Pevačica je posle energične večeri na Belgrade Music Week festivalu govorila o bivšem dečku i podršci koju ima
Teodora Popovska priredila je jedan od najzapaženijih nastupa druge večeri Belgrade Music Week festivala na Ušću, ostavljajući publiku bez daha snažnom energijom i koreografijom. Nakon nastupa, Teodora je podelila svoje utiske sa okupljenim novinarima, ističući koliko je scena nosi i koliko je svaki put inspiriše da pruži maksimum.
“Svake godine kažem: ‘Sledeće godine kada budem nastupala moram više da se posvetim publici, da ne radim toliko profesionalno, da se brinem o koreografiji’, ali kada izađem na binu probudi se neki alter ego, da pokidam, da pokažem šta mogu”, izjavila je Popovska nakon nastupa, naglašavajući posvećenost i ljubav prema publici.
Najveću pažnju izazvala su pitanja o njenom odnosu sa bivšim dečkom Reljom Torinom. Pevačica je otkrila da su nakon raskida ostali u dobrim odnosima i da je Relja i dalje njena velika podrška. Priznala je i da ga je tokom nastupa tražila pogledom u publici, što je dodatno privuklo pažnju prisutnih.
Popovska je ovom prilikom pokazala koliko joj je važno da neguje dobre odnose i nakon prekida, a publika je nagradila njen nastup gromoglasnim aplauzom. O reakcijama fanova i narednim planovima pevačica se ovom prilikom nije izjašnjavala.
Popovska o odnosu sa Reljom, priznala da je muvaju zene: Ne smeta mi!