Connect with us

Estrada

Stanija Dobrojević izabrala potrčke: Alibaba i Maja poslati u izolaciju, otkriveni novi detalji odnosa u Eliti

U emisiji ‘Izbor potrčka’ Stanija je donela ključne odluke, a učesnici su otvoreno komentarisali dešavanja i odnose u rijalitiju

Published

on

Foto Izvor:

U emisiji ‘Izbor potrčka’ Stanija je donela ključne odluke, a učesnici su otvoreno komentarisali dešavanja i odnose u rijalitiju

Veče u rijaliti programu ‘Elita’ donelo je pravu pometnju među učesnicima, kada je Stanija Dobrojević, kao ovonedeljni vođa, napravila neočekivane poteze tokom podele budžeta i izbora potrčka. U emisiji ‘Izbor potrčka’, koju je vodio Milan Milošević, Stanija je odlučila da pošalje Alibabu i Maju u izolaciju, što je izazvalo brojne reakcije među zadrugarima.

Učesnik Asmin Duržić bio je među prvima koji je komentarisao Stanijinu podelu budžeta, ocenivši da su svi očekivali oštrije reakcije od nje, posebno prema takmičarima koji su je prethodno kritikovali. ‘Smehotres. Bora je nju najviše uvredio, s njim je spustila loptu, meni nije ništa rekla, Aneli nije ništa rekla, Bebici, Maji. Nikome ništa nije rekla. Mislim da se prosula na podeli budžeta, a pripremala se’, rekao je Asmin tokom emisije.

Terza je takođe izrazio iznenađenje što Stanija nije bila oštrija prema onima koji su je, kako tvrdi, najviše napadali: ‘Očekivao sam da će Stanija da jače udari po ljudima koji su nju nagazili.’

Tokom emisije, Aneli je progovorila o svom odnosu sa Marinkom, dok je Sofija podelila detalje svoje veze sa Danetom, što je dodatno podiglo tenziju u kući. Komentari ostalih zadrugara pokazali su da su podele i savezi u Eliti i dalje veoma izraženi, a odluka o potrčcima izazvala je brojne rasprave i spekulacije među učesnicima.

Emisija ‘Izbor potrčka’ još jednom je pokazala koliko su odnosi među zadrugarima dinamični i koliko svaka odluka vođe može uticati na atmosferu u kući.

Elita 9: Učesnici komentarišu Stanijinu podelu budžeta – 04.05.2026.


Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić ponovo u žestokom sukobu tokom emisije

Maja Marinković se umešala u raspravu, snimak izazvao burne reakcije u Eliti 9

Published

on

By

Maja Marinković se umešala u raspravu, snimak izazvao burne reakcije u Eliti 9

Stanija Dobrojević i Aneli Ahmić ponovo su se našle u centru pažnje tokom sinoćnje emisije “Gledanje snimaka” u rijalitiju “Elita 9”. Sukob između učesnica dodatno je rasplamsala Maja Marinković, koja se uključila u raspravu nakon što je prikazan snimak na kojem ona i Asmin Durdžić komentarišu Aneli.

Tokom emisije, Aneli je istakla da zbog Stanijinog ulaska u rijaliti mora da bude opreznija u svom ponašanju. “Ja sam navikla da je on taktičar i ja ovde moram da budem taktičar. Kada je Stanija ušla morala sam da budem taktična. Biram da ćutim i da rešavam svoj problem napolju. On je birao kako će da se postavi prema majci svog deteta. On je za mene monstrum. Jedan otac koji ne želi da viđa svoje dete”, izjavila je Aneli tokom gledanja snimka.

S druge strane, Asmin Durdžić je tokom prikazivanja klipa izneo svoje viđenje situacije. “Meni niko nije kriv nego sam ja. Mi ovo da radimo u Austriji dete bi oduzeli u istoj sekundi. Mi jesmo blam. Nije mi jasno da žena nakon tri godine ne kaže da je bruka nacije. Ja za sebe tvrdim da sam blam. Kad sam rekao da menjam taktiku, da ako vređa moju porodicu da neću da reagujem. Menjam taktiku u smislu pametniji popušta. Želim da završim ovaj blam.”

Snimak i komentari izazvali su dodatne tenzije među učesnicima, a burna reakcija Maje Marinković dodatno je pogoršala odnose između Stanije i Aneli. Trenutno stanje u “Eliti 9” je izuzetno napeto, a gledaoci s nestrpljenjem prate razvoj događaja.

