Connect with us

Estrada

Goca Stojićević okončala brak posle 39 godina: Prvi susret pamtim po šali

Pevačica i suprug Radomir Janković odlučili su da svako krene svojim putem nakon višegodišnjih nesuglasica

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica i suprug Radomir Janković odlučili su da svako krene svojim putem nakon višegodišnjih nesuglasica

Gordana Stojićević, poznata pevačica narodne muzike, nedavno se razvela od Radomira Jankovića nakon gotovo četiri decenije zajedničkog života, prenosi Kurir. Njih dvoje su posle dužeg perioda nesuglasica doneli zajedničku odluku da okončaju brak, koji je trajao od 1986. godine.

Pevačica je u jednoj emisiji podelila sećanja na početak njihove veze, ističući da ih je upoznao njen zet Slobodan Marković, koji je tada radio sa Radomirom. “To je bilo toliko davno, 1980. Ja se više i ne sećam. Upoznao nas je moj zet Slobodan Marković, koji je radio sa njim u to vreme. On je suprug moje sestre, koji je iz druge profesije, ekonomske. Dakle, oni su radili u istoj firmi, pa je ovome se smučilo što Radomir stalno kao priča o nekim drugaricama. ‘Kad će bre više neka devojka’, govorio mu je”, ispričala je Goca.

Stojićevićeva je otkrila i da je tada bila izašla iz neuspele veze i nije verovala da će se upustiti u novu romansu, ali je vremenom promenila mišljenje. Iz njihove zajednice rođene su dve ćerke.

Kroz gotovo 40 godina braka, u javnosti su se povremeno pojavljivale priče o problemima, a sama Goca je ranije isticala da joj je obrazovanje bilo prioritet i da pevanje nije doživljavala kao izvor zarade. “Snimala sam pesme koje imaju smisla, sadržinu i težinu. Samo mi je to bilo važno. Moje kolege su i tada razmišljale kako će narod prihvatiti pesme, pa su gađali isključivo hitove. Ja nisam. Prioritet mi je bilo obrazovanje, studirala sam veterinu do 1982, i pevanje mi je do tada bilo samo deo života, nisam to shvatila kao profesiju od koje zarađujem novac”, rekla je Stojićevićeva za Kurir.

Goca Stojićević ostaje upamćena po pesmama kao što su “Zagrli me ti”, “Pusti me da nađem srcu lek” i “Dobro jutro, Šumadijo”, koje su stekle status evergrina.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Lepa Lukić pretrpela pad u prodavnici: Otkrila kako se sada oseća

Pevačica se oglasila nakon što je završila u Urgentnom, otkrila detalje nezgode i zahvalila na podršci

Published

on

By

Pevačica se oglasila nakon što je završila u Urgentnom, otkrila detalje nezgode i zahvalila na podršci

Lepa Lukić, kraljica narodne muzike, pretrpela je nezgodu tokom svakodnevne kupovine kada je pala usred prodavnice i povredila nogu. Nakon što je završila u Urgentnom centru, pevačica se oglasila i podelila svoje prve utiske o nesrećnom događaju.

“Trenutno sam kod kuće, snajka me previja. Pala sam i ubila sam se! Nije ništa slomljeno jer ne bih mogla da stanem na nogu. Skakućem i mora neko da me vodi do toaleta”, ispričala je Lepa za domaće medije, ističući da je i dalje u bolovima ali da ozbiljnijih povreda nema.

Pevačica je otkrila da je tokom noći na lice mesta stigla Hitna pomoć, koja joj je dala injekciju protiv bolova i proveravala njeno stanje. “Došla je noćas Hitna pomoć i dali su mi injekciju, a sad su me zvali da vide da li sam dobro. Mislili su da me vode jer sam slomila nešto, ali nisam slomila ništa. Ne bih mogla uopšte da funkcionišem, ni da ustanem na noge”, ispričala je Lukićeva.

Kako navodi, u trenutku pada bila je veoma uplašena, ali su joj ljudi iz prodavnice, kao i taksista, nesebično pomogli da stigne kući. “Pomogli su mi i ubacili me u taksi da dođem kući, čak mi je i taksista pomogao da dođem do vrata. Nisam slomila ništa i nema potrebe za terapijama. Jedino me baš boli kada ustanem i oslonim se na nogu, zato moram da mirujem. Hvala vam puno što brinete, dobro sam”, završila je Lepa Lukić.

