Connect with us

Estrada

Goran Ratković Rale pojavio se bez Ane Nikolić na promociji Aleksandre Caka Ivanov

Kompozitor privukao pažnju na događaju, dok su mediji zabeležili da je Ana Nikolić napustila njihov stan

Published

on

Foto Izvor:

Kompozitor privukao pažnju na događaju, dok su mediji zabeležili da je Ana Nikolić napustila njihov stan

Goran Ratković Rale, poznati kompozitor, prisustvovao je promociji albuma pevačice Aleksandre Caka Ivanov, ali ovog puta bez Ane Nikolić, što nije promaklo oku medija. Prema izveštaju Kurira, Ana je napustila zajednički stan i vratila se u svoj, što je dodatno podgrejalo priče o novoj krizi u njihovom odnosu.

Na samom događaju, Ratković je viđen kako razgovara sa Aleksandrom Caka Ivanov, a reporter je zabeležio trenutak kada joj pokazuje poruke koje mu je Ana Nikolić slala. Tom prilikom su razmenjivali utiske o aktuelnoj situaciji, dok se Rale poveravao pevačici o poslednjim dešavanjima.

Iako su njihovi privatni odnosi i ranije bili predmet pažnje javnosti, ova situacija ponovo je izazvala interesovanje, naročito zbog otvorenosti u komunikaciji između Raleta i Caka Ivanov na samom eventu.

Podsetimo, Ana Nikolić i Goran Ratković Rale sarađuju dugi niz godina, ali povremene nesuglasice u njihovom odnosu često završe u žiži javnosti. Ovaj put, detalji sa promocije albuma Aleksandre Caka Ivanov bacili su novo svetlo na trenutne okolnosti u njihovom privatnom životu, ali još uvek nema zvaničnih izjava ni od Ane ni od Raleta povodom poslednjih dešavanja.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Bred Pit dobio važnu pravnu bitku protiv Anđeline Džoli: Sud naredio saslušanja u Londonu

Sud u Kaliforniji prihvatio zahtev Pitovog tima, članovi Stoli grupe biće ispitani do kraja septembra

Published

on

By

Sud u Kaliforniji prihvatio zahtev Pitovog tima, članovi Stoli grupe biće ispitani do kraja septembra

Bred Pit, holivudski glumac, ostvario je značajnu pobedu u sudskom sporu sa bivšom suprugom Anđelinom Džoli, vezanom za poznatu vinariju ‘Chateau Miraval’. Prema informacijama do kojih su došli strani mediji, nadležni sud u Kaliforniji prihvatio je zahtev Pitovog pravnog tima i doneo odluku da se moraju uzeti iskazi članova kompanije Stoli grupa, koja je povezana sa prodajom vinarije.

Dokumenti do kojih je došao magazin ‘People’ otkrivaju da je sud naredio saslušanja najvažnijih predstavnika vinskog ogranka Stoli grupe, među kojima je i Aleksej Olijnik. Ova saslušanja, kao i ispitivanje lica iz firme Nouvel LLC, koja je bila vlasništvo Anđeline Džoli, biće održana u Londonu, a krajnji rok za njihovo obavljanje je 30. septembar.

Bred Pit je tvrdio da investitori Stoli grupe imaju ključne informacije o načinu na koji je Džoli 2021. godine prodala svoj deo vinarije kompaniji ‘Tenute del Mondo’, koja je deo Stoli grupe. Sudska dokumentacija iz juna pokazuje da je ovo ispitivanje sada postalo obavezno.

Ročište povodom zahteva da se Juri Šefler, jedan od čelnih ljudi Stoli grupe, primora na davanje iskaza zakazano je za 8. jul.

Izvor blizak Bred Pitu za strane medije je naveo da ova odluka predstavlja još jedan važan korak ka transparentnosti u ovom složenom pravnom procesu. Očekuje se da će uzimanje iskaza doprineti rasvetljavanju svih okolnosti vezanih za spornu prodaju vinarije.

Ova sudska odluka označava novu fazu u višegodišnjem sporu slavnog para, koji se vodi oko vlasništva i prodaje jednog od najpoznatijih imanja u Francuskoj.

Pročitaj još

Estrada

Jelena Radanović objavila poslednju prepisu sa Markom Pantićem: Emotivni oproštaj na Instagramu

Novinar i voditelj Marko Pantić preminuo iznenada, porodica i prijatelji potreseni gubitkom

Published

on

By

Novinar i voditelj Marko Pantić preminuo iznenada, porodica i prijatelji potreseni gubitkom

Jelena Radanović, supruga pevača Slobe Radanovića, podelila je na svom Instagram profilu emotivnu poruku povodom iznenadne smrti novinara i voditelja Marka Pantića, poznatog kao Ludo Pero. Pantić je preminuo 26. juna u Beogradu, a vest o njegovoj preranoj smrti duboko je pogodila njegovu porodicu, prijatelje i brojne kolege iz sveta medija.

Jelena je otkrila da je neposredno pre tragičnog događaja imala poslednju prepisku sa Markom, u kojoj joj je on poslao snimak Slobe Radanovića sa koncerta. Njihov razgovor završio se kratkom razmenom poruka, nakon čega je usledila tužna vest.

“Poslednji snimak koji si napravio bio je Slobin, poslednja poruka koju si poslao bila je meni. I sledeće sekunde si samo otišao. Srećan put u Mir Perce”, napisala je Jelena u oproštajnoj objavi uz fotografiju prepiske.

Vest o smrti Marka Pantića izazvala je mnoštvo reakcija na društvenim mrežama, a javne ličnosti i kolege izražavaju saučešće njegovoj porodici. Pantić je ostavio značajan trag u novinarstvu i televizijskom voditeljstvu, a njegov rad i pristup poslu ostaju upamćeni među kolegama i publikom.

Kolege i prijatelji ističu da je Marko bio izuzetno posvećen poslu i uvek spreman da pomogne, a njegova iznenadna smrt ostavila je mnoge u šoku i neverici.

Pročitaj još

Estrada

Anđelka Prpić otputovala sa porodicom u Pariz: Porodične fotografije iz Diznilenda

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Published

on

By

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Poznata glumica Anđelka Prpić napravila je predah od svakodnevnih obaveza i sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom otputovala u Pariz. Na svom Instagram profilu podelila je niz fotografija sa ovog putovanja, a posebnu pažnju privukle su slike iz Diznilenda gde su zajedno uživali u porodičnim trenucima.

Anđelka je otkrila da vreme provodi u društvu najbližih, dok su se na fotografijama mogli videti osmesi i opuštena atmosfera. Glumica je nosila popularni rajf sa ušima Mini Maus, a u objavi je emotivno napisala: “Najmoji”.

Pored uživanja u Diznilendu, porodica je iskoristila priliku da proba lokalnu hranu i piće, što je Anđelka prikazala na svom Instagramu. Fanovi su u komentarima podržali njenu iskrenost i radost zbog porodičnog odmora.

Prpić je nedavno govorila o novoj fazi života, ističući da joj prija svakodnevica i promene koje je doživela. “Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici”, izjavila je glumica, a potom slikovito opisala kako se nosi sa životnim izazovima.

“Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe”, rekla je Prpić. Za kraj je dodala i poruku optimizma: “Ako ti u ‘taj auto’ sedneš otvoren i rešen da vidiš lepšu stranu svega, onda te neće mnogo potresti ostali vozači. Kad si ti napet, onda te poremeti čak i obično odsustvo ljubaznosti. Sve kreće od nas.”

Pročitaj još

U Trendu