Connect with us

Domaće

SAD produžile licencu NIS-u i MOL-u do 1. jula, Saks ocenjuje sankcije nezakonitim

Američka kancelarija OFAC omogućila nastavak rada NIS-u do 1. jula, dok Džefri Saks ističe da sankcije nemaju osnovu u međunarodnom pravu

Published

on

Foto Izvor: Pixabay / Satyaprem

Američka kancelarija OFAC omogućila nastavak rada NIS-u do 1. jula, dok Džefri Saks ističe da sankcije nemaju osnovu u međunarodnom pravu

Naftna industrija Srbije (NIS), kompanija sa većinskim ruskim vlasništvom, dobila je produženje operativne licence od strane Kancelarije za kontrolu strane imovine Ministarstva finansija SAD (OFAC) do 1. jula, omogućivši nastavak prerade sirove nafte i redovne poslovne aktivnosti. Pored toga, mađarskoj kompaniji MOL produžena je licenca za pregovore o kupovini ruskog udela u NIS-u takođe do 1. jula, dok su prethodne licence važile do 16. juna.

Džefri Saks, ekonomista i profesor sa Kolumbija univerziteta, izjavio je da su američke sankcije protiv NIS-a nezakonite i jednostrane, naglašavajući da Sjedinjene Američke Države ne bi trebalo da određuju Srbiji sa kim će sarađivati. „Ja smatram da su američke sankcije naprosto nezakonite. Zakonite sankcije znače da su se u Savetu bezbednosti UN složili oko paketa sankcija. Ali rekao bih da jedna zemlja ne može ili ne bi trebalo da maltretira druge zemlje. SAD ne bi trebalo da budu u poziciji da kažu Srbiji da ne može da sarađuje sa Rusijom. To je suludo“, rekao je Saks.

Saks je istakao da SAD, koristeći ulogu dolara u međunarodnom finansijskom sistemu, vrše pritisak na druge države, uključujući blokadu banaka i otežavanje ekonomskih aktivnosti zemljama koje pokušavaju da zaobiđu sankcije. “SAD imaju izvesnu praktičnu moć nad drugim zemljama da sprovode ono što je inače nezakonito sa međunarodne tačke gledišta”, naveo je Saks.

Povodom navoda da američka administracija smatra kako bi izlazak ruskog kapitala iz vlasničke strukture NIS-a mogao biti rešenje, Saks je naglasio da nijedna država ne treba da diktira uslove sporazuma između drugih zemalja. “Ponoviću još jednom – ne verujem u jednostrane sankcije SAD. Kad god mogu, govorim svojoj zemlji da je kontraproduktivno za SAD da pokušavaju da naređuju ostatku sveta. To nisu američka posla. Amerika treba da se bavi svojim poslovima, a ne odnosima između Srbije i Rusije, i tačka”, poručio je.

Na pitanje da li Srbija ima izbora u aktuelnoj situaciji, Saks je odgovorio da ima i da bi trebalo da insistira na poštovanju međunarodnog prava kroz institucije Ujedinjenih nacija. “Važno je da preko Generalne skupštine Ujedinjenih nacija ili Saveta bezbednosti i u praktičnom smislu kaže svakoj zemlji da se ponaša u skladu sa međunarodnim pravilima i da ne naređuje drugim zemljama. To je osnovni princip multipolarnog sveta. Zbog njega bismo bili bezbedniji, a sasvim sigurno i razvijeniji”, rekao je.

Saks je dodao da trgovina između država treba da bude obostrano korisna i ne sme se koristiti kao sredstvo političkog pritiska. “Kao ekonomista, znam da je trgovina između Srbije i Rusije, ili trgovina između Srbije i Kine, obostrano korisna aktivnost. Ali u mojoj zemlji, nažalost, trgovački portfelj su preuzeli vojni stratezi, a ne ekonomisti. Tako se odjednom trgovina posmatra kao oružje, kao neka vrsta pretnje, kao neka vrsta poluge, ne kao korisna razmena, već kao nešto što se nameće drugoj zemlji”, zaključio je Saks.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Domaće

ACI Europe upozorava na kašnjenja zbog EES sistema, putnici čekaju satima na granici

