Connect with us

Estrada

Goga Babić otvoreno o porodičnim promenama: Deca prisustvovala otkrivanju pola bebe bivšeg muža

Pevačica je otkrila detalje o odnosu sa bivšim suprugom Markom Gačićem, dok porodica slavi dolazak nove bebe

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je otkrila detalje o odnosu sa bivšim suprugom Markom Gačićem, dok porodica slavi dolazak nove bebe

Goga Babić, ranije poznata kao Gačić, prokomentarisala je novosti iz privatnog života bivšeg supruga Marka Gačića, koji sa novom partnerkom očekuje sina. U razgovoru za Telegraf pevačica je istakla da deci ne brani da prisustvuju važnim porodičnim događajima, pa su tako njena deca bila prisutna na otkrivanju pola bebe.

“Sin danas nije došao, kod tate je. Juče su bili na dešavanju kada se otkrivao pol bebe. Deci to ne branim, kao što sam već rekla. Ćerka je danas sa mnom, a sin je poželeo da ostane sa tatom. Da li će se njih dvojica pojaviti u nekom trenutku, zaista ne znam”, izjavila je Goga, naglašavajući da ne želi da komentariše dalje odnose sa bivšim suprugom.

Na pitanje o Markovoj komunikaciji sa porodicom, Goga je bila kratka: “Nemojte mene ništa da pitate. Marko je za sebe, ja sam za sebe. Ja sam deo porodice…” Dodala je i da smatra da bi Marko trebalo da bude prisutan na slavlju povodom rođenja deteta njegove rođene sestre, ali nije želela dalje da komentariše.

Pevačica je sa radošću govorila o dolasku još jedne bebe u porodicu Gačić, ističući: “Danas slavimo, povod je prelep! Moja Nina, moje prvo dete, tako da kažem, pošto sam se udala za Marka dok je ona još bila sedmi razred. Ona je zaista deo mene i zna da sam uvek tu za nju i sve njih, naravno. Rodila se još jedna beba, stigla nam je Julija.”

Goga je potvrdila da je u kontaktu sa Ninom, koja je danas postala mama, i dodala da je porod prošao odlično. Otac Marka Gačića takođe se oglasio, poželeo zdravlje i sreću svim članovima porodice, naglašavajući da su deca najveće blago.

Vest je izazvala brojne reakcije u medijima i javnosti, ali Goga ostaje dosledna u odluci da očuva porodične odnose i podrži decu u važnim životnim trenucima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Irfan Mensur progovorio o vezi sina Pavla sa Jelisavetom Orašanin: Njegov izbor, njegova stvar

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Published

on

By

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Irfan Mensur, poznati glumac i otac Pavla Mensura, prvi put je javno prokomentarisao vezu svog sina sa glumicom Jelisavetom Orašanin, koja je od njega starija jedanaest godina. Nakon što se u medijima pojavila vest o njihovoj romansi, Irfan je za domaće medije istakao da mu je ova informacija potpuno nova i da nema komentar na odnos svog sina i Jelisavete.

„Vi ste me obavestili. Prvi put čujem. Nemam šta da komentarišem kad prvi put čujem, u svakom slučaju ja njemu želim sreću, mislim nemam nikakav komentar“, rekao je Irfan Mensur, dodajući da se ne meša u Pavlove izbore.

Glumac je naglasio da njegov sin ima svoj život i karijeru, te da mu nikada ne bi davao savete ni o poslu, ni o emotivnom životu: „Njegovi izbori su njegova stvar, on ima svoj život, pobogu, čovek živi svoj život, pravi svoju karijeru. Ja se tu ne bih petljao nikada.“

Irfan je otkrio i da među njima postoji dogovor: „Ne dajem mu savete. Odlučili smo nas dvojica da se ne savetujemo, možemo samo da pomognemo jedan drugome, ništa više.”

Podsećamo, Jelisaveta Orašanin nedavno se razvela od košarkaša Miloša Teodosića, sa kojim je ostala u dobrim odnosima zbog zajedničke dece. Ona je nastavila da živi u porodičnom stanu sa decom, dok je Teodosić prešao u drugi stan. Jelisaveta i Pavle su nedavno viđeni zajedno u Zemunu, a njihova veza više nije tajna u javnosti.

