Connect with us

Estrada

Emina Jahović otvoreno o detinjstvu: Paradajz nam je bio luksuz, majka je čuvala mleko za teške dane

Pevačica se prisetila skromnog odrastanja i otkrila zbog čega nikada ne rasipa novac, kao i razloge za razvod

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica se prisetila skromnog odrastanja i otkrila zbog čega nikada ne rasipa novac, kao i razloge za razvod

Emina Jahović, popularna pevačica, u nedavnom intervjuu podelila je priču o svom odrastanju i izazovima sa kojima se njena porodica suočavala. Iako su joj roditelji bili lekari, Emina je istakla da nisu bili imućni, te je čak i paradajz bio luksuz za njih u detinjstvu.

“Moj otac i majka nisu imali neko nasledstvo iza sebe, a kao lekari nisu svrstavani u bogate i imućne. Sećam se, kada su manje-više svi ljudi u Srbiji živeli teško, da nam je, recimo i paradajz bio luksuz. Gledala bih tako, kao dete, u nekim situacijama komšije kako ga jedu. Kinder-jaje, gumene bombone i čokolade koje pucketaju u ustima… Sve to mi je bilo nedostižno u detinjstvu. U vremenima previranja i ratova, moja mama je stavljala u zamrzivač mleko i jogurt, koje nismo smeli da diramo, već smo čuvali za crna vremena”, rekla je Emina.

Pevačica je otkrila da je kao devojčica nosila haljinice koje je nasledila od starije sestre, što je uticalo na njen današnji odnos prema novcu. “Zato sada, kada imam, nikada se ne rasipam. Volim da kupim, ali samo ono što ću da nosim, nemam hirove”, dodala je Jahovićeva.

Govoreći o privatnom životu, Emina je iskreno prokomentarisala svoj razvod od turskog pevača Mustafe Sandala, naglasivši da se nikada nije pokajala zbog te odluke. “Nikada se nisam pokajala što sam se razvela i hvala Bogu da je tako bilo. Savetujem ženama da dobro razmisle, pogotovo kada su deca u pitanju, jer možda bi želele da se razvedu iz nekih glupih razloga”, istakla je.

Emina je završila porukom da je njen razvod bio rezultat prestanka kompatibilnosti u braku, a ne nekih dramatičnih razloga. Ove iskrene ispovesti naišle su na razumevanje i podršku publike.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić ponovo u žestokom sukobu tokom emisije

Maja Marinković se umešala u raspravu, snimak izazvao burne reakcije u Eliti 9

Published

on

By

Maja Marinković se umešala u raspravu, snimak izazvao burne reakcije u Eliti 9

Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić ponovo su se našle u centru pažnje tokom sinoćnje emisije “Gledanje snimaka” u rijalitiju “Elita 9”. Sukob između učesnica dodatno je rasplamsala Maja Marinković, koja se uključila u raspravu nakon što je prikazan snimak na kojem ona i Asmin Durdžić komentarišu Aneli.

Tokom emisije, Aneli je istakla da zbog Stanijinog ulaska u rijaliti mora da bude opreznija u svom ponašanju. “Ja sam navikla da je on taktičar i ja ovde moram da budem taktičar. Kada je Stanija ušla morala sam da budem taktična. Biram da ćutim i da rešavam svoj problem napolju. On je birao kako će da se postavi prema majci svog deteta. On je za mene monstrum. Jedan otac koji ne želi da viđa svoje dete”, izjavila je Aneli tokom gledanja snimka.

S druge strane, Asmin Durdžić je tokom prikazivanja klipa izneo svoje viđenje situacije. “Meni niko nije kriv nego sam ja. Mi ovo da radimo u Austriji dete bi oduzeli u istoj sekundi. Mi jesmo blam. Nije mi jasno da žena nakon tri godine ne kaže da je bruka nacije. Ja za sebe tvrdim da sam blam. Kad sam rekao da menjam taktiku, da ako vređa moju porodicu da neću da reagujem. Menjam taktiku u smislu pametniji popušta. Želim da završim ovaj blam.”

Snimak i komentari izazvali su dodatne tenzije među učesnicima, a burna reakcija Maje Marinković dodatno je pogoršala odnose između Stanije i Aneli. Trenutno stanje u “Eliti 9” je izuzetno napeto, a gledaoci s nestrpljenjem prate razvoj događaja.

Elita 9: Stanija demolirala Aneli argumentima, oslonila se na njeno majčinstvo – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević izazvala buru u Eliti: Nazvala Anđela Rankovića devojčicom

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Published

on

By

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Stanija Dobrojević ponovo je podigla prašinu među učesnicima rijalitija “Elita 9” tokom emisije “Gledanje snimaka”, kada je otvoreno nazvala Anđela Rankovića “devojčicom” u odnosu na Asmina. Ova izjava izazvala je lančanu reakciju i otvorila novo poglavlje sukoba među zadrugarima.

Stanija je tokom emisije istakla kako smatra da je Asmin ljubomoran na Anđela, ali i da ga vidi kao “devojčicu” pored drugih, što je izazvalo reakciju prisutnih. “Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu…”, navela je Dobrojevićeva. Na ovu izjavu, Anđelo je odgovorio da Stanija ima pravo na svoje mišljenje, dodajući da je ove godine bio mudriji u odnosima sa devojkama.

Sukob se nastavio kada se Luka Vujović uključio u raspravu, optuživši Anđela da nema svoje iskreno mišljenje o Asminu. “Ti bre ne smeš da kažeš svoje mišljenje. O Asminu nisi rekao svoje iskreno mišljenje, svi vidimo kako se ti ponašaš”, rekao je Luka, dok je Anđelo uzvratio da ga Asmin nikada nije uvredio niti napao.

Milena Kačavenda je podržala Anđela tokom prepirke, ističući da Luka pokušava da ga uvuče u sukobe i da se u “Eliti” vode taktičke borbe. I u nastavku emisije nije nedostajalo tenzija, naročito kada su emitovani snimci razgovora između Anite Stanojlović i Luke Vujovića, u kojima su izrečene uvrede na račun Milene Kačavende.

Ova burna noć u “Eliti 9” još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima kompleksni i promenljivi, a gledaoci su imali priliku da iz prve ruke prate sve obrate i reakcije na licu mesta.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Sloba Vasić nakon boravka u bolnici ponovo aktivan: Pevač se javio sa primorja

Posle kratke hospitalizacije, pevač uživa na moru i deli trenutke sa fanovima na Instagramu

Published

on

By

Posle kratke hospitalizacije, pevač uživa na moru i deli trenutke sa fanovima na Instagramu

Sloba Vasić, poznati pevač, nedavno je bio u centru pažnje javnosti zbog incidenta u avionu, nakon čega je hospitalizovan u ustanovi ‘Laza Lazarević’. Nakon izlaska iz bolnice, Vasić se brzo vratio svojim poslovnim obavezama i nastupima, a sada je fanovima pokazao i kako uživa na primorju.

Na svom Instagram profilu, Sloba je podelio trenutak opuštanja uz more i priznao šta mu je najviše potrebno u ovom trenutku. ‘Meni treba kap tišine, pogled preko plavog mora’, naveo je Vasić u opisu objave, čime je jasno stavio do znanja da mu prija mir nakon napornih dana.

Objava je privukla pažnju njegovih pratilaca, koji su mu u komentarima poželeli brz oporavak i podržali njegov povratak svakodnevnim aktivnostima. Posle izlaska iz bolnice, Vasić je odlučio da se posveti nastupima, ali i da nađe vreme za sebe i opuštanje u prirodi.

Podsetimo, pevač je prethodno izjavio da je želeo da ostane nekoliko dana u bolnici kako bi se odmorio i sabrao misli, što je i potvrdio u razgovoru sa lekarima. Njegova iskrenost i otvorenost naišle su na razumevanje javnosti, a mnogi su mu uputili reči podrške.

Iako nije otkrio dalje planove, očigledno je da mu boravak na moru prija i predstavlja vid oporavka. Fanovi se nadaju da će uskoro ponovo uživati u njegovim nastupima širom Srbije.

Pročitaj još

U Trendu