Connect with us

Estrada

Gabi Novak poslednje dane provela u domu, prijatelji otkrili emotivne detalje

Legendarna pevačica preminula je u 89. godini, a korisnici doma u Zagrebu podelili su svoja sećanja na nju

Published

on

Foto Izvor:

Legendarna pevačica preminula je u 89. godini, a korisnici doma u Zagrebu podelili su svoja sećanja na nju

Gabi Novak, čuvena pevačica, preminula je u 89. godini pre devet meseci, 11. avgusta, u Zagrebu. Poslednje dane života provela je u domu za starija lica “Trnje”, gde su je redovno posećivali prijatelji, umetnici i poznanici. Domaći mediji su posetili dom iz kog je Gabi 8. avgusta prebačena u bolnicu, gde je nakon nekoliko dana preminula usled prestanka rada srca.

Jedan od korisnika doma otkrio je da je Gabi bila omiljena među osobljem i korisnicima, a često su je posećivali i poznati muzičari, među kojima je bio i Ante Gelo. “Gabi je bila omiljena osoba ovde. Svakodnevno su je posećivali poznati umetnici, muzičari, pevači, prijatelji, poznanici… Poslednje dane je provela ovde, pre nego što je završila u bolnici. Umrla je od tuge za sinom, nije mogla podneti”, izjavio je korisnik doma.

Dve korisnice doma ispričale su da je sa Gabi najviše komunicirala socijalna radnica, koja joj je saopštila tužnu vest o smrti sina, oko mesec i po dana pre Gabiine smrti. “Našla sam se dva, tri puta s njom u liftu, ona je bila sprat iznad mene. Socijalna radnica Lana joj je prenosila vesti, i znali smo da je Gabi hrabra. Nakon što je saznala za sina, ubrzo je preminula”, rekla je jedna korisnica.

Kada joj je iznenada pozlilo, Gabi je hitno prevezena u bolnicu, gde je preminula. Porodica je u domu zapalila sveću i ostavila cveće u njenu čast, a umrlica je postavljena na panou dok nije održana sahrana.

Korisnice doma su se prisetile i Gabiinog sina Mateje, koji ju je često posećivao, ističući da je porodica bila veoma povezana i pažljiva prema njoj.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Asmin Durdžić otvoreno o Staniji Dobrojević u emisiji Pitanja novinara

Učesnici rijalitija Elita izneli stavove pred kamerama, a voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu odnosa Asmina i Stanije

Published

on

By

Učesnici rijalitija Elita izneli stavove pred kamerama, a voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu odnosa Asmina i Stanije

Asmin Durdžić našao se u centru pažnje tokom najnovijeg izdanja emisije “Pitanja novinara” na TV Pink, kada je voditelj Darko Tanasijević pokrenuo temu njegovog odnosa sa Stanijom Dobrojević. Učesnici rijalitija Elita nisu štedeli reči, a posebno su se izdvojili komentari Asmina i Aneli na račun Stanije.

Tokom emisije, Asmin je otvoreno govorio o situaciji sa Stanijom, ističući da smatra da ona pokušava da predstavi sebe kao žrtvu. “Ona ovo radi jer samo želi da glumi žrtvu po svaku cenu, a više žrtva nije. Ona je sad samo sa Filipom u nekoj vezici bez obaveza. Asmin joj je dao sve što je želela i šta više Stanija?”, rekla je Aneli, dok je Asmin dodao: “Ona samu sebe ubacuje u priču sa Norom i glumi žrtvu kad joj neko udara na biološki sat. U kakvom god da sam ja odnosu sa Takijem, ali svako ko kaže da je Taki loš otac treba da ga bude sramota. Ja znam kako je meni bilo kad sam ostajao sam sa Norom dva ili tri dana. Ona od sebe pravi žrtvu, pa i ja sam dete iz rata. Otkud mi možemo da znamo da je njen tata nestao u ratu? Možda je on pobegao od njenih kurvarluka. Lako je ponižavati druge. Ona udara na tuđe roditelje. Prva uvek udara na porodice i gazi, a kad nju neko čačne odmah plače.”

