Connect with us

Estrada

Jelena Karleuša otkrila kroz koliko škola je prošla pre završetka srednjeg obrazovanja

Pevačica je ispričala zbog čega je menjala škole i kako je na kraju stekla diplomu

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je ispričala zbog čega je menjala škole i kako je na kraju stekla diplomu

Jelena Karleuša, poznata pop zvezda, ponovo je privukla pažnju javnosti otkrivši detalje o svom obrazovanju koje su mnogi do sada možda previđali. Naime, Karleuša je tokom školovanja promenila čak tri škole, a sada je objasnila zbog čega je do toga došlo i kako je na kraju završila srednju školu.

Nakon što je završila osnovnu školu, Karleuša je upisala Zemunski gimnaziju. Međutim, kako sama ističe, iz te škole se ispisala iz ličnih razloga. Posebno se seća razredne i direktora, a navodi da joj nisu odgovarala tadašnja pravila škole, među kojima su bila zabrana šminkanja, mini suknji i plave kose. “Zemunske gimnazije se rado sećam, pogotovo razredne i direktora, koji su bili odvratni. Nije tačno da su me izbacili, samu sebe sam ispisala iz više razloga. Nisu dozvoljavali devojkama da se šminkaju, mini suknje nisu bile dozvoljene, kao ni plava kosa, nije smelo da se priča na času niti da se jede”, izjavila je pevačica.

Nakon odlaska iz gimnazije, Jelena je upisala Politehničku školu na Novom Beogradu, gde je tada i živela, ali se ni tu nije dugo zadržala. Pohađala je mašinski smer, ali je posle tri meseca prešla u turističku srednju školu, koju je završila vanredno. “Više sam pevala nego što sam bila na časovima”, priznala je Karleuša, napominjući da je paralelno pohađala i muzičku školu.

Iako nije stekla fakultetsko obrazovanje, Jelena Karleuša ističe da je ponosna što je, uprkos svim promenama, uspela da završi srednju školu i stekne diplomu. Njen put kroz obrazovanje bio je ispunjen izazovima, ali i odlukama koje su uticale na njen kasniji život i karijeru.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Silvija Nedeljković i Saša Stamenković očekuju blizance nakon dugog čekanja

Pevačica i fudbaler prvi put snimljeni zajedno, trudnički stomak u fokusu paparaca

Published

on

By

Pevačica i fudbaler prvi put snimljeni zajedno, trudnički stomak u fokusu paparaca

Silvija Nedeljković, nekadašnja pevačica, i njen suprug, bivši fudbaler i golman Saša Stamenković, podelili su srećne vesti – posle 17 godina zajedništva, par čeka blizance. Njih dvoje su nedavno usnimljeni objektivom ekipe “Paparaco lova” dok su zajedno odlazili na redovnu ginekološku kontrolu, u klinici specijalizovanoj za vantelesnu oplodnju.

Na snimcima koji su zabeleženi prilikom ove posete, u prvom planu je trudnički stomak Silvije Nedeljković, što je ujedno i prvi put da su paparaci ovakav trenutak zabeležili. Prema dostupnim informacijama, Silvija je trenutno u šestom mesecu trudnoće, a fotografije su izazvale veliku pažnju javnosti, s obzirom na to da je par dugo priželjkivao potomstvo.

Silvija i Saša nisu davali izjave za medije povodom ovog događaja, ali su najnoviji snimci izazvali talas pozitivnih reakcija na društvenim mrežama. Fanovi i poznanici para šalju čestitke i izraze podrške, radujući se njihovoj sreći nakon višegodišnje borbe za potomstvo.

