Connect with us

Estrada

Aleksandra Mladenović progovorila o borbi sa anksioznošću: Pomogao mi je razgovor

Pevačica je u emisiji otkrila da je godinama imala problema sa anksioznošću, ali i da danas oseća veliko olakšanje

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je u emisiji otkrila da je godinama imala problema sa anksioznošću, ali i da danas oseća veliko olakšanje

Aleksandra Mladenović, popularna pevačica, prvi put je otvoreno govorila o svom mentalnom zdravlju i izazovima sa kojima se suočavala tokom godina. U nedavnom gostovanju u jednoj televizijskoj emisiji, Aleksandra je podelila svoja iskustva sa anksioznošću, ističući da je dugo nije prepoznavala, ali da joj je stanje donelo velike teškoće u svakodnevnom životu.

“Odavno, samo što nisam znala šta je to”, rekla je Aleksandra odgovarajući na pitanje kada je prvi put otkrila problem sa anksioznošću. Pevačica je iskreno opisala svoje simptome, ističući da je često mislila da će se onesvestiti i da joj je u nekim trenucima bilo “belo pred očima”. Nije videla izlaz iz te situacije, što joj je dodatno otežavalo borbu sa sopstvenim osećanjima.

Aleksandra je otkrila da je tokom najtežih trenutaka koristila lekove, ali da nikada nije pila antidepresive. “Pila sam hormon sreće, nisam pila antidepresive nikada. Međutim, nije mi to toliko pomoglo koliko mi je pomogao razgovor”, istakla je Mladenovićeva, naglašavajući važnost podrške i otvorene komunikacije u procesu oporavka.

Na kraju razgovora, pevačica je poručila da se danas oseća mnogo bolje i da je uspela da prevaziđe anksioznost zahvaljujući upornosti i podršci okoline. Fanovi su sa simpatijama propratili njenu iskrenost, a njeno gostovanje izazvalo je brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama.

Ova otvorena ispovest još jednom podseća na važnost razgovora i razumevanja kada su u pitanju mentalno zdravlje i životne teškoće.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Borislav Terzić Terza jasno stavio do znanja Sofiji: Više nema pominjanja Milice Veličković

Terza je razgovarao sa Jovanom Tomić Matorom i otkrio odluku da stavi tačku na priče o Milici Veličković

Published

on

By

Terza je razgovarao sa Jovanom Tomić Matorom i otkrio odluku da stavi tačku na priče o Milici Veličković

Borislav Terzić Terza ponovo je privukao pažnju javnosti svojim potezom u rijaliti programu. Tokom najnovijih dešavanja, Terza je odlučio da razgovara sa Jovanom Tomić Matorom, želeći da proveri da li je napravio grešku time što je danas javno stao u odbranu Milice Veličković. Ova situacija dodatno je zaintrigirala gledaoce, jer je Terza tom prilikom naglasio da planira da zaustavi svoju devojku Sofiju Janićijević da više ne komentariše Milicu Veličković.

Razgovor Terze i Matore izazvao je dosta reakcija, budući da je Terza jasno stavio do znanja da želi mir u odnosima među cimerima i prestanak javnog prozivanja. Milica Veličković ga je podržala u toj odluci, što je dodatno osnažilo njegov stav da je vreme da i Sofija povuče ručnu kada je reč o pominjanju Milice u negativnom kontekstu.

Iako nije izneo konkretne reči, iz Terzine odluke jasno se vidi da mu je stalo do što boljih odnosa u rijaliti kući, kao i do toga da se izbegnu dalji sukobi i tenzije među učesnicima. Ova odluka naišla je na razumevanje kod Matore, dok reakcije ostalih cimera za sada nisu poznate.

Podsećamo, ranije su Sofija i još neki učesnici često komentarisali Milicu Veličković, što je izazivalo burne debate među gledaoce i učesnicima. Ovim potezom, Terza je jasno pokazao da želi da stavi tačku na tenzije i okrene se mirnijoj atmosferi u kući.

