Connect with us

Estrada

Višnja Petrović otkrila kako se nosi sa hejterima: Jedan odgovor ih je potpuno utišao

Pevačica je u emisiji ‘Magazin In’ podelila svoje iskustvo sa negativnim komentarima na društvenim mrežama, a njen stav izazvao je reakcije

Published

on

Foto Izvor:

Pevačica je u emisiji ‘Magazin In’ podelila svoje iskustvo sa negativnim komentarima na društvenim mrežama, a njen stav izazvao je reakcije

Pevačica Višnja Petrović bila je gošća u najnovijoj epizodi emisije ‘Magazin In’, gde je zajedno sa koleginicama i javnim ličnostima govorila o izazovima sa kojima se suočavaju na društvenim mrežama. U razgovoru sa voditeljkom Sanjom Marinković, Višnja je otkrila kako uspeva da se izbori sa negativnim komentarima koji joj stižu putem interneta.

Pored Višnje, u studiju su bile i voditeljka Maša Mihailović, pevačica Ljupka Stević, glumica Sofija Rajović i rijaliti zvezda Ena Čolić. Sve su iskreno podelile svoja iskustva, ali Višnjin odgovor na provokacije na društvenim mrežama posebno je privukao pažnju gledalaca.

“Mene kad neko uvredi, ako smatram da mi to ne pripada, to uopšte nije moje. Želim da mi bude dobro samoj sa sobom. Skoro sam rekla u jednoj emisiji kada su me pitali da li me pogađaju komentari – više ne. Ja to odmah obrišem, u mom dvorištu su moja pravila”, ispričala je Višnja.

Ona je otkrila i kako je reagovala na jedan od posebno neprijatnih komentara: “Meni napišu: ‘Kad će ova nebitna da se skloni?’, ja napišem ‘je l’ može od četvrtka’? To je sah-mat, nema odgovora od njih.”

Ljupka Stević priznala je da se sa hejterima ponekad upušta u raspravu, dok je Ena Čolić prokomentarisala da time samo dodatno podstiču negativne komentare. Ovakav otvoren razgovor pokazuje koliko su javne ličnosti svakodnevno izložene kritikama, ali i da imaju različite načine da se sa njima izbore.

Emisija je izazvala brojne reakcije na društvenim mrežama, a Višnjin neobičan odgovor na uvredu postao je tema komentarisanja među fanovima.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Ljuba Aličić otvoreno o estradi i drami sa Vericom Šerifović na veselju

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Published

on

By

Pevač je u emisiji Premijera – Vikend specijal govorio o karijeri, mladim kolegama i nezaboravnom incidentu

Ljuba Aličić, poznati folk pevač, gostovao je u emisiji ‘Premijera – Vikend specijal’ gde je bez zadrške govorio o aktuelnim temama na muzičkoj sceni, ali i evocirao uspomene na jednu neprijatnu situaciju sa koleginicom Vericom Šerifović. U razgovoru je istakao da na estradi ima mesta za svakoga, ali smatra da se do uspeha dolazi samo kvalitetnim pesmama.

Tokom emisije, Aličić se prisetio dramatičnog trenutka sa jednog veselja na kojem je Verica Šerifović umalo nastradala. Iako nije ulazio u detalje, naglasio je da je situacija bila izuzetno ozbiljna i da je sve prošlo bez težih posledica. Tom prilikom, pevač je naglasio važnost međusobne podrške među kolegama, ali i istakao da veruje da se pojedini solistički koncerti danas organizuju bez dovoljno profesionalnog iskustva i hitova.

“To je istina. Svako radi svoj posao, pa i mi pevači. Ima kolega koji su više na estradi, rade i neke mlađe kolege, a oni koji ne rade – želim i njima da rade. Ne bi bilo interesantno da smo svi na istom”, rekao je Aličić.

Posebno je bio kritičan prema pevačima koji, po njegovom mišljenju, prebrzo organizuju solo nastupe: “Uvek ću da kažem, i sad ću ponoviti – ne priznajem te pevače koji nemaju hit ili imaju jedan, dva, a održavaju soloističke koncerte. To je za mene apsurd, stvarno. Zato mi se i ne pravi solistički koncert. Kad vidim ko sve pravi, a nemaju hita… Ne znam kako taj narod ide na te koncerte, to mi je malo degutantno.”

