Connect with us

Estrada

Maja Odžaklijevska napustila centar Beograda i pronašla mir u svom seoskom domu

Pevačica godinama živela na Vračaru, a sada uživa u zelenilu i svakodnevnim radovima u bašti

Published

on

The Belgrade Spring 2026 pop and entertainment music festival was held at the MTS Hall, and this year marked a great anniversary, 65 years since the festival was founded. Festival zabavne i pop muzike Beogradsko prolece 2026 odrzan je u mts dvorani, a ove godine obelezen je veliki jubilej, 65 godina od nastanka festivala. F.S. - 24, April, 2026, Belgrade - The Belgrade Spring 2026 pop and entertainment music festival was held at the MTS Hall, and this year marked a great anniversary, 65 years since the festival was founded. Maja Odzaklijevska. Photo: F.S./ATAImages 24, april 2026, Beograd - Festival zabavne i pop muzike Beogradsko prolece 2026 odrzan je u mts dvorani, a ove godine obelezen je veliki jubilej, 65 godina od nastanka festivala. Photo: F.S./ATAImages

Pevačica godinama živela na Vračaru, a sada uživa u zelenilu i svakodnevnim radovima u bašti

Maja Odžaklijevska, poznata pevačica, odlučila je da gradski život zameni spokojem sela i sada uživa u svom novom domu okruženom prirodom. Nakon mnogo godina provedenih na Vračaru, Maja je pre nekoliko godina donela odluku da se preseli na selo, gde je pronašla svoj mir daleko od gradske buke i gužve.

Kako je ranije ispričala, preseljenje iz centra Beograda smatra jednom od najboljih odluka u životu. Na svom imanju ima prostranu kuću ušuškanu u zelenilu i cveću, a rad u bašti postao joj je svakodnevni hobi. “Mnogo mi prija što me bude razne ptice. Zašto bih ujutru slušala trube u gradu? I dok se nisam preselila, divila sam se Vesni Zmijanac kada je otišla na Bukulju. Shvatila sam da je napravila najpametniji potez što je otišla van grada, u koji može da dođe kad hoće. Ja jesam gradsko dete, ali sam u Skoplju odrasla u kući koja je imala dvorište. Oduvek sam želela da imam svoju kuću sa baštom i to mi se ispunilo”, ispričala je Maja.

Pevačica je otvoreno govorila i o svom privatnom životu, otkrivši da se od partnera razišla čak 12 puta, i to uvek iz sličnih razloga. “Imala sam dvanaest takozvanih brakova. Kako dođe onaj momenat da krene zvocanje ili ponašanje koje mi se ne dopada, ja trpam sve stvari u kese za đubre i kažem: ‘Stvari su ti ispred.’ Ćao, doviđenja i novi brak. Moja majka je govorila: ‘Jedan se otegao, drugi se protegao’”, prisetila se Maja.

Njen novi život na selu donosi joj zadovoljstvo i mir, a slike iz njenog doma pokazuju da je pronašla svoju oazu daleko od gradske vreve.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Emina Jahović otkrila iskustvo sa hijaluronom: Izgledala sam katastrofalno i odmah sam ga uklonila

Pevačica je iskreno ispričala kako je podlegla trendu uvećanja usana, ali se brzo predomislila i vratila prirodan izgled

Published

on

By

Pevačica je iskreno ispričala kako je podlegla trendu uvećanja usana, ali se brzo predomislila i vratila prirodan izgled

Emina Jahović, jedna od najpoznatijih pevačica na domaćoj sceni, otvoreno je govorila o svom iskustvu sa estetskim zahvatima. U intervjuu za domaće medije, Emina je priznala da je pre nekoliko godina pokušala da isprati popularni trend uvećanja usana hijaluronom, ali da joj rezultat nije odgovarao.

Kako je sama objasnila, želela je da vidi kako će izgledati sa punijim usnama, ali se ubrzo pokajala. “Jesu, usne su mi prirodne. U jednom trenutku sam otišla da ih radim, kada je bio onaj hajp oko hijalurona da se stavlja u usne. Ja sam otišla i malo sam probala, međutim izgledala sam katastrofalno. Onda sam ja otišla i istopila sam ih hijaluronidazom – to se ubrizga i onda sve nestane”, ispričala je pevačica.

Njena iskrenost naišla je na pozitivne reakcije u javnosti, a fanovi su cenili što je bez ulepšavanja podelila svoje iskustvo. Emina je dodala da su njene usne sada potpuno prirodne i da više ne eksperimentiše sa estetskim procedurama.

Ova otvorena ispovest još jednom je pokazala da i poznate ličnosti prolaze kroz slične dileme i odluke kao i svi drugi, a Emina je svojim primerom želela da poruči da je najvažnije osećati se dobro u svojoj koži.

Pročitaj još

Estrada

Lena Čolak progovorila o povredama sa snimanja spota: Opekotine trećeg stepena zbog suvog leda

Pevačica je otkrila kroz šta je prošla tokom snimanja pesme ‘Majko’, a danas je ponovo u drugom stanju

Published

on

By

Pevačica je otkrila kroz šta je prošla tokom snimanja pesme ‘Majko’, a danas je ponovo u drugom stanju

Lena Čolak, popularna pevačica, nedavno je otvoreno govorila o nezgodi koju je doživela dok je snimala spot za pesmu ‘Majko’. U intervjuu za Pink otkrila je da je tokom snimanja na niskoj temperaturi zadobila opekotine trećeg stepena, zbog scene u kojoj je klečala na površini nalik suvom ledu.

Pevačica je ispričala da u trenutku snimanja, zbog adrenalina, nije ni primetila koliko je situacija opasna, ali da su se posledice pojavile tek kasnije, kada je krenula kući. “Ja sam za spot ‘Majko’ dobila opekotine trećeg stepena, zato što sam se toliko smrzla zbog jedne scene koju smo snimali, da sam čak klečala na suvom ledu i da uopšte nisam osetila da meni to gori kožu. I onda sam zadobila opekotine trećeg stepena. To je tek kasnije počelo mene da boli, kada mi je onaj adrenalin prošao, kada sam krenula ka kući”, izjavila je Lena.

Podsetimo, Lena Čolak je prošle godine u tajnosti izgovorila sudbonosno ‘da’ svom izabraniku, a venčanje je obavljeno i u crkvi i pred matičarem. Sada je ponovo u drugom stanju i uskoro očekuje dolazak drugog deteta.

Lena je ranije bila poznata i po vezi sa Viktorom Živojinovićem, sinom Lepe Brene, a upoznali su se dok je radila na veselju u kući Živojinovića. Ipak, u fokusu ovog intervjua bila je njena posvećenost muzici i izazovima sa kojima se suočava tokom karijere.

Pročitaj još

Estrada

Maja Marinković odgovorila na škakljivo pitanje o Boru Santani u emisiji

U emisiji ‘Pitanja gledalaca’ Maja je otvoreno reagovala na pitanje o Borislavu Terziću i Boru Santani, gledaoci u tišini pratili njen odgovor

Published

on

By

U emisiji ‘Pitanja gledalaca’ Maja je otvoreno reagovala na pitanje o Borislavu Terziću i Boru Santani, gledaoci u tišini pratili njen odgovor

Maja Marinković našla se u centru pažnje tokom emisije ‘Pitanja gledalaca’, koja se emituje na televiziji Pink. Voditeljka Maša Mihailović pročitala je pitanje upućeno Maji, koje se ticalo njenog odnosa sa Borom Santanom, a gledaoci su s pažnjom pratili njen odgovor.

Pitanje koje je izazvalo posebnu pažnju glasilo je: ‘Da li si priznala Asminu da si bila i sa Borom Santanom?’. Maja nije oklevala, već je kratko i jasno rekla: ‘Ma kakvi nigde veze’. Nakon njenog odgovora, u Beloj kući je na kratko zavladao muk, dok su ostali učesnici i gledaoci posmatrali njenu reakciju.

Nakon pitanja za Maju, voditeljka je pročitala i pitanje za Borislava Terzića Terzu, koje se odnosilo na njegov odnos sa Sofijom. Terza je otvoreno rekao: ‘Ne bi me bilo sramota. Kad izađemo videćemo kako stoje stvari. Njena porodica treba da vidi neke stvari i moja ista. Ja ne bih išao protiv svoje porodice, neke stvari nisu za pohvalu, a nisam ni ja za pohvalu. Kad izađemo mi ćemo da sagledamo situaciju. Kad prođe 10 dana od završetka rijalitija videćemo da li ćemo da budemo zajedno.’

Emisija ‘Pitanja gledalaca’ još jednom je pokazala da može da iznenadi i izazove reakcije kako učesnika, tako i publike, a odgovori Maje Marinković i Borislava Terzića privukli su veliku pažnju.

Elita 9: Maja krije od Asmina da je bila intimna sa Borom Santanom? – 25.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu