Connect with us

Estrada

Jelena Karleuša u žestokom okršaju sa Viki Miljković tokom komentarisanja takmičara

Pevačica burno reagovala na ponašanje koleginice u emisiji, Desingerica se umešao u raspravu

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica burno reagovala na ponašanje koleginice u emisiji, Desingerica se umešao u raspravu

Jelena Karleuša ponovo je izazvala pažnju gledalaca tokom najnovije emisije muzičkog takmičenja na televiziji Pink. Na sceni se dogodila burna rasprava između nje i koleginice Viki Miljković dok su komentarisali nastup Roberta Selingera, a u sukob se uključio i Desingerica.

Sve je počelo kada je Karleuša direktno postavila pitanje Viki Miljković tokom žiriranja: “Imam jedno pitanje za Viki, nevezano za glasanje…Šta ke*aš dok kandidati pevaju sve vreme?” Viki je odgovorila da je reč koju je Karleuša upotrebila neprimerena i pokušala da objasni da žiri ima pravo da komentariše nastup. “Ne kaže se se*eš, kaže se: ‘pričaš'”, poručila je Viki.

Karleuša nije ostala dužna i nastavila je oštro: “Ti ne slušaš, ili čačkaš telefon ili pričaš. Alo, ćelavi, tebi se nisam obratila”, referišući se na Desingericu, koji se potom uključio u razgovor. Viki je pokušala da objasni: “Mi pričamo o kandidatu.”

U nastavku emisije Karleuša je primetila: “Ja kada se obratim Despiću odgovara Viki, kada se obratim Viki, odgovara Despić, šta ste vi, Stanio i Olijo.” Rasprava se nastavila još nekoliko trenutaka, dok su se članovi žirija trudili da razjasne nesporazum oko komentarisanja nastupa kandidata.

Sukob između Karleuše i Viki Miljković privukao je veliku pažnju gledalaca i na društvenim mrežama, a snimak incidenta već kruži internetom. Očekuje se da će ova rasprava još neko vreme biti tema među fanovima popularnog takmičenja.

HAOS! KARLEUŠA ODLEPILA ZBOG VIKI: Ne možeš da gledaš u telefon i ke\*aš dok kandidat peva!


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Asmin Durdžić izgubio opkladu od Milana Miloševića i duguje pet hiljada evra

Učesnik Elite se kladio sa voditeljem zbog snimka sa Anitom Stanojlović, a ishod je zabeležen pred kamerama

Published

on

By

Učesnik Elite se kladio sa voditeljem zbog snimka sa Anitom Stanojlović, a ishod je zabeležen pred kamerama

Asmin Durdžić, aktuelni takmičar popularnog rijalitija “Elita 9”, našao se u centru pažnje nakon što je izgubio opkladu od voditelja Milana Miloševića. Sve se dogodilo pred kamerama Elite, kada je Asmin tvrdio da ne postoji video snimak na kojem ljubi Anitu Stanojlović u usta. Milan Milošević je bio ubeđen u suprotno, pa su se dogovorili da se opklade u iznos od pet hiljada evra.

Nakon što je snimak prikazan i potvrđeno da zaista postoji, postalo je jasno da je Asmin izgubio opkladu i sada duguje pomenuti iznos poznatom voditelju. Ova situacija izazvala je burne reakcije među učesnicima Bele kuće, ali i kod gledalaca širom regiona, koji su pratili razvoj događaja putem televizijskog prenosa i društvenih mreža.

Opklada je nastala spontano, usred diskusije o autentičnosti snimka, a sve je zabeleženo kamerama i prikazano javnosti. Snimak, koji je bio razlog opklade, dodatno je podigao prašinu među fanovima ovog rijaliti formata. S obzirom na to da je sve dokumentovano, nema sumnje da je ishod opklade jasan.

Detalji o tome kada i kako će Asmin isplatiti dug još nisu poznati, ali je jasno da je ova situacija postala jedna od glavnih tema među gledaocima Elite. Učesnici i publika sada iščekuju sledeći korak Asmina Durdžića, dok Milan Milošević ostaje dosledan svom stavu.

