Connect with us

Estrada

Veljko Ražnatović pokazao imanje u Titelu, radnici otkrili kakav je kao gazda

Sin Cece Ražnatović vratio se iz Rusije i otvoreno govori o životu na selu, radnici puni pohvala

Published

on

Foto Izvor:

Sin Cece Ražnatović vratio se iz Rusije i otvoreno govori o životu na selu, radnici puni pohvala

Veljko Ražnatović, sin folk zvezde Cece Ražnatović, nedavno se vratio iz Rusije u Srbiju i zaputio u Titel, gde boravi sa suprugom Bogdanom i sinovima. Po dolasku, Veljko je pokazao delove svog imanja, uključujući farmu svinja, mini hipodrom i nove štale za konje, a poseban detalj na imanju je natpis ‘S verom u Boga’ na jednoj od štala.

Mediji su posetili farmu nedaleko od kuće koju je Veljko dobio u miraz, gde su zatekli radnike koji su montirali prskalice. Radnici nisu krili zadovoljstvo, ističući da su Veljko i njegova supruga odlični domaćini i da je Veljko često uključen u sve poslove na imanju, čak i fizičke.

“Odlične su gazde, baš pravi domaćini. Veljko sada nije bio neko vreme tu, ali je sve vreme i iz Moskve bio uključen u posao. Stvarno je vredan i posvećen, često i nama pomogne oko nekog posla, ne libi se posla pa čak ni ovog fizičkog na selu”, rekao je jedan od zaposlenih.

Veljko je ranije govorio da je još od 2018. godine posvećen poljoprivredi i da vodi dve farme svinja, od kojih jedna trenutno funkcioniše, dok će druga uskoro biti u potpunosti operativna. Kako kaže, želi da ostavi generacijski posao svojoj deci i da im omogući stabilnu budućnost, bez obzira na karijeru u boksu.

Ražnatović je takođe podelio detalje o svakodnevici u Titelu, ističući važnost zdravog odrastanja dece i odluku da porodica živi daleko od gradske vreve. Deca pohađaju državni vrtić u blizini porodične kuće, a Veljko smatra da im život na selu pruža najbolje uslove za razvoj.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Vanja Živić oštro odgovorila Žani: Sukob bivših drugarica eskalirao na društvenim mrežama

Nakon izlaska iz ‘Elite’, Vanja Živić u intervjuu za Pink.rs iznela teške optužbe na račun Žane Đorđević Maliković

Published

on

By

Nakon izlaska iz ‘Elite’, Vanja Živić u intervjuu za Pink.rs iznela teške optužbe na račun Žane Đorđević Maliković

Vanja Živić, bivša učesnica rijalitija ‘Elita’, ponovo je dospela u centar pažnje zbog žestokog sukoba sa nekadašnjom prijateljicom Žanom Đorđević Maliković, poznatijom kao Žana Omnia. Nakon što je pre šest dana napustila rijaliti, Vanja je u izjavi za portal Pink.rs iznela niz optužbi i uvreda na račun Žane, a njihova razmena reči nastavila se i juče.

Vanja je u svom obraćanju za medije otvoreno komentarisala Žanino ponašanje i odnos prema muškarcima, aludirajući na materijalnu korist i nazivajući je pogrdnim imenima. U izjavi je navela: “Cirkuska jahačica apokalipse traži k…, izgleda da joj je malo trenutno onog crnogorskog, navikla na više njih. Ova dama poznata je kao vrlo laka i dostupna pripadnicima muškog pola, jer sa njom možete spavati za jedan ručak i par pića kako bi mogla da okači stori neki…”

Vanja je Žanu optužila i za održavanje odnosa sa oženjenim muškarcima radi materijalne koristi, a osvrnula se i na navodne porodične probleme Žane. Dodala je: “Pazite samo da ti ne bane žena (smeh). Ne znam zašto Radmila nije platila sebi neki hotel, nego je i ove godine u kući svog j…ča, a da, neće da se razbacuje sa silnim milionima koje ima.”

Sukob je dodatno podgrejan ličnim prozivkama i aluzijama na privatni život, dok je Vanja istakla da sve što iznosi ima osnovu u “proverenim dokazima i činjenicama”.

Ovaj javni sukob izazvao je brojne reakcije na društvenim mrežama, gde se komentari nižu, a pratioci pomno prate svaki novi detalj. Za sada, Žana nije javno odgovorila na poslednje Vanjine izjave.

Pročitaj još

Estrada

Sandra Afrika uspela u građevinskom biznisu: Sa bivšim verenikom zaradila dva miliona evra

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Published

on

By

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Sandra Afrika, popularna srpska pevačica, našla se ponovo u centru pažnje, ali ovog puta ne zbog muzike već zbog uspeha na poslovnom planu. Sandra je zajedno sa bivšim verenikom Aleksandrom Moskovljovićem Mikišom, koji je danas njen menadžer, ostvarila značajnu zaradu od privatnog biznisa u građevini.

Kako prenose domaći mediji, Sandra i Mikiša su pre nekoliko godina pametno investirali novac zarađen od nastupa i muzičkih platformi u gradnju zgrada u Šapcu. Prva zgrada, koju su izgradili, donela im je čak dva miliona evra, dok se druga, sa 11 stanova, još uvek nalazi u fazi izgradnje. Procene su da će i od ovog projekta ostvariti značajnu zaradu, oko 1.700.000 evra, prema izveštajima iz prošle godine.

Sandra je tako pokazala da se odlično snalazi i van estradnih voda. Zajedno sa Mikišom, uprkos raskidu, nastavila je poslovnu saradnju koja im očigledno donosi uspeh. Nakon što su stanove iz prve zgrade brzo prodali, odlučili su da novac ulože u novi objekat, potvrđuju izvori iz domaćih medija.

Iako Sandra o privatnim ulaganjima retko govori javno, jasno je da je njen poslovni potez izazvao interesovanje, posebno među poznatim ličnostima i sportistima. Njihovi klijenti su, prema navodima, često fudbaleri, što dodatno doprinosi atraktivnosti ovog biznisa.

Sandra Afrika tako nastavlja da iznenađuje javnost svojom preduzimljivošću, dok njeni muzički uspesi ostaju upotpunjeni i poslovnim rezultatima.

Pročitaj još

Estrada

Ksenija Pajčin i Filip Kapisoda: Prijatelji otkrili šta se dešavalo pred tragičan kraj

Svedoci pričaju o turbulentnim momentima pevačice i manekena neposredno pre tragedije, region i dalje pamti njihove poslednje dane

Published

on

By

Svedoci pričaju o turbulentnim momentima pevačice i manekena neposredno pre tragedije, region i dalje pamti njihove poslednje dane

Ksenija Pajčin, popularna pevačica čije su pesme obeležile jednu eru domaće scene, tragično je izgubila život 16. marta 2010. godine. Njena smrt, zajedno sa smrću tadašnjeg partnera Filipa Kapisode, ostavila je dubok trag u javnosti. Prijatelji i poznanici tada su govorili o danima koji su prethodili kobnoj večeri, otkrivajući detalje burne veze ovog para.

Nebojša Tubić Žabac, prijatelj pokojne pevačice i bivši nevenčani suprug Goce Božinovske, podelio je u jednoj emisiji utiske sa večeri pre tragedije. Prema njegovim rečima, Ksenija i Filip su te noći zajedno došli u klub, a situacija je ubrzo postala napeta. “Goca i ja sedimo u klubu, Ksenija dolazi sa Kapisodom, prilazi mi i poljubi me u usta. Goca se začudila, ali Filip nije ostao ravnodušan. Počeo je da je vuče, da se guraju. Kad sam pogledao, tukli su se u separeu”, ispričao je Žabac.

Veza između Ksenije i Filipa bila je često u fokusu javnosti zbog svoje burne prirode. Iako su na kratko prekidali dok je Filip bio u rijalitiju, ubrzo su obnovili vezu i nastavili zajednički život. Ksenija je često javno govorila o ljubavi prema Kapisodi, ističući koliko je bila voljena: “Nikada me niko nije voleo ovoliko kao Filip. Dovoljno je samo da se pogledamo. Poznaje me bolje nego što ja sebe znam”, navela je tada pevačica.

Njihove česte svađe nisu prolazile nezapaženo, a komšije su pominjale da su iz njihovog stana često dopirali glasovi. Par je te navode demantovao, tvrdeći da je reč o uobičajenim raspravama. Jedan od poslednjih javnih trenutaka bio je kada je Filip upao u studio i poklonio Kseniji buket, što je privuklo pažnju javnosti.

Nekoliko meseci pre same tragedije, Ksenija i Filip doživeli su saobraćajni udes, ali su tada prošli sa lakšim povredama. Vest o njihovoj smrti potresla je region, a komšije su za medije ispričale kako su čule vriske iz stana, dok je Ksenijin pas počeo da laje. Majka pevačice pronašla je oba tela u stanu, što je ostavilo neizbrisiv trag u sećanju svih koji su ih poznavali.

Pročitaj još

U Trendu