Elita 9: Stanija demolirala Aneli argumentima, oslonila se na njeno majčinstvo – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Stanija Dobrojević izazvala buru u Eliti: Nazvala Anđela Rankovića devojčicom

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Published

on

By

Sukobi i prepucavanja obeležili emisiju Gledanje snimaka, Kačavenda stala uz Anđela dok je Luka Vujović ušao u raspravu

Stanija Dobrojević ponovo je podigla prašinu među učesnicima rijalitija “Elita 9” tokom emisije “Gledanje snimaka”, kada je otvoreno nazvala Anđela Rankovića “devojčicom” u odnosu na Asmina. Ova izjava izazvala je lančanu reakciju i otvorila novo poglavlje sukoba među zadrugarima.

Stanija je tokom emisije istakla kako smatra da je Asmin ljubomoran na Anđela, ali i da ga vidi kao “devojčicu” pored drugih, što je izazvalo reakciju prisutnih. “Asmin nikada nije Šarenog pomenuo, jer ga smatra velikim muškarcem, a Marka Markovića je uvek prozivao. Ovde ne dira Janjuša, Terzu…”, navela je Dobrojevićeva. Na ovu izjavu, Anđelo je odgovorio da Stanija ima pravo na svoje mišljenje, dodajući da je ove godine bio mudriji u odnosima sa devojkama.

Sukob se nastavio kada se Luka Vujović uključio u raspravu, optuživši Anđela da nema svoje iskreno mišljenje o Asminu. “Ti bre ne smeš da kažeš svoje mišljenje. O Asminu nisi rekao svoje iskreno mišljenje, svi vidimo kako se ti ponašaš”, rekao je Luka, dok je Anđelo uzvratio da ga Asmin nikada nije uvredio niti napao.

Milena Kačavenda je podržala Anđela tokom prepirke, ističući da Luka pokušava da ga uvuče u sukobe i da se u “Eliti” vode taktičke borbe. I u nastavku emisije nije nedostajalo tenzija, naročito kada su emitovani snimci razgovora između Anite Stanojlović i Luke Vujovića, u kojima su izrečene uvrede na račun Milene Kačavende.

Ova burna noć u “Eliti 9” još jednom je pokazala koliko su odnosi među učesnicima kompleksni i promenljivi, a gledaoci su imali priliku da iz prve ruke prate sve obrate i reakcije na licu mesta.

Elita 9: Stanija govori sa Asmin gleda Anđela kao devojčicu a Cara kao konkurenciju – 25.06.2026.


Pročitaj još

Estrada

Sloba Vasić nakon boravka u bolnici ponovo aktivan: Pevač se javio sa primorja

Posle kratke hospitalizacije, pevač uživa na moru i deli trenutke sa fanovima na Instagramu

Published

on

By

Posle kratke hospitalizacije, pevač uživa na moru i deli trenutke sa fanovima na Instagramu

Sloba Vasić, poznati pevač, nedavno je bio u centru pažnje javnosti zbog incidenta u avionu, nakon čega je hospitalizovan u ustanovi ‘Laza Lazarević’. Nakon izlaska iz bolnice, Vasić se brzo vratio svojim poslovnim obavezama i nastupima, a sada je fanovima pokazao i kako uživa na primorju.

Na svom Instagram profilu, Sloba je podelio trenutak opuštanja uz more i priznao šta mu je najviše potrebno u ovom trenutku. ‘Meni treba kap tišine, pogled preko plavog mora’, naveo je Vasić u opisu objave, čime je jasno stavio do znanja da mu prija mir nakon napornih dana.

Objava je privukla pažnju njegovih pratilaca, koji su mu u komentarima poželeli brz oporavak i podržali njegov povratak svakodnevnim aktivnostima. Posle izlaska iz bolnice, Vasić je odlučio da se posveti nastupima, ali i da nađe vreme za sebe i opuštanje u prirodi.

Podsetimo, pevač je prethodno izjavio da je želeo da ostane nekoliko dana u bolnici kako bi se odmorio i sabrao misli, što je i potvrdio u razgovoru sa lekarima. Njegova iskrenost i otvorenost naišle su na razumevanje javnosti, a mnogi su mu uputili reči podrške.

Iako nije otkrio dalje planove, očigledno je da mu boravak na moru prija i predstavlja vid oporavka. Fanovi se nadaju da će uskoro ponovo uživati u njegovim nastupima širom Srbije.

Pročitaj još

U Trendu