Elita 9: Asmin poljubio Anitu,ona sedi u njegovom zagrljaju i objašnjava kakva je u vezi-24.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Maja Berović otvoreno o distanci bliskih: Uspeh nekima nije lako pao

Pevačica je iskreno govorila o promenama u odnosima, ali i o svojoj najvećoj mani

Published

on

By

Pevačica je iskreno govorila o promenama u odnosima, ali i o svojoj najvećoj mani

Maja Berović, popularna pevačica, podelila je u razgovoru za Pink.rs da se tokom svoje muzičke karijere susretala sa situacijama u kojima su joj se bliski ljudi udaljili. Kako je sama objasnila, veruje da je razlog upravo njen uspeh, sa kojim neki nisu mogli da se nose.

Berovićeva naglašava da su takve promene deo života, ali da je ona uprkos svemu ostala dosledna sebi i svojim vrednostima. “Pa jeste se desilo da se ljudi sklone, moram da priznam. Ali ne zbog mene, neki ljudi prosto ne mogu da se nose sa mojim uspehom, nažalost. Ali u suštini, ja sam uvek bila ista. Nikad se nisam menjala i mislim da kakav si čovek, to ne može niko da promeni. To je prosto u nama. Ali svakako da su se drugi ljudi oko mene menjali”, rekla je Maja.

Profesionalni uspeh, prema njenim rečima, doneo je i određene promene u privatnom životu. Maja je otvoreno govorila i o ličnim izazovima, ističući da joj je najveća mana nestrpljenje. Priznala je da se godinama trudi da nauči strpljenje, ali da joj to još uvek ne polazi za rukom.

“Strpljenje je vrlina koju pokušavam da savladam, ali nikako ne uspevam”, iskrena je bila pevačica.

Iako se susretala sa izazovima, Maja Berović ostaje posvećena svom radu i ne menja svoj pristup, smatrajući autentičnost ključnom vrednošću.

Pročitaj još

Estrada

Ilda Šaulić otkrila da njena ćerka Ema pokazuje talenat za scenu

Pevačica je u emisiji Premijera podelila kako mala Ema uživa u reflektorima i najavila podršku za njen izbor

Published

on

By

Pevačica je u emisiji Premijera podelila kako mala Ema uživa u reflektorima i najavila podršku za njen izbor

Ilda Šaulić, poznata pevačica i ćerka legendarnog Šabana Šaulića, često je u javnosti poslednjih meseci viđena u društvu svoje ćerke Eme. U emisiji “Premijera” na Pink televiziji, Ilda je otkrila da Ema već sada pokazuje izuzetnu zainteresovanost za nastupe i scenu, što je mnoge iznenadilo i obradovalo.

Na pitanje novinara da li bi volela da Ema krene njenim stopama, Ilda je iskreno odgovorila da njena ćerka ima afinitete ka javnom nastupu, ali da će sama odlučiti čime će se baviti. “Verovatno, ima afinitete i vidim da joj se sve ovo dopada. Mala je ona, ali videćemo šta će ona izabrati za svoj poziv. Od mene će imati podršku i ako bude htela da se bavi poslom. Imali smo razne situacije, da hoće da bude pevačica, glumica, i šminkerka, videćemo još”, izjavila je Ilda.

Ova izjava izazvala je brojne pozitivne komentare u javnosti, a fanovi Ilde Šaulić raduju se što Ema ima priliku da odrasta uz majčinu podršku i ljubav prema umetnosti. Ilda je ovim pokazala koliko je važno podržavati odluke dece, bez obzira na to kojim putem odluče da krenu.

U poslednje vreme, Ilda i Ema se često pojavljuju zajedno na raznim događajima, a javnost sa zanimanjem prati kako se razvija Emin interes za scenu. Da li će Ema zaista krenuti majčinim stopama, ostaje da se vidi, ali jedno je sigurno – imaće punu podršku porodice.

Donosimo sve detalje zdravstvenog stanja Mine Kostic ! – Emisija \| Premijera 25.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu