Connect with us

Estrada

Darko Lazić otvoreno o gubitku brata: Svako veče mi je ta slika pred očima

Pevač je u emisiji Amidži šou prvi put iskreno govorio o tragediji, otkrio kako se nosi sa bolom i pronašao mir na Hilandaru

Published

on

Foto Izvor:

Pevač je u emisiji Amidži šou prvi put iskreno govorio o tragediji, otkrio kako se nosi sa bolom i pronašao mir na Hilandaru

Folk pevač Darko Lazić prvi put je javno progovorio o gubitku svog brata Dragana, koji je nastradao u saobraćajnoj nesreći 11. marta ove godine. U emotivnoj ispovesti u emisiji “Amidži šou” na TV Pink, Darko je podelio kako izgleda suočavanje sa svakodnevnim bolom i pokušaj da pronađe mir nakon velike porodične tragedije.

Na pitanje voditelja Ognjena Amidžića kako se oseća, Lazić nije krio emocije: „Iskreno, ne znam šta bih odgovorio. Kažem super, ali samo ja znam kakav bol nosim na sebi. Svaki dan prolazim pored njegove kuće i imam osećaj da će da se pojavi. Nisam još uvek svestan, ne mogu da pustim to, a znam da moram. To je najteži deo.”

Pevač je opisao i poslednje trenutke koje je proveo sa Draganom. Kobnog dana, bili su deo veće grupe prijatelja koji su se vozili zajedno. „Ceo dan smo se vozili, niko nije pio. Dan pre toga mi je rekao: ‘Hvala ti što se ponovo družimo.’ Tih poslednjih meseci smo postali nerazdvojni. Prvo je stao njegov drugar, držao ga je na rukama zadnjih sekundi. Zadnje reči su mu bile: ‘Ne mogu da dišem.’ Mi smo došli posle par minuta, ništa nismo mogli da uradimo.”

Lazić je istakao da mu je poseban mir donela poseta manastiru Hilandar, gde su mu, kako kaže, “otvorili oči” i pomogli da nađe snagu u teškim trenucima. Iako je tragedija ostavila dubok trag, pevač naglašava da mu je boravak na svetom mestu bio preko potreban i da planira da ga ponovo poseti kako bi nastavio da pronalazi mir.

Ova potresna ispovest naišla je na veliko razumevanje i podršku javnosti, dok je Darko Lazić još jednom pokazao iskrenost i snagu suočavanja sa ličnom tragedijom.

Svet

Nikola Pelc iznenadila objavom sa Bruklinom Bekamom: Pokazala intimne fotografije iz doma

Glumica je na Instagramu podelila snimak sa kućnim ljubimcem, a u pozadini su osvanule crno-bele slike sa suprugom

Published

on

By

Glumica je na Instagramu podelila snimak sa kućnim ljubimcem, a u pozadini su osvanule crno-bele slike sa suprugom

Američka glumica Nikola Pelc ponovo je privukla pažnju javnosti objavom na svom Instagram profilu. U kratkom snimku iz porodičnog doma prikazala je svog psa, ali ono što je posebno zaintrigiralo pratioce jesu uokvirene crno-bele fotografije na kojima pozira sa suprugom Bruklinom Bekamom. Na fotografijama je Nikola bez gornjeg dela odeće, dok je Bruklin grli, što je izazvalo lavinu komentara na društvenim mrežama.

Iako nije poznato da li je objava bila s namerom ili slučajna, mnogi korisnici društvenih mreža smatraju da je u pitanju nova provokacija prema porodici Bekam, sa kojom Nikola i Bruklin navodno nisu u dobrim odnosima već duže vreme. Objavljivanje ovog snimka usledilo je neposredno nakon Dana očeva, kada je Bruklin izostao iz javnih čestitki ocu Dejvidu Bekamu, dok su Dejvid i Viktorija na svojim profilima podelili porodične fotografije na kojima je prisutan i njihov najstariji sin.

Od početka godine javnost prati tenzije između Bruklina i njegovih roditelja. Bruklin je ranije izneo detalje o razdoru u porodici, ističući da se osećao kontrolisanim i da trenutno ne komunicira sa njima. Iako je zamolio roditelje da ga ne pominju u svojim objavama, Dejvid i Viktorija su nastavili sa porodičnim fotografijama na društvenim mrežama.

Nikolina najnovija objava dodatno je rasplamsala priče o zategnutim odnosima u poznatoj porodici, a reakcije fanova i medija ne prestaju.

