Connect with us

Estrada

Ivana Šopić vodila ‘Gledanje snimaka’ u Eliti: Učesnici saznaju šta su rekli jedni o drugima

Popularna emisija uživo donosi presek dešavanja iz Bele kuće, a Veliki šef pripremio je zanimljive klipove za takmičare

Published

on

Foto Izvor:

Popularna emisija uživo donosi presek dešavanja iz Bele kuće, a Veliki šef pripremio je zanimljive klipove za takmičare

Ivana Šopić, poznata televizijska voditeljka, stigla je u Belu kuću kako bi vodila novu epizodu popularne emisije ‘Gledanje snimaka’ u okviru rijalitija Elita na televiziji Pink. Gledaoci su imali priliku da uživo prate reakcije učesnika dok su gledali snimke događaja iz prethodnih dana.

Prema najavi na Pink.rs, prethodni dani u Beloj kući bili su izuzetno zanimljivi, a Veliki šef je za ovu priliku izabrao klipove koji su izazvali posebnu pažnju i među takmičarima i među publikom. Emisija ‘Gledanje snimaka’ poznata je po tome što često razotkriva skrivene emocije i odnose među stanovnicima Bele kuće, a ovaj put očekuje se da će maske pasti i da će biti otkrivene brojne tajne.

Voditeljka Ivana Šopić je svojim dolaskom u Belu kuću najavila početak još jedne uzbudljive večeri, a fanovi ovog formata s nestrpljenjem su čekali nove reakcije i komentare učesnika.

Kao i obično, emisija je deo redovnog programa na Pink televiziji, a detalji i dalje privlače veliku pažnju gledalaca. Svi koji prate Elitu očekuju mnogo uzbuđenja i novih obrta, posebno nakon što su najavljeni zanimljivi snimci koji su obeležili prethodne dane.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Igor Kostić progovorio o odnosu sa Minom Kostić i partnerom Kasperom

Pevač otvoreno o bivšoj supruzi, podršci ćerki i komentarima na novu vezu Mine Kostić

Published

on

By

Pevač otvoreno o bivšoj supruzi, podršci ćerki i komentarima na novu vezu Mine Kostić

Igor Kostić, poznatiji kao Igor X, oglasio se povodom aktuelnih dešavanja u životu svoje bivše supruge, pevačice Mine Kostić. Nakon što je Mina napustila psihijatrijsku ustanovu “Laza Lazarević” gde je provela 23 dana, mnogi su se pitali kakav odnos ima sa svojim bivšim mužem, kao i sa njenim sadašnjim partnerom, Manetom Ćuruvijom Kasperom.

Tokom boravka u bolnici, Mina je imala podršku porodice i verenika Kaspera, koji je svakodnevno dolazio u posetu. Igor Kostić je, komentarišući pohvale koje mu je Kasper uputio na račun vaspitanja ćerke Anastasije, istakao da mu je drago što je to prepoznato i zahvalio se na lepim rečima.

“Moram ovom prilikom da mu se zahvalim, čuo sam delove tog intervjua, nisam ga odgledao, ali evo zahvaljujem mu se. Drago mi je da je to zaključio, jer to negde potvrđuje ono što mi je bitno – da sam dobar otac”, rekao je Igor X za Blic.

Dodao je da ne poznaje Kaspera lično, ali da mu je važno da je Mina srećna u ljubavi i poslu. “Znam da su njih dvoje aktuelni, kao što joj želim svu sreću u poslu, želim joj sreću i u ljubavi, da je srećna i zaljubljena i iskreno se nadam da je to tako. Ako je njoj dobro, i ako je ona srećna sa njim, ja im želim svu sreću”, poručio je Kostić.

Pevač je otkrio i da su on i Mina ostali u dobrim odnosima iako su tokom razvoda imali nesuglasice. “Nema zle krvi. Bilo je nesuglasica, nijedan razvod ne prođe divno i bajno, naravno da je bilo tih ružnih stvari, ali iskreno, zaboravio sam. Sve je sada na mestu, kako treba. Ja sam joj radio dva spota, ako mogu da joj nešto pomognem tu sam. Želim joj dobro u poslu, jer ako je njoj dobro, biće i dobro mom detetu koje je sa njom. To su sad gluposti da ja njoj želim bilo šta loše u bilo kom smislu. Želim joj da bude i uspešna i srećna i zdrava i sve drugo”, zaključio je Kostić.

Pročitaj još

Estrada

Viki Miljković proslavila sinovljevu maturu: Andrej Tašković završio srednju školu

Pevačica i njen suprug Dragan Tašković podelili su srećne trenutke na društvenim mrežama, dok Andreja očekuju novi izazovi

Published

on

By

Pevačica i njen suprug Dragan Tašković podelili su srećne trenutke na društvenim mrežama, dok Andreja očekuju novi izazovi

U domu folk zvezde Violete Viki Miljković i njenog supruga, kompozitora Dragana Taškovića Tašketa, poslednjih dana vlada posebno slavlje. Njihov sin jedinac, Andrej Tašković, uspešno je završio srednju školu, čime je obeležen kraj jednog važnog životnog perioda. Srećni roditelji nisu krili ponos i emocije dok su prisustvovali dodeli diploma, a sa svojim pratiocima su podelili radost putem društvenih mreža.

