Connect with us

Estrada

Srđan Čolić o otkazivanju koncerta Mobi Dika: Nisam bio obavešten, organizatori objasnili razloge

Koncert popularne dens grupe u Banjaluci otkazan zbog slabe prodaje karata, organizatori poručili da će novac biti vraćen

Published

on

Foto Izvor:

Koncert popularne dens grupe u Banjaluci otkazan zbog slabe prodaje karata, organizatori poručili da će novac biti vraćen

Grupa “Mobi Dik” i pevač Srđan Čolić suočili su se sa neočekivanim otkazivanjem nastupa u Banjaluci, koji je bio zakazan za 15. maj. Iako se očekivao pravi muzički spektakl i veliko interesovanje publike, desilo se suprotno – karata je prodato znatno manje nego što je planirano.

Organizatori su zvaničnim saopštenjem potvrdili otkazivanje događaja i naveli glavni razlog – loša prodaja ulaznica. “Nakon detaljne analize prodaje i ukupnog interesovanja, uvideli smo da banjalučka publika trenutno nije dovoljno zainteresovana za realizaciju ovog događaja na nivou koji ovakav koncert zaslužuje”, objasnili su iz organizacije.

Pored toga, organizatori su naglasili da će svim kupcima biti vraćen novac za kupljene ulaznice u roku od sedam dana, čime su želeli da izađu u susret publici i reše situaciju na profesionalan način.

Nakon vesti o otkazivanju, oglasio se i Srđan Čolić, frontmen grupe, koji je za “Blic” izjavio: “Nisam obavešten o tome da je koncert otkazan. Možda je bolje da pozovete organizatore, te ljude koji su okačili koncert. Koliko je karata prodato to zaista ne znam.” Njegov kratak komentar pokazuje da je i sam iznenađen ovakvim razvojem događaja.

Iako je koncert izazvao pažnju javnosti zbog povratka grupe na scenu, jasno je da interesovanje ovog puta nije bilo dovoljno veliko da podrži realizaciju nastupa u Banjaluci.

Pročitaj još
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Estrada

Anica Lazić progovorila o vezi sa Lazarom Ristovskim: Podrška tokom teških trenutaka

Glumica je na Instagramu podelila zanimljivu objavu, a potom otkrila kako je javnost uticala na njenu vezu

Published

on

By

Glumica je na Instagramu podelila zanimljivu objavu, a potom otkrila kako je javnost uticala na njenu vezu

Anica Lazić, poznata glumica, već neko vreme je u centru pažnje zbog veze sa poznatim kolegom Lazarom Ristovskim, koji je od nje stariji 39 godina. Njihova romansa započela je nakon Ristovskog razvoda, a svaki Anicin korak na društvenim mrežama izaziva brojne reakcije.

Nedavno je na svom Instagram profilu podelila objavu sa šaljivom porukom: “Sad mi reče jedna gospođetina: ‘Gospodine, udaljite se, previše dobro mirišete, a ja sam udata'”. Uz objavu je kratko dodala: “Gospođetina”, što je izazvalo brojne komentare i reakcije pratilaca.

Osim aktivnosti na društvenim mrežama, Anica je nedavno otvoreno govorila o svojoj vezi sa Ristovskim. “Lazar i ja smo se upoznali bez ikakvog posrednika, tu je posrednik jedino bio Bog. Mi smo se sreli u Beogradu, pogledali nekoliko sekundi, a onda smo se zagrlili. Nakon tog zagrljaja smo seli i pričali satima. Mene kada pitaju od kada smo zajedno, ja kažem od prvog puta kada smo se pogledali. Mi smo imali razgovore na temu da li treba da izađemo u javnost i da kažemo da smo zajedno. Dogovorili smo se da treba mi da saopštimo, Lazar ne bi bio Lazar da to nije uradio na svoj način”, ispričala je Anica.

Glumica je priznala da joj je medijska pažnja donela stres i da su joj naslovi i komentari teško pali, zbog čega je potražila i stručnu pomoć. “Jedno jutro je objavio da smo zajedno dok sam spavala i otišao da radi. Ja sam ustala malo kasnije, nisam uključila odmah telefon i sačekalo me je more poruka, tada mi nije bilo smešno. Onda sam videla naslove koji izlaze i dan danas. Doživela sam Internet nasilje, imala sam pomoć psihoterapeuta, i Lazar mi je bio velika podrška, u tim trenucima sam se pitala kako je nekoj deci”, zaključila je Lazićeva.

