Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali
Poznata pevačica Edita Aradinović podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu iskrenu i emotivnu priču o teškim momentima iz svoje prošlosti. U snimku koji je objavila, Edita se prisetila perioda kada se borila sa finansijskim problemima, dok joj je majka bila bolesna, a ona radila za svega 200 evra mesečno.
Uz video iz mladosti, pevačica je napisala: “Period kad mi je mama bila bolesna, ja radila za 200 evra i u dugovima do guše, a imala sve što mi treba, a najdraže su mi bile kafe u dvorištu gde sam odrasla, kao i pevanje Kokici mom koji je bio bebac, a sad dečkić koji je upisao i muzičku školu. Kako vreme leti.”
Njena objava izazvala je brojne reakcije i podršku fanova, koji su se prisetili koliko je Edita prošla trnovit put do uspeha. Iako je danas poznata širom regiona, pevačica ne krije koliko su joj iskustva iz prošlosti oblikovala pogled na život.
Osim što je trenutno u drugom stanju, Edita je otkrila još jednu veliku životnu promenu – započela je izgradnju luksuzne porodične kuće na Avali. Svesna izazova koji je očekuju, ona ne skriva uzbuđenje, ali ni smisao za humor tokom priprema i brojnih sastanaka.
“Danas je jedan od onih težih dana, međutim, imam toliko obaveza da nemam kad da mislim o tome kako se osećam. Možda u ovom procesu i vi meni budete od pomoći a možda i ja vama. I da biću naporna nekad, jer će ovaj proces trajati godinu dana ali biću zabavna obećavam”, poručila je Edita svojim pratiocima.