Pevačica je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorila o reakcijama kolega na njen novi album
Ivana Bum Nikolić, poznata pevačica i bivša članica grupe Hurricane, gostovala je u emisiji ‘Premijera – Vikend specijal’ kod Nemanje Vujičića, gde je bez zadrške govorila o promociji svog novog albuma. Oduševljena reakcijama publike na pesme, Ivana je istakla da je zadovoljna uspehom, ali je otkrila i da pojedini kolege nisu pokazali podršku koju je očekivala.
“Presrećna sam i prezadovoljna. Vidim da se i druge četiri pesme super kotiraju, imamo hitove ovog leta. Vrlo je poznato da kolege rade, izdaju albume, izdaju singlove. Svaka im čast na posvećenosti. Leto je krcato”, rekla je Ivana.
Međutim, pevačica je otvoreno prokomentarisala da su neki kolege ignorisali poziv na njenu promociju, dok su joj se drugi bar javili ili poslali cveće. “Neki nisu ni poruku otvorili, ni javili zbog čega nisu mogli da dođu, nisu mogli da izdvoje ni dva minuta za poruku. Ako sam ja mogla njih da ispoštujem, mogli su i oni mene. Samo neka se sete koliko smo mi kao Hurricane bile popularne i dolazile, nikad nismo pravile separacije. To je dobar primer i svako treba tako da radi”, iskreno je dodala.
Ivana je pohvalila kolege koji su ipak našli vremena da dođu, poput Foxa, Mahrine, Indođije, kao i Slobe Radanovića, Lune Đogani i Bojana Bijelića. Navela je i da je uložila mnogo truda i vremena u album, želeći sve da predstavi baš na svoj rođendan.
U razgovoru je otkrila i da ima strah od dubine još iz detinjstva, ali da je sada sigurna u sebe kada je reč o plivanju.
Pevačica je zaključila da je zadovoljna komentarima i podrškom koju je dobila, ističući da joj je značila pomoć tima i fanova prilikom izlaska albuma.