Connect with us

Estrada

Goran Ivanović iz Goci benda otvorio dušu: Kako je prebrodio porodične tragedije i zdravstvene borbe

Pevač je iskreno govorio o gubitku majke i brata, kao i o teškoj borbi sa zdravljem – danas ponovo na sceni

Published

on

Foto Izvor:

Pevač je iskreno govorio o gubitku majke i brata, kao i o teškoj borbi sa zdravljem – danas ponovo na sceni

Goran Ivanović, poznatiji kao Goci iz popularnog Goci benda, godinama je prolazio kroz niz teških životnih situacija, ali je sve to uspeo da prevaziđe i ostane posvećen muzici. U jednoj od svojih emotivnih ispovesti, Goci je govorio o tome kako su ga porodične tragedije i zdravstveni problemi oblikovali kao čoveka, ali i kao umetnika.

Osnivač Goci benda svojevremeno je otkrio da je u kratkom roku izgubio oca, zatim i majku sa kojom je bio izuzetno blizak. „Taman sam počeo da pevam, desio se nesrećni rat. Otac mi je tada poginuo, a posle njega poginuo je sin mog brata, koji je imao samo 18 godina. Nakon toga umrla mi je majka, a mnogo sam bio vezan za nju. Posle toga sam operisao srce, imao moždani udar, i teško sam to podnosio. Ali, nekako sam sve prebrodio i uspeo da se vratim u život. Trebalo mi je mnogo vremena da se izborim sa problemima,“ priznao je Goci.

Posebno je istakao koliko mu je teško pao gubitak brata, ali je naglasio da ne želi da o tome priča javno, jer smatra da publiku više zanimaju njegove pesme i nastupi. „Brat mi je preminuo. Bilo mi je neprijatno da pričam po televizijama o tome. Mislim da ljudima nije interesantna tuđa intima. Njih zanima kako pevam i pišem stihove,“ dodao je pevač.

Iako ga publika prepoznaje kao veseljaka i zabavljača, Goci je otkrio da iza tog osmeha često stoji velika tuga. Priznao je da mu je najteže bilo da nastupa neposredno nakon smrti brata, ali da je profesionalizam uvek stavljao na prvo mesto. „Nekada ti nije do života, ali moraš da budeš nasmejan i da pevaš,“ rekao je Goci.

Uspeo je da se vrati muzici, ali je priznao da nikada nije mogao da napiše pesmu o svojim ličnim gubicima, jer su mu te teme previše bolne. Goci i dalje nastupa i piše muziku, a publika ga pamti po iskrenosti i energiji koje donosi na scenu.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Siniša Mali u emisiji Hit Tvit: Srbija se opredeljuje za napredak, a ne za podele

U večerašnjem izdanju emisije na TV Pink analizirane su aktuelne društveno-političke teme i događaji povodom Vidovdana, sa posebnim osvrtom na izbor Srbije između razvoja i blokada.

Published

on

By

U večerašnjem izdanju emisije na TV Pink analizirane su aktuelne društveno-političke teme i događaji povodom Vidovdana, sa posebnim osvrtom na izbor Srbije između razvoja i blokada.

U najnovijoj epizodi emisije Hit Tvit, koja se emituje uživo na TV Pink i portalu Pink.rs, voditeljka Verica Bradić razgovarala je sa svojim gostima i pratiocima sa društvenih mreža o najvažnijim temama nedelje. Posebna pažnja posvećena je aktuelnim društveno-političkim pitanjima, uključujući i događaje vezane za Vidovdan, kao i izazovima sa kojima se Srbija susreće u ovom periodu.

Među gostima su bili Siniša Mali, koji je prvi potpredsednik Vlade i ministar finansija, zatim Nenad Stevandić, predsednik Narodne skupštine Republike Srpske, i analitičar Saša Borojević. U emisiji su analizirane ključne objave sa društvenih mreža, a prva tema je bila vezana za porodicu i budućnost Srbije.

Siniša Mali je tom prilikom izjavio da “Srbija bira razvoj, škole i penzije, a ne mržnju i blokade”, naglašavajući da je to pravac kojim država želi da ide i u narednom periodu. Gosti su se osvrnuli i na dešavanja u regionu i izazove koji utiču na društvo, ističući važnost konstruktivnog dijaloga i stabilnosti.

