Estrada

Indira Radić stigla u Beograd posle nastupa, u udobnom izdanju na aerodromu

Pevačica se vratila iz dijaspore uz osmeh, u društvu menadžera, nakon radnog vikenda

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica se vratila iz dijaspore uz osmeh, u društvu menadžera, nakon radnog vikenda

Indira Radić, folk zvezda sa bogatom karijerom, vratila se u Beograd nakon još jednog radnog vikenda provedenog u dijaspori, gde je održala nekoliko nastupa. Paparaco ju je uslikao odmah po sletanju na aerodrom “Nikola Tesla”, gde je iz terminala izašla zajedno sa svojim dugogodišnjim menadžerom.

Za put je odabrala udobnu, ali elegantnu kombinaciju – široka bela garderoba, šešir i velike sunčane naočare, dok je u ruci nosila bež tašnu. Ležernost je upotpunila papučama, što jasno pokazuje da joj je, nakon intenzivnog vikenda, udobnost bila na prvom mestu.

Dobro raspoložena, Indira nije žurila i napustila je aerodrom sa osmehom na licu. Sve vreme uz nju je bio menadžer, koji joj je pomagao oko prtljaga nakon povratka u srpsku prestonicu.

Leto je za Indiru tradicionalno najzaposleniji period u godini, budući da vikende uglavnom provodi nastupajući širom regiona i dijaspore. I pored bogatog iskustva i brojnih hitova, pevačica ostaje dosledna svom stilu – fokusirana na posao i publiku, bez preteranog otkrivanja privatnosti.

Nakon još jednog uspešnog vikenda van Srbije, Indira Radić napravila je kratku pauzu u Beogradu, a uskoro je očekuju novi nastupi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U Trendu

Exit mobile version