rođendan proslaviš sa nama. Uskoro ćeš biti spokojan po pitanju svega, a ono što je tebi najbitnije, Noa je super. Trenutno je u Bankoku, ide posle u Vijetnam”, navodi se u poruci koju je Luka pročitao.

Prijatelji koji su bili prisutni podržali su Luku u emotivnom trenutku, a atmosfera među njima bila je ispunjena razumevanjem i podrškom. Ovaj događaj još jednom je pokazao koliko porodica i bliski ljudi igraju važnu ulogu u životima javnih ličnosti, posebno u izazovnim trenucima.

Vujović nije krio koliko mu znače ovakve poruke podrške, te je emotivno zahvalio porodici i obratio se sinu, izražavajući nadu da će uskoro svi biti zajedno.

Elita 9: Luka lije gorke suze zbog Biljanine čestitke, obratio se sinu emotivnim rečima- 28.06.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ljuba Aličić otvoreno o estradi i drami sa Vericom Šerifović na veselju

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Published

on

By

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Ljuba Aličić, poznati folk pevač, gostovao je u emisiji ‘Premijera – Vikend specijal’ gde je bez zadrške govorio o aktuelnim temama na muzičkoj sceni, ali i evocirao uspomene na jednu neprijatnu situaciju sa koleginicom Vericom Šerifović. U razgovoru je istakao da na estradi ima mesta za svakoga, ali smatra da se do uspeha dolazi samo kvalitetnim pesmama.

Tokom emisije, Aličić se prisetio dramatičnog trenutka sa jednog veselja na kojem je Verica Šerifović umalo nastradala. Iako nije ulazio u detalje, naglasio je da je situacija bila izuzetno ozbiljna i da je sve prošlo bez težih posledica. Tom prilikom, pevač je naglasio važnost međusobne podrške među kolegama, ali i istakao da veruje da se pojedini solistički koncerti danas organizuju bez dovoljno profesionalnog iskustva i hitova.

“To je istina. Svako radi svoj posao, pa i mi pevači. Ima kolega koji su više na estradi, rade i neke mlađe kolege, a oni koji ne rade – želim i njima da rade. Ne bi bilo interesantno da smo svi na istom”, rekao je Aličić.

Posebno je bio kritičan prema pevačima koji, po njegovom mišljenju, prebrzo organizuju solo nastupe: “Uvek ću da kažem, i sad ću ponoviti – ne priznajem te pevače koji nemaju hit ili imaju jedan, dva, a održavaju soloističke koncerte. To je za mene apsurd, stvarno. Zato mi se i ne pravi solistički koncert. Kad vidim ko sve pravi, a nemaju hita… Ne znam kako taj narod ide na te koncerte, to mi je malo degutantno.”

Aličić je dodao da se ulaznice za nastupe nekih izvođača dele besplatno, jer, kako kaže, nisu svi izvođači dovoljno poznati publici. Iako je bio otvoren i direktan, Ljuba je ostao dosledan svom stavu da je za pravu karijeru na estradi neophodan trud i kvalitetan repertoar.

Pročitaj još

Estrada

Edita Aradinović otkrila teške trenutke: Radila za 200 evra dok joj je majka bila bolesna

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Poznata pevačica Edita Aradinović podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu iskrenu i emotivnu priču o teškim momentima iz svoje prošlosti. U snimku koji je objavila, Edita se prisetila perioda kada se borila sa finansijskim problemima, dok joj je majka bila bolesna, a ona radila za svega 200 evra mesečno.

Uz video iz mladosti, pevačica je napisala: “Period kad mi je mama bila bolesna, ja radila za 200 evra i u dugovima do guše, a imala sve što mi treba, a najdraže su mi bile kafe u dvorištu gde sam odrasla, kao i pevanje Kokici mom koji je bio bebac, a sad dečkić koji je upisao i muzičku školu. Kako vreme leti.”

Njena objava izazvala je brojne reakcije i podršku fanova, koji su se prisetili koliko je Edita prošla trnovit put do uspeha. Iako je danas poznata širom regiona, pevačica ne krije koliko su joj iskustva iz prošlosti oblikovala pogled na život.

Osim što je trenutno u drugom stanju, Edita je otkrila još jednu veliku životnu promenu – započela je izgradnju luksuzne porodične kuće na Avali. Svesna izazova koji je očekuju, ona ne skriva uzbuđenje, ali ni smisao za humor tokom priprema i brojnih sastanaka.

“Danas je jedan od onih težih dana, međutim, imam toliko obaveza da nemam kad da mislim o tome kako se osećam. Možda u ovom procesu i vi meni budete od pomoći a možda i ja vama. I da biću naporna nekad, jer će ovaj proces trajati godinu dana ali biću zabavna obećavam”, poručila je Edita svojim pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Jovana Nikolić Mišković otkrila zašto se povukla sa scene: Sada je posvećena porodici

Pevačica se pojavila na beogradskom aerodromu sa ćerkama, priznaje da više ne nastupa i vreme posvećuje deci

Published

on

By

Pevačica se pojavila na beogradskom aerodromu sa ćerkama, priznaje da više ne nastupa i vreme posvećuje deci

Jovana Nikolić Mišković, poznata pevačica i supruga biznismena Marka Miškovića, retko se pojavljuje u javnosti, ali je ovih dana viđena na beogradskom aerodromu u društvu svojih ćerki. Dok mnoge njene koleginice još uvek nastupaju širom regiona, Jovana je odlučila da se povuče iz muzičkog sveta i već neko vreme je potpuno posvećena porodici.

Na aerodrom je stigla kako bi sa suprugom ispratila decu u dečiji kamp, a tom prilikom kratko je prokomentarisala svoj trenutni životni ritam. “Idemo u kamp dečiji. Vodimo decu. Ja ne radim, ja se bavim decom”, izjavila je Jovana za domaće medije. Na pitanje da li je teže nastupati ili brinuti o deci, pevačica je bila iskrena: “Ne znam, ja ne pevam, ali verujem da je i jedno i drugo teško na svoj način, ali ima svoje prednosti.”

Jovana i Marko Mišković u braku su od 2015. godine i imaju dve ćerke, Antoninu i Reu. Pevačica se u javnosti pojavljuje samo na događajima koje organizuju prijatelji, a nedavno je viđena i sa sestrom Mašom na koncertu Marije Šerifović, kao i na promociji pesme Jovane Pajić. Iako više nije prisutna na estradi, mnogi su primetili da se Jovana gotovo nije promenila i da i dalje pleni pažnju gde god da se pojavi.

Pročitaj još

U Trendu