Emisija je i ovog puta privukla pažnju gledalaca, koji su putem društvenih mreža aktivno učestvovali u razgovoru i davali svoje predloge za najvažniju tvit objavu nedelje.

Pročitaj još

Estrada

Anđela Đuričić objavila zajedničku fotografiju sa Filipom Carem iz Crikvenice

Zvezda rijalitija na Instagramu pokazala trenutke sa putovanja, komentari fanova ne prestaju

Published

on

By

Zvezda rijalitija na Instagramu pokazala trenutke sa putovanja, komentari fanova ne prestaju

Anđela Đuričić ponovo je u žiži interesovanja javnosti nakon što je na svom Instagram profilu podelila zajedničku fotografiju sa Filipom Carem. Popularna rijaliti zvezda otputovala je u Crikvenicu, rodni grad Filipa Cara, gde su zajedno proveli vreme u jednom ugostiteljskom objektu na obali. Ova fotografija je brzo izazvala pažnju i pokrenula brojna pitanja među fanovima na društvenim mrežama.

Za ovu priliku, Anđela je izabrala ležeran letnji stajling, dok je Car ostao veran svom prepoznatljivom opuštenom izgledu sa sunčanim naočarima. Njihov susret dodatno je zaintrigirao javnost, posebno imajući u vidu zajedničku prošlost u rijaliti programima. Ubrzo nakon objave, komentari su preplavili Instagram, a mnogi fanovi su se pitali da li je u pitanju nova saradnja ili nešto više od prijateljstva.

Pored toga, u istom periodu Gastoz je za Pink govorio o svom odnosu sa Anđelom Đuričić, ističući da je njihov zajednički period bio turbulentan: “U najboljim sam godinama! Ljude zanima moj privatni život, prate rijaliti… Ispada da stalno imam novu devojku! Da li volim da menjam devojke? Zadržaću to za sebe. Sad sam slobodan, da kažem. Jeste, slobodan sam”, rekao je on.

Fanovi sa velikom pažnjom prate objave Anđele i Filipa, komentarišući svaki njihov korak. S obzirom na prošla dešavanja u rijaliti programu, interesovanje za njihov odnos ne jenjava, a nova fotografija iz Crikvenice samo je dodatno podgrejala priče na društvenim mrežama.

Pročitaj još

Estrada

Aleksandra Nikolić iznenadila fanove novim izgledom: Od crne do plave kose

Bivša učesnica Elite 8 podelila fotografiju na Instagramu, pratioci komentarišu veliku promenu

Published

on

By

Bivša učesnica Elite 8 podelila fotografiju na Instagramu, pratioci komentarišu veliku promenu

Aleksandra Nikolić, poznata po učešću u rijalitiju “Elita 8”, ponovo je u centru pažnje javnosti zahvaljujući novoj objavi na svom Instagram profilu. Nikolić, koju su gledaoci navikli da viđaju sa crnom kosom, iznenadila je svoje pratioce fotografijom na kojoj ima dugu, plavu kosu. Ova promena izazvala je brojne komentare i reakcije, a fotografija u kupaćem kostimu istakla je njen atraktivan izgled, iako je pažnju najviše privukla upravo nova boja kose.

Na fotografiji koju je podelila, vidi se kako Aleksandra samouvereno pozira, dok njena plava kosa dolazi u prvi plan. Fanovi su u komentarima isticali koliko joj promena pristaje, a upoređivali su je sa poznatim svetskim zvezdama, navodeći da sada podseća na Šakiru, dok je ranije često dobijala poređenja sa Megan Foks.

Iako Aleksandra nije otkrila da li je reč o trajnoj promeni ili samo letnjem eksperimentu, jasno je da je njen novi izgled izazvao veliku pažnju. Pratioci su radoznali da li će ostati verna platinastoj nijansi ili će se vratiti svom prepoznatljivom izgledu.

Podsećamo, Nikolić je tokom učešća u “Eliti 8” važila za jednu od najatraktivnijih takmičarki, a sada je ponovo tema na društvenim mrežama zbog svoje smelosti da se transformiše. Ostaje da ispratimo koji će biti njen sledeći potez kada je reč o stilu.

Pročitaj još

U Trendu