Connect with us

Estrada

Milanka Milisav odgovorila Janjušu na prozivke: Stanija je institucija među rijaliti učesnicima

Nakon oštrih reči Marka Janjuševića Janjuša u rijalitiju, Stanijina verna obožavateljka Milanka poslala mu jasnu poruku

Published

on

Foto Izvor:

Nakon oštrih reči Marka Janjuševića Janjuša u rijalitiju, Stanijina verna obožavateljka Milanka poslala mu jasnu poruku

Marko Janjušević Janjuš izazvao je buru u najnovijoj epizodi rijalitija “Elita” kada je tokom intervjua u “Šiša baru” izneo niz kritika na račun Stanije Dobrojević i njenih fanova, poznatih kao “gladijatori”. Među njima se posebno našla Milanka Milisav, Stanijina istaknuta obožavateljka, koja je ranije poznata po tome što je opremila kuhinju Staniji.

Janjuš je u emisiji otvoreno komentarisao Stanijino ponašanje, ali i odnos sa njenom podrškom, ne štedeći reči: “Sve me foliranti iritiraju, njeno ponašanje i tok rijalitija mi deluje da je folirant. Šta su mislile ona i Milanka da će Janjuš da im ćuti? Ja sam ovde krv i znoj prolio da bi ona došla na dva meseca da mi j*be mozak sa Milankom? Ko je ona koja slika d*peta i s*se da mene naziva slučajem i kerom? Ona našla meni da priča da je neko i nešto, ima li ovaj narod i oči? Milanku i Daneta mi dajte lično da ih upoznam, samo želim da ih vidim”, rekao je Janjuš.

Ubrzo nakon emitovanja, kontaktirana je i Milanka, koja je kroz kratak komentar jasno stavila do znanja šta misli o Janjuševim rečima. “Šta reći za nebitnu osobu? Sam je rekao sve o sebi, neka ga je sram i stid, on obraza nema! Znate šta je Stanija za sve njih tamo? Institucija… Ona pa stotinu mesta prazno”, poručila je Milanka, ostajući dosledna u podršci svojoj mezimici.

Sukob između Janjuša i Stanijinih fanova na društvenim mrežama i dalje je aktuelan, a komentari podrške Staniji i Milanki ne prestaju da pristižu. Ova rasprava dodatno je podgrejala atmosferu u rijalitiju, a gledaoci sa nestrpljenjem prate dalji razvoj događaja.

Elita 9: Janjuš se posprdao sa Sofijom zbog afere s Danetom, pa urnisao Staniju – 11.05.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Bred Pit dobio važnu pravnu bitku protiv Anđeline Džoli: Sud naredio saslušanja u Londonu

Sud u Kaliforniji prihvatio zahtev Pitovog tima, članovi Stoli grupe biće ispitani do kraja septembra

Published

on

By

Sud u Kaliforniji prihvatio zahtev Pitovog tima, članovi Stoli grupe biće ispitani do kraja septembra

Bred Pit, holivudski glumac, ostvario je značajnu pobedu u sudskom sporu sa bivšom suprugom Anđelinom Džoli, vezanom za poznatu vinariju ‘Chateau Miraval’. Prema informacijama do kojih su došli strani mediji, nadležni sud u Kaliforniji prihvatio je zahtev Pitovog pravnog tima i doneo odluku da se moraju uzeti iskazi članova kompanije Stoli grupa, koja je povezana sa prodajom vinarije.

Dokumenti do kojih je došao magazin ‘People’ otkrivaju da je sud naredio saslušanja najvažnijih predstavnika vinskog ogranka Stoli grupe, među kojima je i Aleksej Olijnik. Ova saslušanja, kao i ispitivanje lica iz firme Nouvel LLC, koja je bila vlasništvo Anđeline Džoli, biće održana u Londonu, a krajnji rok za njihovo obavljanje je 30. septembar.

Bred Pit je tvrdio da investitori Stoli grupe imaju ključne informacije o načinu na koji je Džoli 2021. godine prodala svoj deo vinarije kompaniji ‘Tenute del Mondo’, koja je deo Stoli grupe. Sudska dokumentacija iz juna pokazuje da je ovo ispitivanje sada postalo obavezno.

Ročište povodom zahteva da se Juri Šefler, jedan od čelnih ljudi Stoli grupe, primora na davanje iskaza zakazano je za 8. jul.

Izvor blizak Bred Pitu za strane medije je naveo da ova odluka predstavlja još jedan važan korak ka transparentnosti u ovom složenom pravnom procesu. Očekuje se da će uzimanje iskaza doprineti rasvetljavanju svih okolnosti vezanih za spornu prodaju vinarije.

Ova sudska odluka označava novu fazu u višegodišnjem sporu slavnog para, koji se vodi oko vlasništva i prodaje jednog od najpoznatijih imanja u Francuskoj.

Pročitaj još

Estrada

Jelena Radanović objavila poslednju prepisu sa Markom Pantićem: Emotivni oproštaj na Instagramu

Novinar i voditelj Marko Pantić preminuo iznenada, porodica i prijatelji potreseni gubitkom

Published

on

By

Novinar i voditelj Marko Pantić preminuo iznenada, porodica i prijatelji potreseni gubitkom

Jelena Radanović, supruga pevača Slobe Radanovića, podelila je na svom Instagram profilu emotivnu poruku povodom iznenadne smrti novinara i voditelja Marka Pantića, poznatog kao Ludo Pero. Pantić je preminuo 26. juna u Beogradu, a vest o njegovoj preranoj smrti duboko je pogodila njegovu porodicu, prijatelje i brojne kolege iz sveta medija.

Jelena je otkrila da je neposredno pre tragičnog događaja imala poslednju prepisku sa Markom, u kojoj joj je on poslao snimak Slobe Radanovića sa koncerta. Njihov razgovor završio se kratkom razmenom poruka, nakon čega je usledila tužna vest.

“Poslednji snimak koji si napravio bio je Slobin, poslednja poruka koju si poslao bila je meni. I sledeće sekunde si samo otišao. Srećan put u Mir Perce”, napisala je Jelena u oproštajnoj objavi uz fotografiju prepiske.

Vest o smrti Marka Pantića izazvala je mnoštvo reakcija na društvenim mrežama, a javne ličnosti i kolege izražavaju saučešće njegovoj porodici. Pantić je ostavio značajan trag u novinarstvu i televizijskom voditeljstvu, a njegov rad i pristup poslu ostaju upamćeni među kolegama i publikom.

Kolege i prijatelji ističu da je Marko bio izuzetno posvećen poslu i uvek spreman da pomogne, a njegova iznenadna smrt ostavila je mnoge u šoku i neverici.

Pročitaj još

Estrada

Anđelka Prpić otputovala sa porodicom u Pariz: Porodične fotografije iz Diznilenda

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Published

on

By

Glumica je na Instagramu podelila trenutke sa suprugom i sinom, osmeh ne silazi sa lica

Poznata glumica Anđelka Prpić napravila je predah od svakodnevnih obaveza i sa suprugom Markom Žugićem i sinom Jakšom otputovala u Pariz. Na svom Instagram profilu podelila je niz fotografija sa ovog putovanja, a posebnu pažnju privukle su slike iz Diznilenda gde su zajedno uživali u porodičnim trenucima.

Anđelka je otkrila da vreme provodi u društvu najbližih, dok su se na fotografijama mogli videti osmesi i opuštena atmosfera. Glumica je nosila popularni rajf sa ušima Mini Maus, a u objavi je emotivno napisala: “Najmoji”.

Pored uživanja u Diznilendu, porodica je iskoristila priliku da proba lokalnu hranu i piće, što je Anđelka prikazala na svom Instagramu. Fanovi su u komentarima podržali njenu iskrenost i radost zbog porodičnog odmora.

Prpić je nedavno govorila o novoj fazi života, ističući da joj prija svakodnevica i promene koje je doživela. “Lepo mi je u mom životu, u mojoj svakodnevici”, izjavila je glumica, a potom slikovito opisala kako se nosi sa životnim izazovima.

“Divno je kad shvatiš da, bez obzira na to gde si skrenuo, imaš pravo da uključiš sva četiri žmigavca, da ubaciš u rikverc, da kreneš da izlaziš iz te uličice… Ima vozača koji će ti trubiti, jer su nervozni, ima i onih kojima nije teško da sačekaju, a u suštini, sve je do tebe”, rekla je Prpić. Za kraj je dodala i poruku optimizma: “Ako ti u ‘taj auto’ sedneš otvoren i rešen da vidiš lepšu stranu svega, onda te neće mnogo potresti ostali vozači. Kad si ti napet, onda te poremeti čak i obično odsustvo ljubaznosti. Sve kreće od nas.”

Pročitaj još

U Trendu