Pročitaj još

Estrada

Ava Gardner i Bekim Fehmiu: Susret holivudske dive i jugoslovenskog šarmera otkriva nepoznate detalje

Legendarna Ava Gardner snimala je sa Bekimom Fehmiuom u Beču, dok su njeni privatni izbori šokirali Holivud

Published

on

By

Legendarna Ava Gardner snimala je sa Bekimom Fehmiuom u Beču, dok su njeni privatni izbori šokirali Holivud

Bekim Fehmiu, jedan od najpoznatijih jugoslovenskih glumaca, ostavio je snažan utisak ne samo na regionalnu, već i na svetsku filmsku scenu. Na snimanju filma “Dozvola za ubistvo” u Beču, partnerka mu je bila holivudska ikona Ava Gardner, što je izazvalo veliku pažnju u medijima tog vremena. Ava je lično zahtevala da Fehmiu tumači njenog supruga u filmu, jer ju je njegov izgled na fotografiji podsetio na prijatelja Če Gevaru.

Fehmiu je bio poznat i po svom moralnom integritetu – povukao se iz glume 1987. godine u znak protesta zbog političkih pritisaka na albansku zajednicu na Kosovu. Iako je briljirao ulogama, posebno u filmu “Skupljači perja”, privatni život njegove koleginice Ave Gardner bio je jednako buran kao i njena karijera.

Gardnerova, koja je slovila za jednu od najlepših žena Holivuda, proživela je tri braka – sa Mikijem Runijem, Artijem Šouom i na kraju sa Frenkom Sinatrom. Njena veza sa Sinatrom izazvala je skandal, jer je on zbog nje napustio suprugu Nensi. Njihov brak bio je prožet strašću, ali i brojnim konfliktima, dramatičnim raskidima i emotivnim usponima i padovima. Ava je tokom braka sa Sinatrom nekoliko puta prekinula trudnoću, smatrajući da nisu spremni za decu zbog stila života koji su vodili.

Iako su je povezivali sa poznatim ličnostima poput Hauarda Hjuza i Ernesta Hemingveja, Ava je kasnije izjavila da je najviše sreće pronašla uz Sinatru. Nakon povlačenja iz javnosti, živela je tiho u Španiji i preminula u Londonu 1990. godine, ostavivši za sobom neizbrisiv trag u filmskoj industriji.

Pročitaj još

Estrada

Doris Bizetić otvorila dušu o borbi sa bolešću: Najponosnija sam što hodam

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Published

on

By

Pevačica se prisetila teških trenutaka nakon porođaja i otkrila kroz šta je sve prošla u borbi sa multipla sklerozom

Doris Bizetić, poznata pevačica i ćerka Borisa Bizetića, ponovo je u centru pažnje javnosti zbog emotivnog svedočenja o svojoj borbi sa multipla sklerozom. U intervjuima za domaće medije, Doris je podelila potresne detalje o periodu nakon rođenja ćerke Anabele, kada su se pojavili prvi simptomi bolesti.

Pevačica je ispričala da je nakon porođaja počela da oseća slabost, a stanje se pogoršalo tokom leta 2011. godine, kada se jednog jutra probudila gotovo potpuno bez vida na jednom oku. Odmah se obratila lekarima, ali dijagnoza nije bila jasna sve do dve godine kasnije, kada je nakon brojnih pregleda konačno potvrđeno da boluje od multipla skleroze.

“Ponekad mi se tresu ruke, cimne mi se koleno, ali sam to krila… Sada želim da probudim svest kod ljudi da se i sa multipla sklerozom može živeti i misliti pozitivno”, rekla je Doris u jednom od ranijih intervjua. Ona je istakla da je tokom dve godine išla na kontrole i preglede, dok su lekari sumnjali na različite bolesti, sve dok analiza tečnosti iz kičme nije potvrdila dijagnozu.

Doris je posebno naglasila na šta je najponosnija: “Najponosnija sam na to što još hodam. Ljudi sa ovom bolešću najčešće završe u invalidskim kolicima. Ja još hodam!” Dodala je da se trudi da ćerki pruži srećno detinjstvo uprkos svakodnevnim izazovima koje donosi bolest.

Njena iskrena ispovest naišla je na podršku javnosti, a mnogi su pohvalili njenu hrabrost i optimizam u teškim trenucima.

Pročitaj još

U Trendu