Njena iskrenost i podrška koju dobija od partnera privukli su veliku pažnju javnosti, a reakcije pratilaca na društvenim mrežama ne jenjavaju.

Pročitaj još

Estrada

Miloš Biković otkrio koliko zarađuje u Rusiji: Honorari broje desetine hiljada evra po danu

Srpski glumac važi za jednog od najtraženijih u Rusiji, a pored filmova prihoduje i od reklama

Published

on

By

Srpski glumac važi za jednog od najtraženijih u Rusiji, a pored filmova prihoduje i od reklama

Miloš Biković, jedan od najuspešnijih srpskih glumaca, postigao je zavidan status na ruskoj filmskoj sceni, što se posebno ogleda u njegovim impresivnim honorarima. Kako navodi producent i šoumen Sergej Dvorcov, Biković je trenutno među najtraženijim imenima ruske kinematografije, a njegova dnevna zarada na snimanjima iznosi od 3 do 4 miliona rubalja, što je ekvivalentno sumi od 33.000 do 44.000 evra.

Osim što niže uspehe u popularnim ruskim serijama i filmovima, Biković ostvaruje dodatni prihod kroz oglašavanje, čime je dodatno potvrdio svoj finansijski uspeh. Dvorcov je za ruski medij ‘Passion’ istakao da je visina honorara ovog glumca potpuno opravdana, s obzirom na njegovu popularnost i traženost među producentima i rediteljima.

“Nekoliko filmova našeg glumca snimljeno je u Podmoskovlju. Konkretno, kada je igrao ambicioznog i nevernog muža Oksane Akinshine u jednoj od ruskih TV serija, iznajmljivanje filmske vile sa ogromnim kaminom i lovačkim trofejima koštalo je 250.000 rubalja (2.800 evra) dnevno”, naveo je Dvorcov, ilustrujući koliko su produkcioni troškovi visoki kada je Biković u pitanju.

Bikovićev uspeh u Rusiji još jednom potvrđuje činjenicu da srpski glumci mogu ostvariti značajne karijere i van granica svoje zemlje. Pored filmskih i televizijskih angažmana, Biković se sve češće pojavljuje i u reklamnim kampanjama, što dodatno doprinosi njegovoj popularnosti i zaradi.

Pročitaj još

Estrada

Luka Vujović napravio haos u emisiji sa zmijom, Milena Kačavenda iznenađena reakcijom

Tokom uživo programa Luka je ušao u studio sa zmijom, a njegova devojka Anita Stanojlović se smejala napolju

Published

on

By

Tokom uživo programa Luka je ušao u studio sa zmijom, a njegova devojka Anita Stanojlović se smejala napolju

Luka Vujović izazvao je pravu pometnju tokom emisije ‘Sa mesta splačina’ kada je iznenada ušao u radio studio sa zmijom u rukama. Ovaj neočekivani potez šokirao je takmičare, a posebnu pažnju privukla je reakcija Milene Kačavende, prema kojoj je Luka krenuo sa životinjom.

Za sve vreme trajanja incidenta, Lukina trudna devojka Anita Stanojlović posmatrala je situaciju napolju i smejala se prizoru koji je iznenadio celu ekipu emisije. Na snimku koji je prikazan na TV Pink vidi se kako su ostali takmičari zbunjeni i uplašeni dok Luka pokušava da objasni svoj postupak.

“Da li su dozvoljene provokacije? Ovo je mala životinjica kao maca”, vikao je Luka tokom ulaska u studio, što se jasno čuje na video materijalu sa događaja.

Ovaj trenutak izazvao je lavinu reakcija među prisutnima, a snimak je ubrzo počeo da kruži društvenim mrežama, izazivajući raznolike komentare gledalaca. I dok su neki bili iznenađeni njegovom hrabrošću, drugi su isticali da ovakve scene nisu svakodnevne u radio programu.

Kako je sve izgledalo, mogli su da vide i gledaoci koji su pratili prenos uživo, a snimak ovog događaja dostupan je na YouTube kanalu emisije. Za sada nema najava o daljim potezima učesnika ili produkcije povodom ovog incidenta.

Elita 9:Skandal:Luka uleteo u radio sa zmijom i krenuo na Kačavendu,Anita umire od smeha-27.06.2026.


Pročitaj još

U Trendu