Connect with us

Estrada

Asmin Durdžić otvoreno o vezi sa Stanijom Dobrojević: Otkrio nepoznate detalje

U razgovoru sa Mikijem Dudićem, Asmin podelio iskustva iz veze sa Stanijom i govorio o tenzijama i izazovima

Published

on

Foto Izvor:

U razgovoru sa Mikijem Dudićem, Asmin podelio iskustva iz veze sa Stanijom i govorio o tenzijama i izazovima

Asmin Durdžić ponovo je privukao pažnju gledalaca rijalitija svojim iskrenim izjavama o vezi sa Stanijom Dobrojević. U razgovoru sa Mikijem Dudićem, Asmin je izneo svoja osećanja i otkrio da je tokom njihove veze bio izložen velikom pritisku, ali i da nije naišao na očekivanu podršku.

Tokom emisije, Asmin je istakao da je uvek štitio Staniju, ali da se nije osećao poštovanim kao muškarac. Govoreći o atmosferi koja je vladala, priznao je da je bio spreman da reaguje burno u određenim situacijama, što je dovodilo do ozbiljnih tenzija. “Nikad nije stala uz mene! Mogao sam fasovati zatvor više puta. Nema kome nisam pretio, bio spreman da ubijem”, rekao je Asmin, naglašavajući koliko mu je bilo teško tokom tog perioda.

Miki Dudić je na to dodao svoje viđenje odnosa među učesnicima, istakavši da su ženske sujete često izražene i da to doprinosi konfliktima. U razgovoru se uključio i Uroš, koji je rekao: “Da nije bilo Stanije ne bi bilo ni vas”, a Asmin je odgovorio da je Stanija sebe uzdizala dok je njega gurala u propast.

Video-prilog sa kompletnim razgovorom dostupan je na zvaničnom YouTube kanalu rijalitija Elita 9, gde gledaoci mogu čuti sve detalje iz prve ruke. Ova izjava izazvala je brojne komentare među fanovima, koji i dalje prate dešavanja među učesnicima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Milena Kačavenda i Anđelo Ranković u žestokom sukobu tokom podele budžeta

Rasprava između Kačavende i Rankovića izazvala buru u Beloj kući, pale teške reči pred kamerama

Published

on

By

Rasprava između Kačavende i Rankovića izazvala buru u Beloj kući, pale teške reči pred kamerama

Milena Kačavenda i Anđelo Ranković ponovo su dospeli u centar pažnje javnosti nakon burnog sukoba tokom podele budžeta u rijalitiju. Tokom emisije na televiziji Pink, Anđelo je dodelio mali budžet Mileni, što je bio povod za seriju međusobnih uvreda i optužbi pred ostalim učesnicima.

Svađa je započela kada je Anđelo kritikovao Milenino ponašanje, a ona mu nije ostala dužna, uzvraćajući oštrim rečima. “Ti nisi normalan, imaš ozbiljan problem u glavi”, poručio je Ranković, na šta je Kačavenda odgovorila: “Ovde si mi psihijatar, a u sedmici si mi bio ginekolog”. Rasprava se nastavila optužbama o međusobnim odnosima i prošlim postupcima u rijalitiju.

Milena je iznela niz ličnih komentara na Anđelov račun, dok je on uzvratio podsećanjem na ranija prijateljstva i ponašanje u kući. “Ti si ove sezone dokazala da nikome nisi prijatelj, ovog dečka si gledala kao sina, ova devojka ti je bila prijateljica”, rekao je Anđelo.

Tokom žučne razmene, u raspravu se uključila i Sofija, koja je takođe uputila komentar Mileni. Svađa je izazvala različite reakcije među ostalim učesnicima, ali i među gledaocima koji su pratili program uživo.

Ova situacija je još jednom pokazala koliko su odnosi među učesnicima napeti i koliko malo je potrebno da dođe do otvorenih sukoba pred kamerama.