Pročitaj još

Estrada

Uroš Živković otkrio čime bi se bavio da nije pevač i prisetio se početaka

Poznati pevač u emisiji ‘Amidži šou’ odgovarao na pitanja gledalaca i otkrio zanimljive detalje iz života

Published

on

By

Poznati pevač u emisiji ‘Amidži šou’ odgovarao na pitanja gledalaca i otkrio zanimljive detalje iz života

Uroš Živković, popularni pevač, gostovao je u emisiji ‘Amidži šou’, gde je odgovarao na niz zanimljivih pitanja koja su mu postavljali gledaoci putem Instagrama. Tom prilikom, Živković je otkrio čime bi se bavio da nije krenuo muzičkim putem, ali i podelio detalje iz svoje mladosti.

Na pitanje da li je ikada razmišljao o drugoj profesiji osim pevanja, Uroš je priznao da je fudbal bio njegova prva ljubav. ‘Verovatno bi bio golman pošto sam ostavio rukavice zbog mikrofona. Fudbal sam počeo da treniram sa osam godina, sa devet sam upisao muzičku školu. Posle sam imao neku povredu ozbiljniju, posle sam zaglibio u kafani i to je to’, rekao je Živković u emisiji.

Pevač se tokom gostovanja prisetio i svojih muzičkih početaka, napominjući da mu je prelazak iz sporta u muziku bio prekretnica u životu. Njegova iskrenost i neposrednost naišle su na pozitivne reakcije publike, a njegovi odgovori su izazvali brojne komentare gledalaca na društvenim mrežama.

Emisija ‘Amidži šou’ poznata je po tome što gosti često otkrivaju detalje iz privatnog života, a Uroš Živković je i ovog puta pokazao da nema problem da otvoreno govori o svom detinjstvu i karijeri. Fanovi su pohvalili njegovu iskrenost i smisao za humor, dok su u komentarima izražavali podršku njegovom daljem radu.

Pročitaj još

Estrada

Sandra Afrika otvoreno o bivšem i ljubavnom životu: Nema priče koju ne prepoznam

Pevačica je u emisiji otkrila da ne planira pomirenje sa Mikišom i progovorila o razlikama u godinama kod partnera

Published

on

By

Pevačica je u emisiji otkrila da ne planira pomirenje sa Mikišom i progovorila o razlikama u godinama kod partnera

Sandra Afrika, popularna pevačica, gostovala je u novoj epizodi emisije Amidži šou, gde je iskreno govorila o svom privatnom životu. Jedna od glavnih tema bio je njen bivši dečko Mikiša i mogućnost da mu pruži drugu šansu, ali i stavovi o tome kakav bi trebalo da bude njen idealni partner.

Sandra je priznala da, sa svojih 39 godina, više nema vremena za priče koje ne prepoznaje i jasno stavlja do znanja da joj je iskustvo donelo samopouzdanje i mudrost u ljubavi. Pevačica je istakla da je otvorena i iskrena kada je reč o svojim željama i granicama, a u emisiji je odgovorila i na pitanje o razlici u godinama koju smatra prihvatljivom kod budućeg partnera.

“Imam možda pet, šest ili sedam tetovaža. Nemam omiljenu, ne bih skinula nijednu. Šta sam htela da prepravim, prepravila sam. Na vratu i leđima je nešto bilo i to sam prepravila”, izjavila je Sandra tokom gostovanja, osvrnuvši se i na pitanja o svom izgledu.

Publika je pažljivo pratila svaku njenu reč, a pitanja o ljubavi, tetovažama i životnim stavovima izazvala su brojne reakcije na društvenim mrežama. Sandra je još jednom pokazala da nema potrebe za skrivanjem i da otvoreno priča o svemu što je zanima.

Gostovanje u Amidži šou još jednom je potvrdilo da Sandra Afrika zna kako da ostane u žiži interesovanja javnosti, ali i da svoje stavove iznese bez zadrške.

Pročitaj još

U Trendu