Estrada

Aleksandra Prijović i Ljuba Perućica: raskid, priznanje i kraj jedne ljubavi

Pevačica i njen bivši partner otvoreno progovorili o razlozima raskida, bez zadrške o prošlosti

Published

on

Foto Izvor: Pink.rs

Pevačica i njen bivši partner otvoreno progovorili o razlozima raskida, bez zadrške o prošlosti

Aleksandra Prijović i Ljuba Perućica, poznati pevački par, proveli su dve godine zajedno, ali njihova veza nije opstala. Iako su mediji dugo nagađali o uzrocima raskida, Perućica je u javnom istupu otkrio da je bio neveran i time stavio tačku na glasine koje su pratile ovaj odnos. Kako je sam rekao u intervjuu, njih dvoje su se rastali i nastavili svako svojim putem, ali su uvek ostali profesionalni kad bi se sreli na zajedničkim događajima ili proslavama.

“Ne, nikada nismo bili u lošim odnosima. Tačno je da sam je varao. Nakon raskida svako je krenuo svojim putem, razišli smo se, ali kad god smo se videli na nekoj proslavi ili snimanju, uvek smo se javili jedno drugom. Nikada nismo imali potpuni prekid da ne pričamo i slično”, izjavio je Perućica.

On je pojasnio da prevara nije bila razlog raskida, već je Aleksandra tek kasnije saznala za njegovo neverstvo. “Nikada me nije uhvatila u prevari. Kasnije je čula da sam jednom bio neveran. Posle toga mi je rekla: ‘Budi ubuduće pametan i nemoj to da radiš'”, dodao je pevač.

Na pitanje da li je i on bio prevaren, Perućica je ostao zagonetan, navodeći da ne zna i ne želi da komentariše tuđi život. “Ja sam svoj greh priznao, neka prizna i ona svoj. Čak i da znam, nikada ne bih govorio o tome, najiskrenije. Za sebe mogu da kažem, za druge ne”, zaključio je.

Ova priča je sada daleka prošlost, a oboje su nastavili sa svojim životima i karijerama, gradeći nove domove i porodice.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U Trendu

Exit mobile version