Kako se navodi, ovaj trenutak za porodicu Miljković-Tašković ima poseban značaj, s obzirom na to da su Viki i Taške pratili sina kroz sve faze njegovog odrastanja i uvek mu pružali podršku i ljubav. Andrej sada sprema kofere za novu životnu etapu, jer će školovanje nastaviti u inostranstvu, na prestižnom fakultetu. Iako će fizički biti daleko od roditelja, jasno je da će njihova podrška biti neizostavna na svakom koraku.

Paralelno sa emotivnim dešavanjima u privatnom životu, Viki Miljković privodi kraju i rad na novom muzičkom projektu. Folk pevačica vredno radi na albumu koji će uskoro predstaviti publici, a u planu je i objavljivanje dueta sa Nerminom Handžićem, što mnogi fanovi nestrpljivo očekuju.

Ova vest izazvala je mnoštvo pozitivnih komentara i čestitki na društvenim mrežama. Porodica Miljković-Tašković još jednom je pokazala koliko su međusobna podrška i zajedništvo važni u velikim životnim trenucima.

Pročitaj još

Domaće

“MOMENTALNO BIH SE UBILA DA JE ISKRVARIO, NE DAO BOG NIKOME! Ovo je sin Nade Topčagić koji je jedva preživeo JEZIVU NESREĆU! Spašavali ga helikopterom, oglasila se pevačica

Published

on

By

Uprkos velikoj popularnosti, Nada Topčagić nikada nije eksponirala svoj privatan život kao ni sina Miroslava Mikija Đorđevića koji je svojevremeno imao stravučnu nesreću kada je mu je pomoć Marije Šerifović spasila život.

Naime, Mikica je 2010. jedva ostao živ posle teških telesnih povreda na skijanju na Jahorini, gde su se lekari borili da mu spasu desnu nogu. Dvadeset minuta nakon nesreće ležao je povređen na snegu, a tek onda je stigla služba za spasavanje gde je prevezen helikopterom.

 

– Jao, šta da kažem, ne daj Bože nikom ono što sam ja doživela. Evo, sva se i danas naježim i suze mi krenu kada samo pomislim da sam mog Mikicu mogla da izgubim. Strašno je gledati da gubiš dete, a da si nemoćan. Strašno je kada znaš da je tvom detetu stalo srce, da je iskrvario i da ne znaš da li ćeš ga ujutru videti živog. Ne znam kako sam ostala normalna i kako sam uspela da to preživim. Da li mi verujete da bih se momentalno ubila da mi je sin iskrvario i umro. Ne bih čekala ni minuta više, odmah bih sebi presudila. To je bilo u mojoj glavi, ako nema Mikice, neće biti ni mene. Ali, eto, Bog nas je pogledao i hvala mu večno na tome. Moj sin je sada živ i zdrav, lep kao lutka, ljubi ga majka. Dan kad se probudio iz kome slavimo kao njegov drugi rođendan – rekla je Nada, pa se prisetila kako su doktori njenog sina čak dva puta vraćali u život:

– Sin mi je skoro sasvim iskrvario, srce mu je stalo, pa su mu non-stop dodavali nove jedinice krvi. Postojala je opcija da mu iseku desnu nogu, ali je dr Ždrale odlučio da to ne urade, već da pokušaju da spoje nerve, što su na kraju i učinili. Ti doktori su moji heroji, volim ih ko Boga što su mi sina spasli. Ne dao Bog nikome ono što sam tada preživela. Nisam jela ni spavala. Nisam znala za sebe. Život mi se u sekundi pretvorio u pakao– prisetila se Nada najtežeg trenutka.


Nada je nakon nesreće otkrila da je Marija Šerifović spasila život njenom sinu Mikici.

– Mariji ću biti zahvalna dok sam živa! Da nije bilo nje, ko zna šta bi bilo sa Mikicom. Svi su me zvali i nudili mi pomoć, Marinko Rokvić, Snežana Đurišić, Goca Božinovska, ali Marija Šerifović se ponudila da pošalje helikopter jer su policija i vojska zatajili. Kad se samo setim kako sam pevala i davala priloge policiji i vojsci, pa da mi tako vrate. Zato Mariji hvala na tom gestu. Mikijevo stanje danima je bilo nepromenjeno. Nekoliko nedelja nije osećao stopalo. Ne dao bog nikome ono što sam tada preživela. Nisam jela ni spavala. Nisam znala za sebe. Život mi se u sekundi pretvorio u pakao – ispričala je Nada jedno prilikom u svojoj ispovesti za „Srpski telegraf“

Marija Šerifović, portret

Pink.rs

Mikica se u međuvremenu oženio i dobio dvoje dece, ćerkicu Mariju i sina Marka, na koje je baka veoma ponosna.

– Moji unučići su zlatni. Ne što su moji, nego zaista divna i kulturna deca. Mikica je mnogo dobar otac i veoma sam ponosna na njega – rekla je Nada.

Pročitaj još

U Trendu