Aličić je dodao da se ulaznice za nastupe nekih izvođača dele besplatno, jer, kako kaže, nisu svi izvođači dovoljno poznati publici. Iako je bio otvoren i direktan, Ljuba je ostao dosledan svom stavu da je za pravu karijeru na estradi neophodan trud i kvalitetan repertoar.

Pročitaj još

Estrada

Edita Aradinović otkrila teške trenutke: Radila za 200 evra dok joj je majka bila bolesna

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Published

on

By

Pevačica je na Instagramu podelila emotivnu ispovest iz prošlosti, a sada gradi porodičnu kuću na Avali

Poznata pevačica Edita Aradinović podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu iskrenu i emotivnu priču o teškim momentima iz svoje prošlosti. U snimku koji je objavila, Edita se prisetila perioda kada se borila sa finansijskim problemima, dok joj je majka bila bolesna, a ona radila za svega 200 evra mesečno.

Uz video iz mladosti, pevačica je napisala: “Period kad mi je mama bila bolesna, ja radila za 200 evra i u dugovima do guše, a imala sve što mi treba, a najdraže su mi bile kafe u dvorištu gde sam odrasla, kao i pevanje Kokici mom koji je bio bebac, a sad dečkić koji je upisao i muzičku školu. Kako vreme leti.”

Njena objava izazvala je brojne reakcije i podršku fanova, koji su se prisetili koliko je Edita prošla trnovit put do uspeha. Iako je danas poznata širom regiona, pevačica ne krije koliko su joj iskustva iz prošlosti oblikovala pogled na život.

Osim što je trenutno u drugom stanju, Edita je otkrila još jednu veliku životnu promenu – započela je izgradnju luksuzne porodične kuće na Avali. Svesna izazova koji je očekuju, ona ne skriva uzbuđenje, ali ni smisao za humor tokom priprema i brojnih sastanaka.

“Danas je jedan od onih težih dana, međutim, imam toliko obaveza da nemam kad da mislim o tome kako se osećam. Možda u ovom procesu i vi meni budete od pomoći a možda i ja vama. I da biću naporna nekad, jer će ovaj proces trajati godinu dana ali biću zabavna obećavam”, poručila je Edita svojim pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Jovana Nikolić Mišković otkrila zašto se povukla sa scene: Sada je posvećena porodici

Pevačica se pojavila na beogradskom aerodromu sa ćerkama, priznaje da više ne nastupa i vreme posvećuje deci

Published

on

By

Pevačica se pojavila na beogradskom aerodromu sa ćerkama, priznaje da više ne nastupa i vreme posvećuje deci

Jovana Nikolić Mišković, poznata pevačica i supruga biznismena Marka Miškovića, retko se pojavljuje u javnosti, ali je ovih dana viđena na beogradskom aerodromu u društvu svojih ćerki. Dok mnoge njene koleginice još uvek nastupaju širom regiona, Jovana je odlučila da se povuče iz muzičkog sveta i već neko vreme je potpuno posvećena porodici.

Na aerodrom je stigla kako bi sa suprugom ispratila decu u dečiji kamp, a tom prilikom kratko je prokomentarisala svoj trenutni životni ritam. “Idemo u kamp dečiji. Vodimo decu. Ja ne radim, ja se bavim decom”, izjavila je Jovana za domaće medije. Na pitanje da li je teže nastupati ili brinuti o deci, pevačica je bila iskrena: “Ne znam, ja ne pevam, ali verujem da je i jedno i drugo teško na svoj način, ali ima svoje prednosti.”

Jovana i Marko Mišković u braku su od 2015. godine i imaju dve ćerke, Antoninu i Reu. Pevačica se u javnosti pojavljuje samo na događajima koje organizuju prijatelji, a nedavno je viđena i sa sestrom Mašom na koncertu Marije Šerifović, kao i na promociji pesme Jovane Pajić. Iako više nije prisutna na estradi, mnogi su primetili da se Jovana gotovo nije promenila i da i dalje pleni pažnju gde god da se pojavi.

Pročitaj još

U Trendu