Nakon nezgode, pevačica se oporavlja kod kuće i zahvaljuje svima na brizi i podršci.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković i Filip Đukić pod lupom u Eliti: Suparnice otvoreno iznele mišljenje

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Published

on

By

Subotnja emisija ‘Nominacije’ donela oštre komentare na račun Maje i Filipa, publika i učesnici odlučuju o opstanku

Subotnja noć u rijalitiju ‘Elita’ prošla je u znaku emisije ‘Nominacije’, tokom koje su učesnici imali priliku da iznesu otvoreno mišljenje o ovonedeljnim potrčcima, Maji Marinković i Filipu Đukiću. Tokom večeri, voditeljka Ivana Šopić otkrila je ko ima najmanji broj glasova publike i koga su nominovali odabrani takmičari.

Aneli Ahmić, poznata kao Maja Marinković suparnica, iskoristila je priliku da bez ustručavanja komentariše Maju. Aneli je iznela lično mišljenje o njenom ponašanju, primećujući da Maja nije srećna osoba i dodala da joj se Asmin Durdžić stalno dodvorava kako bi izbegao raskid. Aneli je takođe naglasila da će se zauvek distancirati od Filipa Đukića.

Stanija Dobrojević bila je još direktnija u komentarima na račun Maje Marinković, ističući da Maja treba da poradi na sebi kako bi osetila pravo zadovoljstvo i sreću.

Učešće Marka Janjuševića Janjuša, koji se obratio Maji, dodatno je podiglo tenziju, dok su bivše partnerke Filipa Đukića takođe komentarisale njegovu poziciju u rijalitiju.

Na kraju večeri, proglašeno je ko je dobio najmanje glasova publike, što je izazvalo dodatnu neizvesnost među takmičarima. Veče je bilo ispunjeno iskrenim izjavama i oštrim ocenama, a naredni dani pokazaće da li će ovi komentari uticati na dalji tok takmičenja.

Elita 9: Aneli bez dlake na jeziku, Asmin sve otkrio – 07.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Irfan Mensur progovorio o vezi sina Pavla sa Jelisavetom Orašanin: Njegov izbor, njegova stvar

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Published

on

By

Glumac se oglasio nakon što je otkrivena veza njegovog sina sa poznatom koleginicom i otkrio da među njima postoji dogovor

Irfan Mensur, poznati glumac i otac Pavla Mensura, prvi put je javno prokomentarisao vezu svog sina sa glumicom Jelisavetom Orašanin, koja je od njega starija jedanaest godina. Nakon što se u medijima pojavila vest o njihovoj romansi, Irfan je za domaće medije istakao da mu je ova informacija potpuno nova i da nema komentar na odnos svog sina i Jelisavete.

„Vi ste me obavestili. Prvi put čujem. Nemam šta da komentarišem kad prvi put čujem, u svakom slučaju ja njemu želim sreću, mislim nemam nikakav komentar“, rekao je Irfan Mensur, dodajući da se ne meša u Pavlove izbore.

Glumac je naglasio da njegov sin ima svoj život i karijeru, te da mu nikada ne bi davao savete ni o poslu, ni o emotivnom životu: „Njegovi izbori su njegova stvar, on ima svoj život, pobogu, čovek živi svoj život, pravi svoju karijeru. Ja se tu ne bih petljao nikada.“

Irfan je otkrio i da među njima postoji dogovor: „Ne dajem mu savete. Odlučili smo nas dvojica da se ne savetujemo, možemo samo da pomognemo jedan drugome, ništa više.”

Podsećamo, Jelisaveta Orašanin nedavno se razvela od košarkaša Miloša Teodosića, sa kojim je ostala u dobrim odnosima zbog zajedničke dece. Ona je nastavila da živi u porodičnom stanu sa decom, dok je Teodosić prešao u drugi stan. Jelisaveta i Pavle su nedavno viđeni zajedno u Zemunu, a njihova veza više nije tajna u javnosti.

Pročitaj još

U Trendu