Connect with us

Estrada

Aleksandra Mladenović progovorila o borbi sa anksioznošću: Pomogao mi je razgovor

Pevačica je u emisiji otkrila da je godinama imala problema sa anksioznošću, ali i da danas oseća veliko olakšanje

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je u emisiji otkrila da je godinama imala problema sa anksioznošću, ali i da danas oseća veliko olakšanje

Aleksandra Mladenović, popularna pevačica, prvi put je otvoreno govorila o svom mentalnom zdravlju i izazovima sa kojima se suočavala tokom godina. U nedavnom gostovanju u jednoj televizijskoj emisiji, Aleksandra je podelila svoja iskustva sa anksioznošću, ističući da je dugo nije prepoznavala, ali da joj je stanje donelo velike teškoće u svakodnevnom životu.

“Odavno, samo što nisam znala šta je to”, rekla je Aleksandra odgovarajući na pitanje kada je prvi put otkrila problem sa anksioznošću. Pevačica je iskreno opisala svoje simptome, ističući da je često mislila da će se onesvestiti i da joj je u nekim trenucima bilo “belo pred očima”. Nije videla izlaz iz te situacije, što joj je dodatno otežavalo borbu sa sopstvenim osećanjima.

Aleksandra je otkrila da je tokom najtežih trenutaka koristila lekove, ali da nikada nije pila antidepresive. “Pila sam hormon sreće, nisam pila antidepresive nikada. Međutim, nije mi to toliko pomoglo koliko mi je pomogao razgovor”, istakla je Mladenovićeva, naglašavajući važnost podrške i otvorene komunikacije u procesu oporavka.

Na kraju razgovora, pevačica je poručila da se danas oseća mnogo bolje i da je uspela da prevaziđe anksioznost zahvaljujući upornosti i podršci okoline. Fanovi su sa simpatijama propratili njenu iskrenost, a njeno gostovanje izazvalo je brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama.

Ova otvorena ispovest još jednom podseća na važnost razgovora i razumevanja kada su u pitanju mentalno zdravlje i životne teškoće.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Mina Kostić izašla iz klinike, Kasper otkrio kako se osećaju posle svega

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Published

on

By

Pevačicu je ispred bolnice dočekao partner Mane Ćuruvija, a oboje su se kratko obratili javnosti

Pevačica Mina Kostić napustila je danas Kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević” nakon višenedeljnog boravka, a prvi put nakon toga oglasio se i njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper. Ekskluzivno za Pink.rs, Kasper je podelio kako se osećaju nakon niza izazova i komentarisao priče koje su ih pratile u proteklom periodu.

Mina Kostić je u kliniku primljena pre nešto manje od mesec dana, u pratnji policije, kako su ranije preneli mediji. Danas je iz bolnice izašla u društvu svog brata, dok ju je ispred dočekao Kasper. U kratkoj izjavi za novinare, Mina je na pitanje kako se oseća kratko odgovorila: “Odlično sam”, a potom zajedno sa bratom i partnerom ušla u automobil.

Kasper je za Pink.rs otkrio da su oboje dobro i izrazio zahvalnost svima koji su ih podržali tokom ovog perioda: “Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima laži koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optužbi bez ikakvih povoda, ničim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru”, poručio je Kasper.

Podsećamo, vest o Mininom boravku u bolnici izazvala je brojne reakcije u javnosti, a par je u više navrata bio tema spekulacija i neistinitih informacija. Nakon izlaska iz klinike, njihova poruka je jasna: žele da se okrenu miru i svakodnevici, uz zahvalnost podršci koju su primili.

Pročitaj još

Domaće

 “SADA SAMO ŽELIMO DA…” EKSKLUZIVNO ZA PRESS.RS: Prvo Kasperovo oglašavanje nakon što je Mina Kostić napustila Lazu!

Published

on

By

Mina Kostić, Kasper

Naša pevačica Mina Kostić danas je, nakon dužeg boravka u klinici za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, napustila kliniku, a sada se eksluzivno za naš portal oglasio njen partner Mane Ćuruvija.

Pre nešto manje od mesec dana pevačica Mina Kostić je u, kako su prenosili mediji, pratnji policije dovedena u kliniku za psihijatrijske bolesti “Dr Laza Lazarević”, gde je zadržana zbog zdravstvenog stanja sve do danas. Nju je danas ispred klinike sačekao njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper.

Kasper

TV Pink Printscreen

Kasper se sada oglasio eksluzivno za naš portal i otkrio kako se Mina sada oseća, a osvrnuo se i na neistine koje su ih pratile u poslednje vreme.

– Super smo. Mina vas puno pozdravlja i zahvaljuje se svim dobronamernim ljudima koji su uz nju i nisu sebi dozvolili da veruju morima lazi koje su pisali pojedini i krojili naslove koji su imali namenu da nam se situacija oteža, kao i izgovorenih demonskih optuzbi bez ikakvih povoda, nicim izazvanih od Minine i moje strane. Sada samo želimo da uživamo u miru – poručio je Kasper za Press.rs

 

 

 

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović i Luna Đogani ponovo zajedno na javnom događaju: Pogledi izbliza posle dužeg vremena

Bivši partneri susreli su se na promociji albuma Ivane Bum Nikolić, a atmosfera je bila napeta

Published

on

By

Bivši partneri susreli su se na promociji albuma Ivane Bum Nikolić, a atmosfera je bila napeta

Sloba Radanović, Luna Đogani i Marko Miljković našli su se prvi put zajedno oči u oči posle mnogo vremena, i to na promociji albuma pevačice Ivane Bum Nikolić. Marko i Luna zauzeli su jedan sto, dok je Sloba bio odmah za sledećim stolom, što je privuklo pažnju prisutnih. Ovaj javni susret bivših partnera odmah je izazvao interesovanje, budući da ih do sada nismo imali prilike videti zajedno na nekom događaju.

Kako navodi Pink.rs, Luna i Sloba su se ponašali kao da se ne poznaju, a Đoganijeva je jednim potezom pokazala koliko joj je neprijatno tokom ovog susreta. U medijima su se pojavile i fotografije sa promocije, na kojima se vidi njihova blizina, ali i izbegavanje kontakta.

Sloba, Luna i Marko do sada nisu bili viđeni zajedno na javnim okupljanjima, što ovom događaju daje dodatnu specifičnost. Prisutni su primetili napetu atmosferu, ali nije bilo nikakvih izjava niti javnih komentara sa njihove strane.

Promocija Ivane Bum Nikolić okupila je brojne poznate ličnosti, ali upravo susret bivših partnera bio je u centru pažnje medija. Fotografije sa događaja ubrzo su se pojavile na društvenim mrežama i portalima, a javnost je sa zanimanjem ispratila ovaj neočekivani trenutak.

Pročitaj još

U Trendu