Ovaj par poznat je javnosti po svojoj diskretnosti i retkim pojavljivanjima u medijima, ali vest o trudnoći i dolasku blizanaca bila je povod da se nađu u centru pažnje. Njihov put do roditeljstva dodatno je inspirisao mnoge, a podrška koju dobijaju pokazuje koliko su voljeni u javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Marta Savić podelila emotivnu ispovest o ocu i porodici: Ćerku je rodila u Nemačkoj

Pevačica retko govori o privatnom životu, a sada je otkrila kako je proživela porođaj i odnos sa ocem

Published

on

By

Pevačica retko govori o privatnom životu, a sada je otkrila kako je proživela porođaj i odnos sa ocem

Marta Savić, poznata pevačica, već duže vreme se ne pojavljuje često u javnosti i retko deli detalje iz privatnog života. Ipak, jednom prilikom je otvoreno govorila o emotivnim izazovima kroz koje je prolazila nakon što je rodila ćerku Elenu sa kolegom Miletom Kitićem.

Marta je ispričala da se ćerka Elena rodila 11. avgusta 1998. godine u Nemačkoj, a već mesec dana kasnije porodica se preselila u Beograd. U toj životnoj fazi, kako je navela, suočila se sa velikim strahovima i emotivnim promenama koje su je pratile nakon porođaja.

“Kada se za neku ženu kaže da je u drugom stanju, tada se ne misli samo na to da ima veliki stomak. To drugo stanje ujedno je i splet psiholoških promena koje žena proživljava. Nešto od toga ostane i posle porođaja i tako je bilo i sa mnom. Ja sam jedno vreme bukvalno bila opsednuta strahom da se detetu nešto ne dogodi. Naročito sam se bojala za Elenu”, ispričala je Marta.

U javnosti je poznato i da Marta i dalje nosi osećaj kajanja jer nije ispunila očevu poslednju želju da vidi svoju unuku. O ovoj temi pevačica nije često govorila, ali je jednom prilikom priznala da joj je žao što nije obišla oca dok je bio bolestan.

Marta Savić ostaje posvećena porodici, a ćerka Elena je nastavila muzički put svojih roditelja. Fanovi su njenu iskrenost pozdravili, a priča o emotivnim izazovima mnogima je bila bliska.

Pročitaj još

Estrada

Mustafa Durdžić otvoreno o odnosima u Eliti: Stanija bi se vratila Asminu, Maja je bolji čovek

Otac Asmina Durdžića gostovao u emisiji i iskreno govorio o snajkama, svom sinu i budućnosti ljubavnog para sa rijalitija

Published

on

By

Otac Asmina Durdžića gostovao u emisiji i iskreno govorio o snajkama, svom sinu i budućnosti ljubavnog para sa rijalitija

Mustafa Durdžić, otac učesnika “Elite 9” Asmina Durdžića, gostovao je u emisiji “Pitao bih za druga” na Red televiziji i podelio svoje viđenje aktuelnih dešavanja u rijalitiju. Tokom uključenja, Mustafa je govorio ne samo o Asminu, već i o njegovim emotivnim partnerkama i porodici.

U razgovoru je otvoreno komentarisao odnose između Stanije, Maje i Aneli, a posebno je izdvojio Maju, za koju smatra da je bolji čovek i od Stanije i od Aneli. Takođe je naveo da bi se Stanija vratila Asminu, što je izazvalo pažnju gledalaca.

Mustafa je bio iskren i kada je u pitanju ljubavna priča između Alibabe i Marinkovićeve, rekavši da po njegovom mišljenju ta veza nema perspektivu. Naglasio je da ne veruje u opstanak njihove ljubavi.

Takođe je pričao i o svojoj unuki Nori, ali detalje nije iznosio pred kamerama. Njegovi komentari izazvali su brojne reakcije gledalaca, koji su u komentarima na društvenim mrežama podeljeni po pitanju njegovih stavova.

U emisiji nije otkriveno da li Mustafa planira dalje javne nastupe ili gostovanja. Njegova otvorenost i iskrenost dodatno su podgrejali interesovanje za događanja u “Eliti 9”.

PBZD: Mustafa detaljno analizira Maju, Asmina, Staniju i priča o Aneli i Nori – 24.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu