Connect with us

Estrada

Sandra Afrika otvoreno o novcu, ljubavi s Mikišom i novim pesmama

Pevačica u emisiji Premijera vikend specijal iskreno o finansijama, emotivnom životu i novim projektima

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica u emisiji Premijera vikend specijal iskreno o finansijama, emotivnom životu i novim projektima

Sandra Afrika gostovala je u emisiji ‘Premijera vikend specijal’ i bez zadrške govorila o privatnom i poslovnom životu. U razgovoru sa Nemanjom Vujičićem, pevačica je priznala da joj posla ne manjka, iako su mnoge njene kolege u poslednje vreme isticale suprotno.

“Ne žalim se, nastupa imam sve više i više”, izjavila je Sandra, dodajući da je uprkos umoru zadovoljna što je tražena na estradi. Kada je reč o finansijama, otkrila je da troši više nego što zaradi: “Ja sam mašina za trošenje novca. Koliko god da imam, ja to potrošim.”

U emisiji se dotakla i privatnog života, pa je na pitanje o bivšoj vezi sa Mikišom rekla: “Možda njega da pitaš. Sve je to sudbina. Mikiša je imao u mom životu zaslugu.” Priznala je da bi možda bilo lepo da su zajednički ulagali, ali da život nosi svoje. Sandra je potvrdila da je trenutno slobodna.

Na pitanje o stanju sa stanom, pevačica je kratko prokomentarisala da je zadovoljna i da se sve sređuje. Kada je reč o kafani, priznala je da je tu ostavila mnogo novca, pa su, kako navodi, neki pevači od toga mogli da kupe nekretnine.

Sandra Afrika je istakla da ulaganju u pesme ne pristupa sa štednjom i da svaki dinar ulaže u nove projekte. Nova pesma je već objavljena, a ostatak publika može očekivati uskoro.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Natalija Viljalba Angarita pronađena bez života u stanu u Bogoti: Detalji istrage otkriveni

Manekenka je pronađena u koferu, a istraga se fokusira na dvojicu stranih državljana koji su boravili u istoj zgradi

Published

on

By

Manekenka je pronađena u koferu, a istraga se fokusira na dvojicu stranih državljana koji su boravili u istoj zgradi

Manekenka i influenserka Natalija Viljalba Angarita (36) pronađena je mrtva u iznajmljenom stanu na sedmom spratu zgrade u prestižnom delu Bogote. Telo je otkriveno u koferu unutar tuš-kabine, dok je voda još uvek tekla, što je izazvalo sumnje istražitelja o pokušaju prikrivanja dokaza.

Prema informacijama iz istrage, glavnu pažnju tužilaštva privukla su dva strana državljana – jedan iz Sjedinjenih Američkih Država, drugi iz Velike Britanije. Američki državljanin je, prema evidenciji objekta, pratio Viljalbu tokom početka njenog boravka u stanu. Britanac je primećen na snimcima nadzornih kamera kako dan pre pronalaska tela nosi posteljinu u vešeraj zgrade.

Posebno interesantno za istražitelje jeste otkriće dva pasoša sa različitim prezimenima, ali istom fotografijom, što bi moglo biti ključno za rasvetljavanje slučaja. Telo je pronađeno nekoliko dana nakon poslednjeg viđenja, a istražitelji pretpostavljaju da je boravilo u stanu najmanje pet dana.

Vest o tragičnoj smrti poznate manekenke uznemirila je njene pratioce na društvenim mrežama, dok nadležni organi detaljno ispituju sve okolnosti događaja. Istraga je i dalje u toku i javnost čeka zvanične rezultate.

Signos de violencia y una ducha abierta: Los macabros detalles del caso Villalba


Pročitaj još

Estrada

Suzana Jovanović se vratila na scenu posle duže pauze: Dirljiv nastup na Tašmajdanu

Pevačica je prvi put nastupila nakon smrti supruga, publika je dočekala ovacijama na Festivalu Južnog vetra

Published

on

By

Pevačica je prvi put nastupila nakon smrti supruga, publika je dočekala ovacijama na Festivalu Južnog vetra

Suzana Jovanović napravila je svoj emotivni povratak na muzičku scenu tokom prve večeri Festivala Južnog vetra na Tašmajdanu. Posle gotovo tri decenije odsustva sa velikih koncerata, pevačica je ponovo stala pred publiku i to po prvi put nakon smrti supruga Saše Popovića, koji je preminuo pre godinu i četiri meseca.

Već sa prvim korakom na scenu, Suzanu je dočekao snažan aplauz i dugotrajne ovacije, a atmosfera na Tašmajdanu bila je ispunjena emocijama. Na licima publike, ali i same pevačice, jasno su se videli uzbuđenje i zahvalnost, dok je hiljade ljudi pevalo zajedno sa njom bezvremenske hitove poput „Poslaću ti ljubav“, „Nema kajanja“, „Ko me jednom prevari“ i „Rođeni u pravo vreme“.

Suzana nije morala mnogo da govori – muzika i podrška prisutnih govorili su dovoljno. Svojim nastupom pokazala je snagu i dostojanstvo, a publika joj je uzvratila toplinom i podrškom, potvrđujući da njene pesme i dalje zauzimaju posebno mesto u srcima mnogih.

Ovaj povratak na scenu bio je jedan od najemotivnijih trenutaka festivala i svakako događaj koji će se dugo pamtiti. Tašmajdan je te večeri pokazao koliku moć ima iskrena emocija i koliko publika ceni umetnike koji ostaju verni sebi i svojoj muzici.

Pročitaj još

Estrada

Sloba Radanović iznenadio publiku na Ušću: Nakon Tašmajdana, zapevao sa reperom Sajferom

Poznati pevač se pridružio Sajferu na bini tokom festivala Belgrade Music Week, publika ispratila nastup ovacijama

Published

on

By

Poznati pevač se pridružio Sajferu na bini tokom festivala Belgrade Music Week, publika ispratila nastup ovacijama

Beogradski muzički festival “Belgrade Music Week” priredio je publici pravo iznenađenje na Ušću, kada se na bini pojavio Sloba Radanović i udružio glas sa popularnim reperom Sajferom. Nakon što je pre samo dva sata nastupio na koncertu “Južnog vetra” na Tašmajdanu, Sloba je iskoristio priliku da se pridruži Sajferu na drugoj gradskoj lokaciji i dodatno zagreje atmosferu.

Adnan Nikšić, poznatiji kao Sajfer, jedan je od najpoznatijih bosanskohercegovačkih repera, a njegovo izvođenje na Ušću izazvalo je oduševljenje među mlađom publikom, koja je horski pevala njegove hitove. Posebno emotivan trenutak nastupio je kada se Sloba pridružio na sceni i izveo svoj dobro poznati hit, što je izazvalo ovacije i gromoglasan aplauz okupljenih.

Reper Sajfer je nedavno privukao pažnju javnosti i zbog lične ispovesti o periodu života kada je bio na ivici zakona. U emisiji “Amidži šou” otvoreno je govorio o svom iskustvu sa zakonom, ističući: “Bio sam malo u zatvoru, što kaže kolega, nisam slušao. Za ličnu upotrebu, a njima se učinilo puno. Meni je tada bila taman… Kažu pun gepek, nema veze. Sad sam u komercijalnom svetu i uživam i osećam se top. Takav je bio splet okolnosti. Uvek sam bio na ivici zakona, nije mi to ni prvi put, više puta sam bio privođen. Sloboda je neprocenjiva. Sada samo repujem o ljubavi, ženama i lepom životu. Nisam to nikada ni potencirao, kod nas na Balkanu ti odmah otkažu svi sponzori, a da sam negde u Americi, sa tom pričom bih imao jaču karijeru.”

Podsećanja radi, prošle godine je domaću javnost potresla vest da je na Sajfera pucano u Sarajevu, kada je zadobio povredu leve potkolenice. Tada je iz MUP-a Kantona Sarajevo potvrđeno da je bio na lekarskoj obradi, a okolnosti tog događaja su još uvek nepoznate.

Nastup Sajfera i Slobe na Ušću ostavio je snažan utisak na publiku, a snimci i fotografije sa događaja već su preplavili društvene mreže. Festival “Belgrade Music Week” tako je još jednom pokazao da može da spoji različite muzičke žanrove i izvođače na jednom mestu.

Pročitaj još

U Trendu