Elita 9: Skandalozna svađa Kačavende i Anđela trese Belu kuću, pljušte uvrede – 22.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Aleksandra Jakšić otkrila razloge za tužbu protiv Milene Kačavende i Dače

Nakon izlaska iz Elite 9, Aleksandra je sumirala sukobe i najavila konkretne poteze

Published

on

By

Nakon izlaska iz Elite 9, Aleksandra je sumirala sukobe i najavila konkretne poteze

Aleksandra Jakšić, koja je rano jutros napustila rijaliti Elita 9 nakon glasanja publike, otvoreno je govorila o svojim sukobima i budućim planovima u razgovoru za Pink.rs. Poseban akcenat stavila je na konflikt sa Milenom Kačavendom, ističući da nije promenila mišljenje o njoj još od ulaska u Belu kuću, te da su se tenzije dodatno pojačale tokom boravka.

“Nikada nikoga nisam tužila, ali mislim da ću napraviti presedan, pa ću tužiti Milenu, kao i Daču. Oni su izneli gomilu laži o mom životu, a dobila sam još neke informacije. Biće poveće tužbe, sa više tačaka”, izjavila je Aleksandra. Pojasnila je i da su se neistinite priče najviše ticale njenog privatnog života i porodice, što je posebno naglasila tokom intervjua.

Takođe, dotakla se i svog odnosa sa Markom Janjuševićem Janjušem, koji je često bio predmet komentarisanja u samom rijalitiju. Jakšićeva je istakla da nije planirala ljubavnu vezu sa njim, već da je njihov odnos bio deo njene strategije usmerene na razdvajanje drugih učesnika i formiranje novih prijateljstava u kući. “Janjuš je bio prvi udarac koji sam zadala, nisam planirala vezu, ali smo na kraju postali prijatelji”, rekla je Aleksandra.

Jakšićeva je jasno stavila do znanja da ostaje pri svojim stavovima i najavila rešavanje sukoba pravnim putem, dok su tenzije iz Elite 9 i dalje tema komentarisanja među fanovima.

Pročitaj još

Estrada

Slavica Rokvić otkrila svoj doručak: Tradicionalni specijaliteti na meniju u prirodi

Pevačica je na Instagramu pokazala bogat obrok, pratioci su iznenađeni njenom formom i pristupom ishrani

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu pokazala bogat obrok, pratioci su iznenađeni njenom formom i pristupom ishrani

Slavica Rokvić, poznata pevačica i dama kojoj godine ne predstavljaju prepreku za dobar izgled, ponovo je privukla pažnju svojih pratilaca na Instagramu. Ovog puta, odlučila je da sa javnošću podeli detalje svog jutarnjeg menija i pokaže da do vitke linije ne dolazi samo uz pomoć strogih dijeta.

Na fotografiji koju je objavila vidi se tradicionalan doručak koji je pripremila u prirodi, a uz opuštenu poruku „Bosanski doručak usred Košutnjaka. Domaća jaja, basa, slaninica, organska zelena salata, kukuruz, jutro”, Slavica je svojim pratiocima otkrila šta joj se nalazi na tanjiru. Ovakav bogat doručak, koji uključuje jaja, slaninu, specifičan sir basu, organsku zelenu salatu i kukuruz, izazvao je pozitivne reakcije i brojne komentare među njenim fanovima.

Slavica je poznata po tome što redovno trenira i vodi računa o svom izgledu, a na Instagramu često objavljuje i snimke iz teretane. Nedavno je podelila video sa treninga, uz iskrenu poruku: „Deo današnje treninga, verujte nije lako, red greške, nestabilnosti, pa red dobrog pokreta. Ipak, ništa bez treninga snage. Kad se od muke smejem i veoma važan momenat vežbe, šiškama dotaći pod. Ne moraš znati sve da bi krenula, dovoljno je da se pomeriš. Greške nisu kraj puta, one su dokaz da se krećeš. Pokreni se”.

Fanovi su i ovog puta pohvalili Slavicu na autentičnosti i motivaciji koju pruža, a njene objave redovno inspirišu ljude koji je prate.

Pročitaj još

U Trendu