Connect with us

Estrada

Veljko Ražnatović pokazao imanje u Titelu, radnici otkrili kakav je kao gazda

Sin Cece Ražnatović vratio se iz Rusije i otvoreno govori o životu na selu, radnici puni pohvala

Published

on

Foto Izvor:

Sin Cece Ražnatović vratio se iz Rusije i otvoreno govori o životu na selu, radnici puni pohvala

Veljko Ražnatović, sin folk zvezde Cece Ražnatović, nedavno se vratio iz Rusije u Srbiju i zaputio u Titel, gde boravi sa suprugom Bogdanom i sinovima. Po dolasku, Veljko je pokazao delove svog imanja, uključujući farmu svinja, mini hipodrom i nove štale za konje, a poseban detalj na imanju je natpis ‘S verom u Boga’ na jednoj od štala.

Mediji su posetili farmu nedaleko od kuće koju je Veljko dobio u miraz, gde su zatekli radnike koji su montirali prskalice. Radnici nisu krili zadovoljstvo, ističući da su Veljko i njegova supruga odlični domaćini i da je Veljko često uključen u sve poslove na imanju, čak i fizičke.

“Odlične su gazde, baš pravi domaćini. Veljko sada nije bio neko vreme tu, ali je sve vreme i iz Moskve bio uključen u posao. Stvarno je vredan i posvećen, često i nama pomogne oko nekog posla, ne libi se posla pa čak ni ovog fizičkog na selu”, rekao je jedan od zaposlenih.

Veljko je ranije govorio da je još od 2018. godine posvećen poljoprivredi i da vodi dve farme svinja, od kojih jedna trenutno funkcioniše, dok će druga uskoro biti u potpunosti operativna. Kako kaže, želi da ostavi generacijski posao svojoj deci i da im omogući stabilnu budućnost, bez obzira na karijeru u boksu.

Ražnatović je takođe podelio detalje o svakodnevici u Titelu, ističući važnost zdravog odrastanja dece i odluku da porodica živi daleko od gradske vreve. Deca pohađaju državni vrtić u blizini porodične kuće, a Veljko smatra da im život na selu pruža najbolje uslove za razvoj.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anđela Đuričić posetila Filipa Cara u Crikvenici: Druženje zabeleženo na Instagramu

Bivši rijaliti učesnici ručali zajedno u Hrvatskoj, a snimak njihovog susreta odmah je izazvao reakcije fanova

Published

on

By

Bivši rijaliti učesnici ručali zajedno u Hrvatskoj, a snimak njihovog susreta odmah je izazvao reakcije fanova

Anđela Đuričić i Filip Car, nekadašnji učesnici pete sezone rijalitija “Zadruga”, ponovo su privukli pažnju javnosti, ali ovog puta daleko od kamera. Anđela je tokom boravka u Hrvatskoj posetila Carevu rodnu Crikvenicu, gde su zajedno ručali, a trenutak je zabeležen na Filipovom Instagram profilu. Car je u svom Story-ju snimio Anđelu za stolom i kratko napisao: “Drugarica došla nakon sto godina”.

Ovaj snimak se ubrzo našao na društvenim mrežama i izazvao brojne komentare među njihovim fanovima. Poznato je da Anđela i Filip već godinama neguju prijateljski odnos, još od učešća u rijalitiju, a povremene spekulacije o njihovoj vezi oboje su uvek demantovali, ističući međusobno poštovanje i iskreno prijateljstvo.

Zanimljivo je da se susret dogodio u trenutku kada je Anđela ponovo u žiži javnosti zbog spekulacija o odnosu sa Nenadom Marinkovićem Gastozom. Nakon završetka “Elite” pojavile su se razne priče, a dodatnu pažnju izazvala je činjenica da se njih dvoje više ne prate na društvenim mrežama. Anđela je nedavno misteriozno objavila poruku na Instagramu, ali je ubrzo demantovala da je ona upućena Gastozu.

Filip Car poslednjih meseci živi u Hrvatskoj, gde je posvećen privatnom životu i ćerki, a povremeno deli trenutke sa prijateljima na društvenim mrežama. Njegova objava sa Anđelom svedoči da je njihovo prijateljstvo opstalo uprkos vremenu i brojnim rijaliti izazovima, što su fanovi pozdravili pozitivnim komentarima.

Pročitaj još

Estrada

Vanja Živić oštro odgovorila Žani: Sukob bivših drugarica eskalirao na društvenim mrežama

Nakon izlaska iz ‘Elite’, Vanja Živić u intervjuu za Pink.rs iznela teške optužbe na račun Žane Đorđević Maliković

Published

on

By

Nakon izlaska iz ‘Elite’, Vanja Živić u intervjuu za Pink.rs iznela teške optužbe na račun Žane Đorđević Maliković

Vanja Živić, bivša učesnica rijalitija ‘Elita’, ponovo je dospela u centar pažnje zbog žestokog sukoba sa nekadašnjom prijateljicom Žanom Đorđević Maliković, poznatijom kao Žana Omnia. Nakon što je pre šest dana napustila rijaliti, Vanja je u izjavi za portal Pink.rs iznela niz optužbi i uvreda na račun Žane, a njihova razmena reči nastavila se i juče.

Vanja je u svom obraćanju za medije otvoreno komentarisala Žanino ponašanje i odnos prema muškarcima, aludirajući na materijalnu korist i nazivajući je pogrdnim imenima. U izjavi je navela: “Cirkuska jahačica apokalipse traži k…, izgleda da joj je malo trenutno onog crnogorskog, navikla na više njih. Ova dama poznata je kao vrlo laka i dostupna pripadnicima muškog pola, jer sa njom možete spavati za jedan ručak i par pića kako bi mogla da okači stori neki…”

Vanja je Žanu optužila i za održavanje odnosa sa oženjenim muškarcima radi materijalne koristi, a osvrnula se i na navodne porodične probleme Žane. Dodala je: “Pazite samo da ti ne bane žena (smeh). Ne znam zašto Radmila nije platila sebi neki hotel, nego je i ove godine u kući svog j…ča, a da, neće da se razbacuje sa silnim milionima koje ima.”

Sukob je dodatno podgrejan ličnim prozivkama i aluzijama na privatni život, dok je Vanja istakla da sve što iznosi ima osnovu u “proverenim dokazima i činjenicama”.

Ovaj javni sukob izazvao je brojne reakcije na društvenim mrežama, gde se komentari nižu, a pratioci pomno prate svaki novi detalj. Za sada, Žana nije javno odgovorila na poslednje Vanjine izjave.

Pročitaj još

Estrada

Sandra Afrika uspela u građevinskom biznisu: Sa bivšim verenikom zaradila dva miliona evra

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Published

on

By

Pevačica pametno uložila novac od muzike, novi projekat sa Aleksandrom Moskovljovićem privukao pažnju javnosti

Sandra Afrika, popularna srpska pevačica, našla se ponovo u centru pažnje, ali ovog puta ne zbog muzike već zbog uspeha na poslovnom planu. Sandra je zajedno sa bivšim verenikom Aleksandrom Moskovljovićem Mikišom, koji je danas njen menadžer, ostvarila značajnu zaradu od privatnog biznisa u građevini.

Kako prenose domaći mediji, Sandra i Mikiša su pre nekoliko godina pametno investirali novac zarađen od nastupa i muzičkih platformi u gradnju zgrada u Šapcu. Prva zgrada, koju su izgradili, donela im je čak dva miliona evra, dok se druga, sa 11 stanova, još uvek nalazi u fazi izgradnje. Procene su da će i od ovog projekta ostvariti značajnu zaradu, oko 1.700.000 evra, prema izveštajima iz prošle godine.

Sandra je tako pokazala da se odlično snalazi i van estradnih voda. Zajedno sa Mikišom, uprkos raskidu, nastavila je poslovnu saradnju koja im očigledno donosi uspeh. Nakon što su stanove iz prve zgrade brzo prodali, odlučili su da novac ulože u novi objekat, potvrđuju izvori iz domaćih medija.

Iako Sandra o privatnim ulaganjima retko govori javno, jasno je da je njen poslovni potez izazvao interesovanje, posebno među poznatim ličnostima i sportistima. Njihovi klijenti su, prema navodima, često fudbaleri, što dodatno doprinosi atraktivnosti ovog biznisa.

Sandra Afrika tako nastavlja da iznenađuje javnost svojom preduzimljivošću, dok njeni muzički uspesi ostaju upotpunjeni i poslovnim rezultatima.

Pročitaj još

U Trendu