U nastavku, Stanija je uzvratila komentarom: “Crkotino, na mrtve udaraš.” Asmin je potom objasnio svoj stav o odnosima u rijalitiju, rekavši da ne želi više da ima veze sa Stanijom i da je sam odgovoran za završetak prethodnih odnosa. “Jedini krivac sam ja. Ne želim više da imam sa njom ništa. Kad je Stanija ušla rekla je da je Aneli za sve u pravu, a ja sam lagao. Napadala je mene zajedno sa Aneli i potvrđivala njene priče i mene ponižavala, a da li je neko primetio da danas Stanija priča Aneli ono što sam ja pričao tri godine. Stanija je mene danas dva i po sata branila”, zaključio je on.

Gledaoci su imali priliku da prate sve uživo, dok je emisija izazvala brojne reakcije na društvenim mrežama.

Elita 9: Asmin nemilosrdno gazi Staniju, dok njenu sliku i dan danas drži na ruci – 27.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović ostale bez honorara zbog kršenja pravila

Veliki šef doneo odluku nakon nepoštovanja pravila tokom emisije ‘Pitanja novinara’ u Beloj kući

Published

on

By

Veliki šef doneo odluku nakon nepoštovanja pravila tokom emisije ‘Pitanja novinara’ u Beloj kući

Mina Vrbaški, Anastasija Brčić i Jovana Cvejanović našle su se u centru pažnje nakon što im je, zbog kršenja osnovnih pravila u ‘Eliti’, Veliki šef izrekao kaznu. Ova odluka usledila je nakon što pomenute učesnice nisu bile prisutne za Crnim stolom tokom trajanja emisije ‘Pitanja novinara’, što je jedno od najstrožih pravila na ovom rijaliti formatu.

Veliki šef poznat je po tome što ne toleriše kršenje pravila, a ovoga puta reagovao je hitno i odlučno. Učesnice su kažnjene oduzimanjem honorara, čime im je jasno stavljeno do znanja da se ovakvo ponašanje neće tolerisati. Fotografije sa emisije brzo su se pojavile na društvenim mrežama i izazvale brojne komentare gledalaca.

Kao deo svakodnevnog života u Beloj kući, prisustvo za Crnim stolom tokom važnih emisija smatra se obaveznim. Ova mera trebalo bi da posluži kao podsetnik svim učesnicima da poštuju pravila takmičenja.

Za sada nije poznato da li će Veliki šef preduzeti dodatne mere, ali ovakva reakcija šalje jasnu poruku svim takmičarima u Eliti da su pravila ista za sve i da izostanci neće proći bez posledica.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković i Stanija Dobrojević u žestokoj svađi tokom emisije

Rijaliti zvezde iznele međusobne optužbe i lične uvrede pred kamerama, atmosfera na ivici incidenta

Published

on

By

Rijaliti zvezde iznele međusobne optužbe i lične uvrede pred kamerama, atmosfera na ivici incidenta

Maja Marinković i Stanija Dobrojević ponovo su dospele u centar pažnje javnosti nakon što su tokom emisije ‘Pitanja novinara’ na TV Pink razmenile niz oštrih uvreda i ličnih optužbi. Novinar Darko Tanasijević vodio je razgovor, a tenzija između dve rijaliti učesnice ubrzo je eskalirala.

Tokom emisije, Maja je navela da je spremna da pomogne Stanijinom bratu oko problema sa kosom, uz opasku o finansijskoj situaciji, dok je Stanija odgovorila optužbom na račun Majinog odnosa sa porodicom, ističući da je Maja svoju majku opisala kao ‘jako lošu ženu’ jer joj ne pomaže oko pakovanja stvari. Obe su iznele niz ličnih detalja, što je dodatno pojačalo napetost u studiju.

“Za svoju majku je rekla da je jako loša žena jer neće da dođe da joj spakuje stvari”, izjavila je Stanija tokom emisije. Maja je potom negirala da ima traume iz prošlosti, a sukob je nastavljen uvredama i aluzijama na privatni život.

U jednom trenutku, Stanija je izrekla teške reči na Majin račun, dok je Maja odgovarala prozivkama na temu Stanijinih porodičnih odnosa i aktivnosti na društvenim mrežama. Ceo razgovor obeležile su salve uvreda i optužbi sa obe strane.

Ova žestoka razmena reči izazvala je pažnju gledalaca, a sukob između dve poznate rijaliti učesnice još jednom je pokazao koliko su tenzije u ‘Eliti’ prisutne pred kamerama. Budući razvoj odnosa između Maje i Stanije ostaje neizvestan, a publika sa nestrpljenjem prati njihovu priču.

Elita 9: Maja i Stanija raskrinkale jedna drugu i iznele detalje iz prošlosti – 26.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu