Connect with us

Estrada

Aleksandra Mladenović progovorila o borbi sa anksioznošću: Pomogao mi je razgovor

Pevačica je u emisiji otkrila da je godinama imala problema sa anksioznošću, ali i da danas oseća veliko olakšanje

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je u emisiji otkrila da je godinama imala problema sa anksioznošću, ali i da danas oseća veliko olakšanje

Aleksandra Mladenović, popularna pevačica, prvi put je otvoreno govorila o svom mentalnom zdravlju i izazovima sa kojima se suočavala tokom godina. U nedavnom gostovanju u jednoj televizijskoj emisiji, Aleksandra je podelila svoja iskustva sa anksioznošću, ističući da je dugo nije prepoznavala, ali da joj je stanje donelo velike teškoće u svakodnevnom životu.

“Odavno, samo što nisam znala šta je to”, rekla je Aleksandra odgovarajući na pitanje kada je prvi put otkrila problem sa anksioznošću. Pevačica je iskreno opisala svoje simptome, ističući da je često mislila da će se onesvestiti i da joj je u nekim trenucima bilo “belo pred očima”. Nije videla izlaz iz te situacije, što joj je dodatno otežavalo borbu sa sopstvenim osećanjima.

Aleksandra je otkrila da je tokom najtežih trenutaka koristila lekove, ali da nikada nije pila antidepresive. “Pila sam hormon sreće, nisam pila antidepresive nikada. Međutim, nije mi to toliko pomoglo koliko mi je pomogao razgovor”, istakla je Mladenovićeva, naglašavajući važnost podrške i otvorene komunikacije u procesu oporavka.

Na kraju razgovora, pevačica je poručila da se danas oseća mnogo bolje i da je uspela da prevaziđe anksioznost zahvaljujući upornosti i podršci okoline. Fanovi su sa simpatijama propratili njenu iskrenost, a njeno gostovanje izazvalo je brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama.

Ova otvorena ispovest još jednom podseća na važnost razgovora i razumevanja kada su u pitanju mentalno zdravlje i životne teškoće.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Nena Opozicija otkrila detalje Anitine ‘Bajadera afere’ uživo u emisiji

U programu na RED televiziji Nena Opozicija govorila o aferi, voditelji postavljali pitanja, gledaoci u šoku

Published

on

By

U programu na RED televiziji Nena Opozicija govorila o aferi, voditelji postavljali pitanja, gledaoci u šoku

Nena Opozicija gostovala je u emisiji ‘Pitao bih za druga’ na RED televiziji, gde su voditelji Stefan Milošević Panda i Jovan Ilić uključili poznatu gošću uživo u program. Tema razgovora bila je takozvana ‘Bajadera afera’ čije je detalje Nena Opozicija iznela pred gledaocima.

Tokom emisije, Nena Opozicija je govorila o događajima vezanim za Anitu i situaciji koja je poslednjih dana privukla pažnju javnosti. Voditelji su joj postavljali pitanja o samom skandalu, a ona se nije ustručavala da podeli svoja saznanja sa publikom.

Gledaoci su imali priliku da čuju kako Nena Opozicija opisuje određene situacije koje su, prema njenim rečima, povezane sa ovom aferom. Emisija je privukla veliku pažnju, a komentari na društvenim mrežama počinju da se pojavljuju, dok je snimak gostovanja već dostupan na YouTube platformi.

Ova tema postala je aktuelna nakon što su se na društvenim mrežama pojavile informacije o navodnim događajima vezanim za Anitu, a emisija ‘Pitao bih za druga’ rešila je da ugosti Nenu Opoziciju upravo zbog njenog poznavanja situacije.

Detalji koje je Nena iznela izazvali su različite reakcije među gledaocima, a emisija je još jednom pokazala da uživo uključenja mogu doneti neočekivane trenutke na domaćoj sceni.

PZD: Nena Opozicija do detalja raskrinkava Anitinu aferu Bajadera – 23.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Sandra Afrika otvoreno o ljubavi i kolegama: Priznala da nema dečka već dve godine

Pevačica je u emisiji Amidži šou govorila o svom emotivnom životu, bakšišu i zanimljivim situacijama sa estrade

Published

on

By

Pevačica je u emisiji Amidži šou govorila o svom emotivnom životu, bakšišu i zanimljivim situacijama sa estrade

Sandra Afrika ponovo je privukla pažnju javnosti svojim gostovanjem u popularnoj emisiji Amidži šou. U razgovoru sa voditeljem, pevačica je bez zadrške otkrila detalje o svom trenutnom emotivnom statusu, ali i prokomentarisala ponašanje pojedinih kolega sa estrade kada je reč o novcu.

Na pitanje da li ima dečka, Sandra je iskreno odgovorila da je već dve ili tri godine bez emotivnog partnera i da za to vreme nije doživela ništa što bi mogla nazvati iskrenom ljubavlju. “Nemam dečka. Ima već dve, tri godine. Nije mi se desilo ništa iskreno. Mislim da bih sve uradila zbog ljubavi”, bila je otvorena pevačica u svom odgovoru.

Tokom emisije, Sandra se dotakla i teme finansija na estradi, otkrivši da je imala prilike da vidi i one koji, uprkos popularnosti, paze na svaki dinar. Ispričala je kako je svedočila situacijama u kojima pojedini pevači moraju da pitaju roditelje koliko novca smeju da potroše, što je iznenadilo i publiku u studiju.

Pevačica je pričala i o najvećem bakšišu koji je dobila tokom karijere, ali detalje o toj sumu nije otkrivala u ovom gostovanju. Njena iskrenost naišla je na simpatije gledalaca, koji su na društvenim mrežama komentarisali njen nastup i pohvalili je zbog otvorenog pristupa.

Sandra Afrika se često nalazi u centru pažnje zbog svojeg karakterističnog stava i direktnosti. S obzirom na to da je i ovog puta otvoreno govorila o privatnim i poslovnim temama, očekuje se da će njene izjave izazvati još mnogo reakcija među fanovima i kolegama.

Pročitaj još

Estrada

Uroš Živković priznao šta se dogodilo na putu do emisije: Policija ga zaustavila zbog brze vožnje

Pevač je otvoreno govorio o incidentu pred gostovanje u Amidži šou, a otkrio je i koga smatra najvećim ‘džekovima’ na estradi

Published

on

By

Pevač je otvoreno govorio o incidentu pred gostovanje u Amidži šou, a otkrio je i koga smatra najvećim ‘džekovima’ na estradi

Popularni pevač Uroš Živković našao se u centru pažnje javnosti neposredno pred gostovanje u emisiji “Amidži šou”. Na putu do Šimanovaca, gde se snima popularna emisija, policija ga je zaustavila zbog prekoračenja brzine. Živković je odmah priznao šta se dogodilo i istakao da nije bilo težih posledica po njegovu vozačku dozvolu.

“Malo sam brže vozio, zaustavili su me, malo preko ograničenja, nije strašno… Nije bilo oduzimanja vozačke. Toliko sam želeo da što pre stignem u emisiju. Ljudi rade svoj posao”, iskreno je rekao Živković pred kamerama.

Na pitanje voditelja o tome ko je po njegovom mišljenju najveći “džek” na estradi, Uroš je odgovorio: “Ima dosta džekova na estradi. Prva mi pada na pamet Kaća Grujić, onda Andreana Čekić, one su među prvima. Sa njima sam često u kafani… Ima i puno onih koji su tvrdi na dinaru.”

Ova situacija dodatno je zaintrigirala publiku, dok su komentari na društvenim mrežama uglavnom podržavali pevačevu iskrenost i opušten odnos prema neprijatnom događaju. Živković je svojim priznanjem pokazao koliko je važno odgovorno ponašanje u saobraćaju, ali i da i javne ličnosti mogu imati slične nezgode kao i svi ostali.

Gostovanje u emisiji donelo je i zanimljive anegdote iz sveta estrade, a publika je imala priliku da ga upozna u opuštenijem i iskrenijem izdanju.

Pročitaj još

U Trendu