Pročitaj još

Estrada

Tea Tairović održala rekordni koncert u Pirotu i dobila pirotski ćilim od fanova

Pevačica je prvi put nastupila na Omladinskom stadionu, doživela emotivne trenutke i podelila utiske sa publikom

Published

on

By

Pevačica je prvi put nastupila na Omladinskom stadionu, doživela emotivne trenutke i podelila utiske sa publikom

Tea Tairović, popularna regionalna muzička zvezda, juče je priredila spektakularan koncert na Omladinskom stadionu “Svetislav Kari Pešić” u Pirotu, u okviru svoje aktuelne turneje. Publika je pevačicu dočekala ovacijama, a koncert je otvorila pesmom “Bonita” sa novog albuma “Dominantna”, koji je već osvojio simpatije širom regiona.

Jedan od najupečatljivijih trenutaka večeri bio je kada je Tea na poklon dobila čuveni pirotski ćilim, simbol ovog grada. U intervjuu nakon nastupa pevačica je priznala da ju je ovaj gest ganutio i da će ćilim krasiti zid njenog stana: “Ovo je uramljeni pirotski ćilim, koji je simbol ovog grada, mogu da kažem da će se sigurno naći na zidu u mom stanu. Bila sam veoma iznenađena kada sam ovo dobila i veoma ganuta tim gestom. Po prvi put sam u Pirotu, odnosno nastupam ovde po prvi put.”

Tokom razgovora za medije, Tea je otkrila da pred nastup jede samo laganu hranu, ali da će čuvenu pirotsku peglanu kobasicu i kačkavalj poneti kući. Istakla je i koliko joj znači što publika zna tekstove svih pesama: “Osećaj je fenomenalan. Volim da zastanem kada čujem da svi pevaju u glas, da taj momenat zadržim u sećanju i veoma sam ponosna na to. Najviše sam zahvalna svojoj publici i Bogu jer sam to doživela. Imaću čega da se sećam za mnogo, mnogo godina.”

Koncert je trajao više od dva sata, bez pauze, a Tea je naglasila da nije imala osećaj za vreme i da je izdržala do kraja nastupa. Pevačica je otkrila i da planira naredni koncert u Beogradu na otvorenom, ističući da želi da ispuni svoje fantazije kada je reč o nastupima u glavnom gradu. Na pitanje o eventualnom učešću na Evroviziji, Tea je odgovorila da će publika odlučiti o tome, te da će se pojaviti ukoliko nastane prava pesma.

Tea Tairović slegla utiske nakon koncerta u Pirotu koji je oborio sve rekorde


Pročitaj još

Estrada

Željko Mitrović iz Monaka: Novac je sredstvo, a ne životni cilj

Vlasnik Pink Media Group otkrio je na Instagramu kako gleda na novac i šta preduzima kada mu ponestane, šaljući snažnu poruku o prioritetima.

Published

on

By

Vlasnik Pink Media Group otkrio je na Instagramu kako gleda na novac i šta preduzima kada mu ponestane, šaljući snažnu poruku o prioritetima.

Željko Mitrović, vlasnik i direktor Pink Media Group, ponovo je izazvao pažnju javnosti objavom na Instagramu iz Monaka, gde se trenutno nalazi. U kratkom video snimku sa ulica Kneževine, Mitrović je prikazan kako vozi skejt dok sedi u ‘turskom sedu’, ali je mnogo veću pažnju izazvala njegova poruka o novcu i životnim vrednostima. On je tom prilikom naglasio da su ‘pare sredstvo i nikada ne smeju postati cilj’, ističući koliko je važno imati prave prioritete u životu. Mitrović je otkrio i šta radi kada mu ponestane novca, ukazujući da mu materijalne stvari nisu na prvom mestu i da mu je važno da ostane dosledan svojim vrednostima.

Pročitaj još

U Trendu