Novi digitalni sistem granične kontrole izazvao je ozbiljna zadržavanja, dok Wizz Air savetuje dolazak na aerodrom tri sata ranije

Published

on

By

Novi digitalni sistem granične kontrole izazvao je ozbiljna zadržavanja, dok Wizz Air savetuje dolazak na aerodrom tri sata ranije

ACI Europe, udruženje koje zastupa evropske aerodrome pred institucijama Evropske unije, saopštilo je da novi digitalni sistem ulaska i izlaska (EES) izaziva ozbiljne probleme, sa kašnjenjima zbog kojih su putnici prinuđeni da satima čekaju na granicama. Predsednik ACI Europe, Štefan Šulte, upozorio je da je zbog implementacije ovog sistema tokom letnje sezone industrija suočena sa neizvesnošću i ozbiljnim izazovima, navodeći da putnici u špicevima čekaju satima u redovima i da ne zna kako će se situacija razvijati sa očekivanim porastom saobraćaja u narednim nedeljama.

Evropska unija je početkom godine uvela EES, obavezujući putnike izvan EU da registruju biometrijske podatke – uključujući skeniranje lica i otiske prstiju – pri svakom prelasku granice Šengenske zone. U nekim zemljama sistem funkcioniše bez teškoća, ali u velikom broju vazdušnih luka zabeležena su ozbiljna kašnjenja. U aprilu su neki putnici na letovima sa milanskih aerodroma Bergamo i Linate za Mančester zakasnili na let zbog zastoja na pasoškoj kontroli, dok je ranije ovog meseca na aerodromu u Atini više desetina putnika kompanije Ryanair ostalo bez leta za London Luton zbog gužvi na graničnoj kontroli i dodatnih zahteva u proceduri obrade podataka.

Šulte je na industrijskom skupu u Pragu izjavio: „Putnici u špicevima čekaju u redovima satima. Zaista ne znam kako ćemo uspeti da se izborimo sa situacijom u narednim nedeljama, kada se očekuje dodatni porast saobraćaja.” On je političarima poručio da „prestanu da se pretvaraju kako EES funkcioniše sasvim u redu, jer to nije istina”.

Zbog novih procedura, avio-kompanija Wizz Air savetovala je britanskim turistima da dolaze na evropske aerodrome čak tri sata pre planiranog povratka kući. U Grčkoj je ministarka turizma Olga Kefalogijani izjavila da ne želi da posetioci budu opterećeni birokratskim procedurama, obećavši da britanski putnici tokom ovog leta neće biti podvrgnuti biometrijskim proverama, ali je grčko Ministarstvo spoljnih poslova kasnije osporilo postojanje izuzeća od pravila. Takođe, pojavile su se informacije da Portugal i Italija razmatraju izuzeće za državljane Velike Britanije, što je Evropska komisija demantovala.

ACI Europe insistira na hitnom preispitivanju i fleksibilnosti u primeni EES-a, kako bi granične službe imale mogućnost da suspenduju sistem kada je to potrebno radi izbegavanja daljeg haosa. „Ovde je reč o pokazivanju elementarnog poštovanja i pristojnosti prema ljudima koji su odlučili da putuju u EU, ali i o očuvanju naše reputacije kao gostoljubive i efikasne destinacije”, naglasio je Šulte.

Pročitaj još

Domaće

Heineken menja direktora, akcije porasle 3 odsto na najviši nivo od marta

Kompanija sprovodi plan ukidanja 6.000 radnih mesta, novo rukovodstvo preuzima funkciju 1. oktobra

Published

on

By

Kompanija sprovodi plan ukidanja 6.000 radnih mesta, novo rukovodstvo preuzima funkciju 1. oktobra

Drugi najveći proizvođač piva na svetu, Heineken, imenovao je Brazilca Rafaela Oliveiru za predsednika uprave i glavnog izvršnog direktora, čime je prvi put u istoriji kompanije direktor izabran van njenih redova. Oliveira, koji trenutno vodi JDE Peet’s, preuzeće novu funkciju 1. oktobra sa četvorogodišnjim mandatom. Nakon objave ove odluke, akcije kompanije porasle su oko tri odsto, dostigavši najviši nivo od marta.

