Connect with us

Estrada

Vesna i Đole Đogani otkrili zašto nisu bili na Luninoj proslavi, pa pohvalili mladog kolegu

Poznati par otvoreno o pozivu Gagijeve naslednice i situaciji na estradi, a samo jednog kolegu posebno ističu

Published

on

Foto Izvor:

Poznati par otvoreno o pozivu Gagijeve naslednice i situaciji na estradi, a samo jednog kolegu posebno ističu

Vesna i Đole Đogani pojavili su se danas na beogradskom aerodromu, gde su se osvrnuli na nedavnu proslavu rođendana Lune Đogani, bratanice Đoleta Đoganija. Iako nisu prisustvovali slavlju, ističu da im to nije zasmetalo, a Vesna je kratko prokomentarisala: “Sin je bio, Adriano, kao predstavnik porodice, poziv za nas od Lune nije stigao, nema ni potrebe, sve okej. Molim vas, neka druga tema.”

Vesna je u svom prepoznatljivom stilu prokomentarisala i odnos sa Đoletom, našalivši se na sopstveni račun i odbacila spekulacije o razvodu: “Ne pogađaju me takvi naslovi o razvodu, ja sam 25 godina na sceni. Niđe veze s vezom. Deca znaju za tu drugu stranu medalje kad je naš posao u pitanju.”

Kada je reč o mlađim kolegama, Vesna i Đole su izdvojili Jakova Jozinovića: “Jakov Jozinović je pravi predstavnik mladih. Nije sve krimogeno, lova, on ima neverovatan talenat, ima poštovanje prema kolegama. Ljubomornim ljudima je trn u oku svako takav, svako uspešan”, rekla je Vesna. Đole je dodao: “Mali je genijalac. Lep, lepo peva, lepo se ponaša. Pokazuje ono što je kvalitetno, ono što je dobro. Vraća stare pesme, što da ne… Jakov je iskren, dobar, ujedinjuje prostore Jugoslavije.”

Đole je komentarisao i aktuelnu situaciju na estradi, navodeći da mnogi pokušavaju da isprate trendove, ali smatra da će kvalitetna muzika uvek opstati: “Klinci žele da slušaju kvalitetnu muziku, željni su novih, velikih zvezda. Jakov je šarmantan, kvalitetan. Vole ga svi, i u Zagrebu i u Sarajevu. Svi vole njegovu pojavu, a ima i taj jedan hit novi.”

Poznati par još jednom je pokazao da otvoreno priča o privatnim i profesionalnim temama, bez ustručavanja i sa prepoznatljivim šarmom.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Veljko Ražnatović pokazao sinove u voćnjaku: Isaija i Krstan beru trešnje u Titelu

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Published

on

By

Bokser je na Instagramu podelio porodične trenutke iz dvorišta, dečaci uživaju daleko od gradske gužve

Veljko Ražnatović, poznati bokser i sin Svetlane Cece Ražnatović, podelio je sa svojim pratiocima na Instagramu delić porodične idile iz Titela. Na fotografijama koje je objavio vidi se kako njegovi sinovi Isaija i Krstan beru i jedu trešnje u porodičnom voćnjaku, što je izazvalo brojne pozitivne reakcije na društvenim mrežama.

Ražnatović je već duže vreme poznat po tome što je odlučio da svoj mir pronađe van gradske vreve. Sa suprugom Bogdanom i sinovima živi u Titelu, gde porodica uživa u prirodi i svakodnevnim, jednostavnim radostima. Ovaj put, Veljko je zabeležio trenutak u kojem mališani uživaju u dvorištu, ističući koliko im prija boravak u voćnjaku.

Osim porodične sreće, Veljko Ražnatović je u više navrata govorio o svojoj ljubavi prema selu i poljoprivredi. “Ja sam uvek hteo da se bavim poljoprivredom, da budem na selu. Međutim, nisam znao tačno šta, da li da čuvam krave, piliće, ali nisam znao puno o tome, već su to bile neke moje želje. Moj tast radi piliće, sa njim sam seo. Tada mi je on objasnio sve, ja sam uzeo digitron, preračunao se i meni se ta matematika svidela”, izjavio je ranije Ražnatović.

Njegova preduzetnička priča vezana je za svinjogojstvo, a značajan deo posla vodi upravo u Titelu i okolini Žitorađe, rodnog mesta svoje majke. Porodica Ražnatović tako svakodnevno kombinuje poslovne obaveze sa uživanjem u prirodi, što se vidi i kroz ovakve porodične trenutke koje Veljko rado deli sa pratiocima.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila kliniku, uz podršku verenika i brata na izlasku

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Published

on

By

Pevačica se prvi put pojavila u javnosti nakon boravka u bolnici, kratko poručila da se oseća odlično

Mina Kostić, poznata pevačica, danas je po prvi put viđena u javnosti nakon što je napustila kliniku za psihijatrijske bolesti ‘Dr Laza Lazarević’, gde je boravila od kraja maja. Na izlasku iz bolnice, Minu su dočekali njen verenik Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper, i brat, koji su joj pružili punu podršku.

Fotografi su zabeležili trenutak kada je Mina, obučena u crno, sa kačketom i naočarima, izašla iz ustanove držeći brata za ruku. Na pitanje novinara kako se oseća, pevačica je kratko odgovorila: “Odlično sam”, i potom zajedno sa svojim najbližima ušla u automobil.

Verenik Mane Ćuruvija se prethodnih dana oglasio za Pink.rs, ističući važnost podrške porodice i prijatelja kroz ovaj period, ali nije želeo da iznosi detalje o Mininom zdravstvenom stanju. “Što se tiče Mine, sve što je snašlo nije ni blizu onoga kako su neki, zna se koji mediji prenosili, kako o Mini, tako i o meni. U Srbiji, nažalost, još uvek, kada je nekome neophodan savet i pomoć stručnjaka, to se smatra i karakteriše kao vid neke sramote i poniženja. Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, pojedinih pravih prijatelja-njenih kolega i na kraju medija”, rekao je Mane.

Ovaj izlazak iz bolnice za Minu Kostić predstavlja novi početak, uz podršku najbližih i želju da se što pre vrati svakodnevnom životu. Javnost i fanovi sa pažnjom prate njene prve korake nakon ovog perioda.

Pročitaj još

Estrada

Mina Kostić napustila bolnicu: Sa kačketom i naočarima, uz podršku porodice

Pevačica izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’, kratko poručila da se dobro oseća i napustila ustanovu u društvu partnera i braće

Published

on

By

Pevačica izašla iz bolnice ‘Laza Lazarević’, kratko poručila da se dobro oseća i napustila ustanovu u društvu partnera i braće

Mina Kostić, poznata folk pevačica, danas je napustila Bolnicu za psihijatrijske bolesti ‘Laza Lazarević’ u Beogradu. Na izlasku iz bolnice, Kostić je bila u crnoj haljini, sa kačketom i naočarima na glavi, dok je za ruku držala svog brata. Došla je i podrška partnera Manea Ćuruvije, koji je bio uz nju tokom celog procesa.

Nakon što su je novinari dočekali ispred ustanove, Mina se kratko obratila prisutnima i poručila: ‘Odlično sam, dobro se osećam.’ Pevačica nije želela da daje duže izjave, već je zajedno sa Kasperom i braćom brzo ušla u automobil i odvezla se u nepoznatom pravcu.

Odlazak iz bolnice prvobitno je bio planiran za prethodni dan, ali je otpust morao biti odložen zbog nepredviđenih okolnosti. Tokom njenog boravka, Kasper je svakodnevno dolazio u posetu i donosio joj sve što joj je bilo potrebno.

Na fotografijama sa lica mesta vidi se kako Mina napušta bolnicu u pratnji najbližih. Iako novinari nisu uspeli da dobiju duže izjave, njen kratak komentar i podrška porodice jasno su pokazali da se pevačica nalazi u stabilnom stanju.

Detalji o budućim planovima Mine Kostić nisu poznati, a ona se posle izlaska iz bolnice povukla iz javnosti i nije dodatno komentarisala svoju situaciju.

Pročitaj još

U Trendu