Kako je saopštio upravni odbor, izbor Oliveire usledio je nakon rigorozne međunarodne potrage. „Posle rigorozne globalne potrage, nadzorni odbor je jednoglasno izabrao Rafu zbog njegove jedinstvene kombinacije strateške vizije, operativnog iskustva i finansijskog znanja“, navodi se u saopštenju kompanije. Investitori su mesecima čekali odluku, jer je prethodni direktor Dolf van den Brink u januaru neočekivano najavio odlazak, a od početka juna kompanija je bila bez izvršnog direktora.

Oliveira će se suočiti sa izazovom sprovođenja plana ukidanja oko 6.000 radnih mesta, zaustavljanja usporavanja prodaje u uslovima pada globalne potrošnje piva i povećanja prinosa za akcionare kako bi sustigao najvećeg konkurenta, Anheuser-Busch InBev. Sektor piva suočen je sa promenom navika potrošača, rastućim troškovima života, zabrinutošću zbog zdravstvenih posledica konzumiranja alkohola, ali i pojavom novih izazova kao što su lekovi za mršavljenje za koje analitičari smatraju da mogu uticati na smanjenje konzumacije alkoholnih pića.

„Uveren sam da ćemo ubrzati rast, povećati produktivnost i prilagoditi Heineken budućnosti, osvajajući srca potrošača širom sveta“, izjavio je Oliveira. On ima više od dvadeset godina iskustva u sektoru robe široke potrošnje, uključujući rukovodeće pozicije u kompanijama Kraft Heinz i JDE Peet’s, gde je za manje od godinu i po dana uspeo da promeni strategiju i popravi poslovne rezultate.

Međutim, njegov izbor nosi određeni rizik, jer Oliveira nema iskustva u pivarskoj i alkoholnoj industriji, što analitičari vide kao dodatni izazov. „Kao čovek koji dolazi izvan pivarske industrije i izvan Heinekena, moraće mnogo toga da dokaže“, ocenili su stručnjaci banke ING.

Pročitaj još

Domaće

Proizvođači električnih automobila u EU ostvarili rast prodaje od 43 odsto na 203.417 vozila u maju

Tržišni udeo električnih vozila porastao sa 15,3 na 20 odsto, dok tradicionalni pogoni beleže pad

Published

on

By

Tržišni udeo električnih vozila porastao sa 15,3 na 20 odsto, dok tradicionalni pogoni beleže pad

Broj novih električnih automobila registrovanih u Evropskoj uniji tokom maja dostigao je 203.417, što predstavlja rast od 43 odsto u poređenju sa istim mesecom prethodne godine, prema podacima Evropskog udruženja proizvođača automobila (ACEA). Ukupan broj registrovanih novih vozila svih pogona povećan je za 3,2 odsto, na 955.013 prodatih vozila.

U istom periodu, prodaja automobila sa motorima na unutrašnje sagorevanje zabeležila je pad od oko 20 odsto, sa 210.383 prodatih benzinskih i 69.482 dizel vozila. Hibridni automobili su zabeležili blagi rast, dok je tržišni udeo električnih vozila porastao sa 15,3 na 20 odsto.

Rast prodaje električnih automobila najizraženiji je u Italiji (7,6 odsto), Francuskoj (3,7 odsto) i Nemačkoj (0,1 odsto), dok je u Španiji zabeležen pad od 0,8 procenata. Među vodećim proizvođačima u EU, pad prodaje u maju zabeležili su Folksvagen (3,6 odsto), Stelantis (2,6 odsto) i Reno (1,3 odsto). S druge strane, BMW je ostvario rast od 3,7 odsto, a Mercedes-Benz 0,7 odsto.

Kineske kompanije BYD, SAIC Motor, Chery Automobile i Leapmotor povećale su svoj tržišni udeo na 2,1 odsto, što je dvostruko više u odnosu na prethodnu godinu. Tesla je zabeležila tržišni udeo od 1,9 odsto, uz blagi oporavak prodaje na evropskom tržištu.

U ovoj godini ukupan broj novih putničkih vozila u EU iznosi približno 4,75 miliona, što predstavlja rast od 4 odsto u odnosu na prošlu godinu.

Pročitaj još

U Trendu